İZMİR MERMER SİLİM

 
İZMİR MERMER SİLİM


Hayatımızın en önemli zamanlarını ev ve işyerlerimizde geçiriyoruz . Yaşam alanlarımızın görselliklerini dahada mükemmel hale gitmek için bizlere doğanın sunduğu imkanlardan faydalanıyoruz . Doğa harikası olan MERMER ise yaşamımızdaki mekanlarımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir. 

Mermerin Kullanım yerleri  Evlerimiz, işyerlerimiz, alışveriş merkezleri, okullar, hanlar ve hamamlar gibi isimlerini saymakla bitiremiyeceğimiz kadar çoktur ve  insan oğlunun vazgeçilmezi olmuş birçok şeyimizle bütünleşmiştir. Görsel güzelliği , sağlamlığı ve hijyenik açıdan güvenilir olması sebebiyle tercih edilen Mermer uygulanan alanlarda zaman içerisinde kullanımlarının durumuna göre  yıpranma ve tahribatlara uğrarlar . İlk günki güzelliği görselliği ve estetikliğni kazanmak için Mermer Silimi Mermer Parlatma Mermer Cilalama ve Mermer Tamiratı gibi uygulamalara ihtiyaç duyulur. İzmir Mermer Silim , Firmamız tarafından bu uygulamalar uzman kadrolarımız ve son teknolojik ekipmanlarımız ile özenle uygulanmaktadır. 

Hizmetlerimiz içerisinde Mermer Silimi Mermer Cilalama Mermer Parlatma Mermer İmalatı Mermer Satışı Mermer Tamiratı Mermer Mutfak Tezgahı gibi Mermer ile ilgili aklınıza gelebilecek bir çok işi uzman ve profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

İZMİR MERMER SİLİM

İZMİR MERMER BAKIMI

 • Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.İzmir Mermer Bakımı, İzmir Mermer Silimi.
 • Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.

İZMİR MERMER SİLİM

İzmir Mermer Silim İzmir  Mermer Patlatma İzmir Mermer Cilalama Endüstriyel anlamda mermer kesilip cilalanan ve parlatılabilen her cins organik taşlar mermer olarak kabul edilebilir. Mevcut Taşın cinsi , yapısı ve içeriği ne olursa olsun büyük boyutlarda ve ebatlarda bloklar elde edilebilme, kesilme parlatma cilalanma gibi özel aşamalara tabi olan, o doğal taşın mermer olarak kabul edilmesi lazımdır.

YENİ NESİL MAKİNALARİZMİR BETON SİLİM

İZMİR BETON SİLİM

Beton Silimi, Beton Honlama, Beton Parlatma, Beton silimi özel zemin silim makineleri ve elmaslar ile kirli ve kötü görünümlü beton yüzeyleri sıralı işlemler uygulanarak; Beton Kazıma, Beton Honlama ve Beton Parlatma işlemleri ile beton zemini aşındırılıp Mermer ve Granit parlaklığına ulaştırılması işlemleridir. Beton Silimi ve parlatma işlemleri kesinlikle zemin yüzeye herhangi bir kaplama işlemi değildir. Beton silim işlemleri sırasında zemine ve çevreye zararlı hiçbir kimyasal madde uygulanmaz.İZMİR MOZAİK SİLİM

İZMİR MOZAİK SİLİM

1) Tek uygulamada betonun ömrü boyunca dayanıklılık sağlar.

2) Beton tozumalarını tamamen engellediği gibi mozaik zeminlerin nefes almasına da olanak verir. Nemin hapsetmesini engeller.

3) Mozaik mekanik olarak elmaslarla bir kere parlatıldığında, herhangi bir kaplama malzemesi gibi soyulması veya kalkması söz konusu değildir.

4) Parlaklığını çok çok uzun süre korur. Parlatıldıktan sonra cila veya parlatıcı kimyasal kullanılmasına gerek yoktur.

5) Uygulaması çok kolaydır ve uygulama sırasında zemin kullanılmaya devam edilebilir. Örneğin bir fabrika, depo, otopark, veya büyük süpermarketlerin mozaik zeminleri parlatılırken, zemin kullanılmaya devam edilebilir.

6) Kokusuzdur ve uçucu organik bileşikler içermez.

7) Işığı yansıtma özelliği sayesinde aydınlatma masraflarını %40’a kadar azaltır
İZMİR KARO SİLİM

İZMİR KARO SİLİM

Yaşam alanlarımızın hemen hemen her yerinde kullanlına Zemin karoları, Okullarda, Kamu alanlarında, ticari yapılarda alış veriş mağazalarında ve dış mekanlarda sıklıkla kullanılan ekonomik bir zemin malzemesidir.

İZMİR ÇİMSTONE


İZMİR ÇİMSTONE

İzmir Çimstone, kuvars esaslı polyester reçine bağlayıcılı bir tür kompoze taştır. Çimstone'un %92-95'ini doğadaki en sert mineral taşlardan biri olan Kuvars oluşturur. Hemen hemen hiçbir asitten ve bazdan etkilenmeyen, alev almayan, 7 Mohs sertlik derecesi ile yüksek çizilme ve aşınma dayanımı gösteren Kuvars'ın sahip olduğu tüm üstünlükleri kullandığı teknoloji sayesinde aynen yüzeylere taşıyan Çimstone, banko, tezgah, zemin, cephe gibi her tür yüzey için mükemmel bir malzemedir. Çimstone, her zevke ve ihtiyaca uygun ürünler sunar. Çimstone, aşınma dayanımı yüksek, leke tutmayan, hijyenik ve sınırsız renk alternatifli özel bir yüzey kaplama malzemesidir.
İZMİR MUTFAK TEZGAHI

İZMİR MUTFAK TEZGAHI

Yaşam alanlarımız içerisinde öncelikli bayanlar olmak üzere günlerinin büyük bir kısmı mutfakta geçer. Mutfak Tezgahları ise özellikle yoğun sirkülasyonun olduğu alanlarda taşların ve mermerlerin maruz kaldığı kirlenme, matlık, çizilme, gibi yüzeysel hasarlar Mutfak Tezgahlarımızı, lavabo evye ve benzeri zeminlerimizin kötü görünmesine ve kullanılmaz hale gelmesine yol açmaktadır, Butür zeminlere profesyonel bakım  ve onarım çalışmalarının uygulanması gerektirmektedir. Bu tür Mutfak Tezgahı İmalatı bakımı ve onarımı ve silim hizmetlerini firmamız garantili bir şekilde yapmaktadır.


İZMİR BASAMAK SİLİM


İZMİR BASAMAK SİLİM

İzmir Basamak Silim, Merdiven Silim makinaları özellikle büyük çaplı cila makinalarının kullanılamadığı merdiven ve sahanlıklarda silim, temizlik ve kir sökme amaçlı olarak kullanılan silim makineleridir.Merdiven Basamak Silim Temizleme makinelerinin fırça çapları ortalama 20-25 cm aralığındadır.Fırça çapının küçük olması merdiven basamaklarının temizlenmesinde büyük kolaylık sağlarlar.Merdiven silim , Temizlik makinaları sadece fırçalama işlemi yapar.Su deposu mevcut değildir.Ayrıca vakumlama da yapmazlar.Merdiven temizleme makinasının altına takılan ped tutucu aparat ile merdiven basamaklarını ve merdiven alınlarını da cila ile parlatabilirsiniz.İzmir Basamak Silim.

 
İZMİR EPOKSİ KALDIRMA

İZMİR EPOKSİ KALDIRMA

Zemin Yenileme Epoksi Kaldırma işlemi, Avm, Fabrika, Depo, Hastane gibi geniş alan zeminlerde daha onceden yapılmış ancak zaman içinde deforme olmuş yıpranmış. Kaplama türleri bir sıkıntıyı da beraberinde getirmektedir. Bu tür alanlarda farklı bir kaplama yapmak için bu yıpranmış zemin kaplama türlerini zeminden kazımak gerekmektedir. Bunun için zamandan tasaruf sağlayan ve beton zemine zarar vermeden profesyonel Beton Silimi makineleri ve özel kazıyıcı elmaslar ile mevcut zeminde bulunan yıpranmış epoksi, pvc veya yüzeyde bulunan farklı kaplama türlerini kaldırmak daha pratiktir. Bu işlem sonunda istenilen kaplama türü için zemin hazırlığı yapılmış olur. Epoksi Kaldırma.

İZMİR MERMER SİLİM

 İZMİR MERMER SİLİM

İzmir ve İlçeleri İçerieinse Yüksek teknolojiye sahip yeni nesil makinalar ile silim hizmetleri vermeteyiz. Profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile itinalı ve titiz çöalışmalar sunmaktayız. İzmir Mermer Silim Ücretsiz Keşif ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir. iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir düşüncelkerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. • -  Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • -  Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • -  Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • -  Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.
 • -  Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • -  Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • - Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • -  Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • -  Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.


  İzmir Mermer Silim İzmir Mermer Silimi İzmir Mermer Cilalama İzmir Mermer Parlatma İzmir Mermer Temizleme İzmir Mermer Temizlik İzmir Mermer Silim Fiyatları İzmir Mermer Silim Firmaları İzmir Mermer Silim Fabrikası İzmir Mermer Dekorasyon İzmir Mermer Restorasyon İzmir  Mermerciler İzmir Mermer Silimci İzmir Mermer Silimciler İzmir Mermercileri İzmir Mermer Sanayi İzmir Mermer Fuarı İzmir Mermer Tamirat İzmir Mermer Bakım İzmir Mermer Sanayii İzmir Mermer Yapımı İzmir Ucuz Mermer İzmir Ekonomik Mermer İzmir Mermer Satış İzmir Mermer Toptancı İzmir Mermer Satışı İzmir Mermer Ustası İzmir Beton Silim İzmir Beton Silimi İzmir Beton Cilalama İzmir Beton Parlatma İzmir Beton Temizleme İzmir Beton Temizlik İzmir Beton Silim Fiyatları İzmir Beton Silim Firmaları İzmir Beton Silim Fabrikası İzmir Beton Dekorasyon İzmir Beton Restorasyon İzmir  Betonciler İzmir Beton Silimci İzmir Beton Silimciler İzmir Betoncileri İzmir Beton Sanayi İzmir Beton Fuarı İzmir Beton Tamirat İzmir Beton Bakım İzmir Beton Sanayii İzmir Beton Yapımı İzmir Ucuz Beton İzmir Ekonomik Beton İzmir Beton Satış İzmir Beton Toptancı İzmir Beton Satışı İzmir Beton Ustası İzmir Mozaik Silim İzmir Mozaik Silimi İzmir Mozaik Cilalama İzmir Mozaik Parlatma İzmir Mozaik Temizleme İzmir Mozaik Temizlik İzmir Mozaik Silim Fiyatları İzmir Mozaik Silim Firmaları İzmir Mozaik Silim Fabrikası İzmir Mozaik Dekorasyon İzmir Mozaik Restorasyon İzmir  Mozaikciler İzmir Mozaik Silimci İzmir Mozaik Silimciler İzmir Mozaikcileri İzmir Mozaik Sanayi İzmir Mozaik Fuarı İzmir Mozaik Tamirat İzmir Mozaik Bakım İzmir Mozaik Sanayii İzmir Mozaik Yapımı İzmir Ucuz Mozaik İzmir Ekonomik Mozaik İzmir Mozaik Satış İzmir Mozaik Toptancı İzmir Mozaik Satışı İzmir Mozaik Ustası İzmir Basamak Silim İzmir Basamak Silimi İzmir Basamak Cilalama İzmir Basamak Parlatma İzmir Basamak Temizleme İzmir Basamak Temizlik İzmir Basamak Silim Fiyatları İzmir Basamak Silim Firmaları İzmir Basamak Silim Fabrikası İzmir Basamak Dekorasyon İzmir Basamak Restorasyon İzmir  Basamakciler İzmir Basamak Silimci İzmir Basamak Silimciler İzmir Basamakcileri İzmir Basamak Sanayi İzmir Basamak Fuarı İzmir Basamak Tamirat İzmir Basamak Bakım İzmir Basamak Sanayii İzmir Basamak Yapımı İzmir Ucuz Basamak İzmir Ekonomik Basamak İzmir Basamak Satış İzmir Basamak Toptancı İzmir Basamak Satışı İzmir Basamak Ustası İzmir Çimstone Silim İzmir Çimstone Silimi İzmir Çimstone Cilalama İzmir Çimstone Parlatma İzmir Çimstone Temizleme İzmir Çimstone Temizlik İzmir Çimstone Silim Fiyatları İzmir Çimstone Silim Firmaları İzmir Çimstone Silim Fabrikası İzmir Çimstone Dekorasyon İzmir Çimstone Restorasyon İzmir  Çimstoneciler İzmir Çimstone Silimci İzmir Çimstone Silimciler İzmir Çimstonecileri İzmir Çimstone Sanayi İzmir Çimstone Fuarı İzmir Çimstone Tamirat İzmir Çimstone Bakım İzmir Çimstone Sanayii İzmir Çimstone Yapımı İzmir Ucuz Çimstone İzmir Ekonomik Çimstone İzmir Çimstone Satış İzmir Çimstone Toptancı İzmir Çimstone Satışı İzmir Çimstone Ustası İzmir Karo Silim İzmir Karo Silimi İzmir Karo Cilalama İzmir Karo Parlatma İzmir Karo Temizleme İzmir Karo Temizlik İzmir Karo Silim Fiyatları İzmir Karo Silim Firmaları İzmir Karo Silim Fabrikası İzmir Karo Dekorasyon İzmir Karo Restorasyon İzmir  Karociler İzmir Karo Silimci İzmir Karo Silimciler İzmir Karocileri İzmir Karo Sanayi İzmir Karo Fuarı İzmir Karo Tamirat İzmir Karo Bakım İzmir Karo Sanayii İzmir Karo Yapımı İzmir Ucuz Karo İzmir Ekonomik Karo İzmir Karo Satış İzmir Karo Toptancı İzmir Karo Satışı İzmir Karo Ustası İzmir Fayans Silim İzmir Fayans Silimi İzmir Fayans Cilalama İzmir Fayans Parlatma İzmir Fayans Temizleme İzmir Fayans Temizlik İzmir Fayans Silim Fiyatları İzmir Fayans Silim Firmaları İzmir Fayans Silim Fabrikası İzmir Fayans Dekorasyon İzmir Fayans Restorasyon İzmir  Fayansciler İzmir Fayans Silimci İzmir Fayans Silimciler İzmir Fayanscileri İzmir Fayans Sanayi İzmir Fayans Fuarı İzmir Fayans Tamirat İzmir Fayans Bakım İzmir Fayans Sanayii İzmir Fayans Yapımı İzmir Ucuz Fayans İzmir Ekonomik Fayans İzmir Fayans Satış İzmir Fayans Toptancı İzmir Fayans Satışı İzmir Fayans Ustası


İZMİR MERMER SİLİM İZMİR MERMER SİLİMCİ İZMİR MERMER SİLİMİ İZMİR MERMER SİLİMCİLER İZMİR MERMERCİLER İZMİR MERMER SİLİM FİYATLARI İZMİR MERMER SİLİM FİRMALARI İZMİR MERMER SİLİM ŞİRKETLRİ İZMİR MERMER SİLİM FABRİKASI İZMİR MERMER SİLİM FİRMASI İZMİR MERMER SİLİM TAVSİYE İZMİR MERMER SİLİM YERİ İZMİR MERMER SİLİM ADRESİ İZMİR MERMER SİLİM DÜKKANI İZMİR MERMER SİLİM USTASI İZMİR MERMER SİLİMCİLERİ MERMER SİLİM İZMİR MERMER SİLİMİ İZMİR