BEYDAĞ MERMER SİLİM

BEYDAĞ MERMER SİLİM


BEYDAĞ MERMER SİLİM

BEYDAĞ MERMER SİLİM


İZMİR BEYDAĞ MERMER SİLİM

Hayatımızın en önemli zamanlarını ev ve işyerlerimizde geçiriyoruz . Yaşam alanlarımızın görselliklerini dahada mükemmel hale gitmek için bizlere doğanın sunduğu imkanlardan faydalanıyoruz . Doğa harikası olan MERMER ise yaşamımızdaki mekanlarımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Mermerin Kullanım yerleri  Evlerimiz, işyerlerimiz, alışveriş merkezleri, okullar, hanlar ve hamamlar gibi isimlerini saymakla bitiremiyeceğimiz kadar çoktur ve  insan oğlunun vazgeçilmezi olmuş birçok şeyimizle bütünleşmiştir. Görsel güzelliği , sağlamlığı ve hijyenik açıdan güvenilir olması sebebiyle tercih edilen Mermer uygulanan alanlarda zaman içerisinde kullanımlarının durumuna göre  yıpranma ve tahribatlara uğrarlar . İlk günki güzelliği görselliği ve estetikliğni kazanmak için Mermer Silimi Mermer Parlatma Mermer Cilalama ve Mermer Tamiratı gibi uygulamalara ihtiyaç duyulur. BEYDAĞ Mermer Silim , Firmamız tarafından bu uygulamalar uzman kadrolarımız ve son teknolojik ekipmanlarımız ile özenle uygulanmaktadır.

Hizmetlerimiz içerisinde Mermer Silimi Mermer Cilalama Mermer Parlatma Mermer İmalatı Mermer Satışı Mermer Tamiratı Mermer Mutfak Tezgahı gibi Mermer ile ilgili aklınıza gelebilecek bir çok işi uzman ve profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

BEYDAĞ MERMER SİLİM

BEYDAĞ MERMER BAKIMI

 • Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.BEYDAĞ Mermer Bakımı, BEYDAĞ Mermer Silimi.
 • Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.

BEYDAĞ MERMER SİLİM

BEYDAĞ Mermer Silim BEYDAĞ  Mermer Patlatma BEYDAĞ Mermer Cilalama Endüstriyel anlamda mermer kesilip cilalanan ve parlatılabilen her cins organik taşlar mermer olarak kabul edilebilir. Mevcut Taşın cinsi , yapısı ve içeriği ne olursa olsun büyük boyutlarda ve ebatlarda bloklar elde edilebilme, kesilme parlatma cilalanma gibi özel aşamalara tabi olan, o doğal taşın mermer olarak kabul edilmesi lazımdır.

YENİ NESİL MAKİNALARBEYDAĞ BETON SİLİM

BEYDAĞ BETON SİLİM

Beton Silimi, Beton Honlama, Beton Parlatma, Beton silimi özel zemin silim makineleri ve elmaslar ile kirli ve kötü görünümlü beton yüzeyleri sıralı işlemler uygulanarak; Beton Kazıma, Beton Honlama ve Beton Parlatma işlemleri ile beton zemini aşındırılıp Mermer ve Granit parlaklığına ulaştırılması işlemleridir. Beton Silimi ve parlatma işlemleri kesinlikle zemin yüzeye herhangi bir kaplama işlemi değildir. Beton silim işlemleri sırasında zemine ve çevreye zararlı hiçbir kimyasal madde uygulanmaz.


BEYDAĞ MOZAİK SİLİM

BEYDAĞ MOZAİK SİLİM

1) Tek uygulamada betonun ömrü boyunca dayanıklılık sağlar.

2) Beton tozumalarını tamamen engellediği gibi mozaik zeminlerin nefes almasına da olanak verir. Nemin hapsetmesini engeller.

3) Mozaik mekanik olarak elmaslarla bir kere parlatıldığında, herhangi bir kaplama malzemesi gibi soyulması veya kalkması söz konusu değildir.

4) Parlaklığını çok çok uzun süre korur. Parlatıldıktan sonra cila veya parlatıcı kimyasal kullanılmasına gerek yoktur.

5) Uygulaması çok kolaydır ve uygulama sırasında zemin kullanılmaya devam edilebilir. Örneğin bir fabrika, depo, otopark, veya büyük süpermarketlerin mozaik zeminleri parlatılırken, zemin kullanılmaya devam edilebilir.

6) Kokusuzdur ve uçucu organik bileşikler içermez.

7) Işığı yansıtma özelliği sayesinde aydınlatma masraflarını %40’a kadar azaltır
BEYDAĞ KARO SİLİM

BEYDAĞ KARO SİLİM

Yaşam alanlarımızın hemen hemen her yerinde kullanlına Zemin karoları, Okullarda, Kamu alanlarında, ticari yapılarda alış veriş mağazalarında ve dış mekanlarda sıklıkla kullanılan ekonomik bir zemin malzemesidir.

BEYDAĞ ÇİMSTONE


BEYDAĞ ÇİMSTONE

BEYDAĞ Çimstone, kuvars esaslı polyester reçine bağlayıcılı bir tür kompoze taştır. Çimstone'un %92-95'ini doğadaki en sert mineral taşlardan biri olan Kuvars oluşturur. Hemen hemen hiçbir asitten ve bazdan etkilenmeyen, alev almayan, 7 Mohs sertlik derecesi ile yüksek çizilme ve aşınma dayanımı gösteren Kuvars'ın sahip olduğu tüm üstünlükleri kullandığı teknoloji sayesinde aynen yüzeylere taşıyan Çimstone, banko, tezgah, zemin, cephe gibi her tür yüzey için mükemmel bir malzemedir. Çimstone, her zevke ve ihtiyaca uygun ürünler sunar. Çimstone, aşınma dayanımı yüksek, leke tutmayan, hijyenik ve sınırsız renk alternatifli özel bir yüzey kaplama malzemesidir.
BEYDAĞ MUTFAK TEZGAHI

BEYDAĞ MUTFAK TEZGAHI

Yaşam alanlarımız içerisinde öncelikli bayanlar olmak üzere günlerinin büyük bir kısmı mutfakta geçer. Mutfak Tezgahları ise özellikle yoğun sirkülasyonun olduğu alanlarda taşların ve mermerlerin maruz kaldığı kirlenme, matlık, çizilme, gibi yüzeysel hasarlar Mutfak Tezgahlarımızı, lavabo evye ve benzeri zeminlerimizin kötü görünmesine ve kullanılmaz hale gelmesine yol açmaktadır, Butür zeminlere profesyonel bakım  ve onarım çalışmalarının uygulanması gerektirmektedir. Bu tür Mutfak Tezgahı İmalatı bakımı ve onarımı ve silim hizmetlerini firmamız garantili bir şekilde yapmaktadır.


BEYDAĞ BASAMAK SİLİM


BEYDAĞ BASAMAK SİLİM

BEYDAĞ Basamak Silim, Merdiven Silim makinaları özellikle büyük çaplı cila makinalarının kullanılamadığı merdiven ve sahanlıklarda silim, temizlik ve kir sökme amaçlı olarak kullanılan silim makineleridir.Merdiven Basamak Silim Temizleme makinelerinin fırça çapları ortalama 20-25 cm aralığındadır.Fırça çapının küçük olması merdiven basamaklarının temizlenmesinde büyük kolaylık sağlarlar.Merdiven silim , Temizlik makinaları sadece fırçalama işlemi yapar.Su deposu mevcut değildir.Ayrıca vakumlama da yapmazlar.Merdiven temizleme makinasının altına takılan ped tutucu aparat ile merdiven basamaklarını ve merdiven alınlarını da cila ile parlatabilirsiniz.BEYDAĞ Basamak Silim.

 
BEYDAĞ EPOKSİ KALDIRMA

BEYDAĞ EPOKSİ KALDIRMA

Zemin Yenileme Epoksi Kaldırma işlemi, Avm, Fabrika, Depo, Hastane gibi geniş alan zeminlerde daha onceden yapılmış ancak zaman içinde deforme olmuş yıpranmış. Kaplama türleri bir sıkıntıyı da beraberinde getirmektedir. Bu tür alanlarda farklı bir kaplama yapmak için bu yıpranmış zemin kaplama türlerini zeminden kazımak gerekmektedir. Bunun için zamandan tasaruf sağlayan ve beton zemine zarar vermeden profesyonel Beton Silimi makineleri ve özel kazıyıcı elmaslar ile mevcut zeminde bulunan yıpranmış epoksi, pvc veya yüzeyde bulunan farklı kaplama türlerini kaldırmak daha pratiktir. Bu işlem sonunda istenilen kaplama türü için zemin hazırlığı yapılmış olur. Epoksi Kaldırma.
BEYDAĞ MERMER SİLİM

 BEYDAĞ MERMER SİLİM

BEYDAĞ ve İlçeleri İçerieinse Yüksek teknolojiye sahip yeni nesil makinalar ile silim hizmetleri vermeteyiz. Profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile itinalı ve titiz çöalışmalar sunmaktayız. BEYDAĞ Mermer Silim Ücretsiz Keşif ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir. iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir düşüncelkerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. • -  Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • -  Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • -  Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • -  Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.
 • -  Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • -  Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • - Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • -  Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • -  Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.


  BEYDAĞ Mermer Silim BEYDAĞ Mermer Silimi BEYDAĞ Mermer Cilalama BEYDAĞ Mermer Parlatma BEYDAĞ Mermer Temizleme BEYDAĞ Mermer Temizlik BEYDAĞ Mermer Silim Fiyatları BEYDAĞ Mermer Silim Firmaları BEYDAĞ Mermer Silim Fabrikası BEYDAĞ Mermer Dekorasyon BEYDAĞ Mermer Restorasyon BEYDAĞ  Mermerciler BEYDAĞ Mermer Silimci BEYDAĞ Mermer Silimciler BEYDAĞ Mermercileri BEYDAĞMermer Sanayi BEYDAĞ Mermer Fuarı BEYDAĞ Mermer Tamirat BEYDAĞ Mermer Bakım BEYDAĞMermer Sanayii BEYDAĞ Mermer Yapımı BEYDAĞ Ucuz Mermer BEYDAĞ Ekonomik Mermer BEYDAĞ Mermer Satış BEYDAĞ Mermer Toptancı BEYDAĞ Mermer Satışı BEYDAĞ Mermer Ustası BEYDAĞBeton Silim BEYDAĞ Beton Silimi BEYDAĞ Beton Cilalama BEYDAĞ Beton Parlatma BEYDAĞBeton Temizleme BEYDAĞ Beton Temizlik BEYDAĞ Beton Silim Fiyatları BEYDAĞ Beton Silim Firmaları BEYDAĞ Beton Silim Fabrikası BEYDAĞ Beton Dekorasyon BEYDAĞ Beton Restorasyon BEYDAĞ  Betonciler BEYDAĞ Beton Silimci BEYDAĞ Beton Silimciler BEYDAĞ Betoncileri BEYDAĞ Beton Sanayi BEYDAĞ Beton Fuarı BEYDAĞ Beton Tamirat BEYDAĞ Beton Bakım BEYDAĞ Beton Sanayii BEYDAĞ Beton Yapımı BEYDAĞ Ucuz Beton BEYDAĞ Ekonomik Beton BEYDAĞ Beton Satış BEYDAĞBeton Toptancı BEYDAĞ Beton Satışı BEYDAĞ Beton Ustası BEYDAĞ Mozaik Silim BEYDAĞ Mozaik Silimi BEYDAĞ Mozaik Cilalama BEYDAĞ Mozaik Parlatma BEYDAĞ Mozaik Temizleme BEYDAĞ Mozaik Temizlik BEYDAĞ Mozaik Silim Fiyatları BEYDAĞ Mozaik Silim Firmaları BEYDAĞ Mozaik Silim Fabrikası BEYDAĞMozaik Dekorasyon BEYDAĞ Mozaik Restorasyon BEYDAĞ  Mozaikciler BEYDAĞ Mozaik Silimci BEYDAĞ Mozaik Silimciler BEYDAĞ Mozaikcileri BEYDAĞ Mozaik Sanayi BEYDAĞ Mozaik Fuarı BEYDAĞMozaik Tamirat BEYDAĞ Mozaik Bakım BEYDAĞ Mozaik Sanayii BEYDAĞ Mozaik Yapımı BEYDAĞUcuz Mozaik BEYDAĞ Ekonomik Mozaik BEYDAĞ Mozaik Satış BEYDAĞ Mozaik Toptancı BEYDAĞMozaik Satışı BEYDAĞ Mozaik Ustası BEYDAĞ Basamak Silim BEYDAĞ Basamak Silimi BEYDAĞBasamak Cilalama BEYDAĞ Basamak Parlatma BEYDAĞ Basamak Temizleme BEYDAĞ Basamak Temizlik BEYDAĞ Basamak Silim Fiyatları BEYDAĞ Basamak Silim Firmaları BEYDAĞ Basamak Silim Fabrikası BEYDAĞ Basamak Dekorasyon BEYDAĞ Basamak Restorasyon BEYDAĞ  Basamakciler BEYDAĞBasamak Silimci BEYDAĞ Basamak Silimciler BEYDAĞ Basamakcileri BEYDAĞ Basamak Sanayi BEYDAĞ Basamak Fuarı BEYDAĞ Basamak Tamirat BEYDAĞ Basamak Bakım BEYDAĞ Basamak Sanayii BEYDAĞ Basamak Yapımı BEYDAĞ Ucuz Basamak BEYDAĞ Ekonomik Basamak BEYDAĞ Basamak Satış BEYDAĞ Basamak Toptancı BEYDAĞ Basamak Satışı BEYDAĞ Basamak Ustası BEYDAĞ Çimstone Silim BEYDAĞ Çimstone Silimi BEYDAĞ Çimstone Cilalama BEYDAĞ Çimstone Parlatma BEYDAĞ Çimstone Temizleme BEYDAĞ Çimstone Temizlik BEYDAĞ Çimstone Silim Fiyatları BEYDAĞ Çimstone Silim Firmaları BEYDAĞ Çimstone Silim Fabrikası BEYDAĞ Çimstone Dekorasyon BEYDAĞ Çimstone Restorasyon BEYDAĞ  Çimstoneciler BEYDAĞ Çimstone Silimci BEYDAĞ Çimstone Silimciler BEYDAĞ Çimstonecileri BEYDAĞ Çimstone Sanayi BEYDAĞ Çimstone Fuarı BEYDAĞ Çimstone Tamirat BEYDAĞ Çimstone Bakım BEYDAĞ Çimstone Sanayii BEYDAĞ Çimstone Yapımı BEYDAĞ Ucuz Çimstone BEYDAĞ Ekonomik Çimstone BEYDAĞ Çimstone Satış BEYDAĞ Çimstone Toptancı BEYDAĞ Çimstone Satışı BEYDAĞ Çimstone Ustası BEYDAĞ Karo Silim BEYDAĞ Karo Silimi BEYDAĞ Karo Cilalama BEYDAĞ Karo Parlatma BEYDAĞ Karo Temizleme BEYDAĞ Karo Temizlik BEYDAĞ Karo Silim Fiyatları BEYDAĞ Karo Silim Firmaları BEYDAĞ Karo Silim Fabrikası BEYDAĞ Karo Dekorasyon BEYDAĞ Karo Restorasyon BEYDAĞ  Karociler BEYDAĞ Karo Silimci BEYDAĞ Karo Silimciler BEYDAĞ Karocileri BEYDAĞ Karo Sanayi BEYDAĞ Karo Fuarı BEYDAĞKaro Tamirat BEYDAĞ Karo Bakım BEYDAĞ Karo Sanayii BEYDAĞ Karo Yapımı BEYDAĞ Ucuz Karo BEYDAĞ Ekonomik Karo BEYDAĞ Karo Satış BEYDAĞ Karo Toptancı BEYDAĞ Karo Satışı BEYDAĞKaro Ustası BEYDAĞ Fayans Silim BEYDAĞ Fayans Silimi BEYDAĞ Fayans Cilalama BEYDAĞFayans Parlatma BEYDAĞ Fayans Temizleme BEYDAĞ Fayans Temizlik BEYDAĞ Fayans Silim Fiyatları BEYDAĞ Fayans Silim Firmaları BEYDAĞ Fayans Silim Fabrikası BEYDAĞ Fayans Dekorasyon BEYDAĞ Fayans Restorasyon BEYDAĞ  Fayansciler BEYDAĞ Fayans Silimci BEYDAĞ Fayans Silimciler BEYDAĞ Fayanscileri BEYDAĞ Fayans Sanayi BEYDAĞ Fayans Fuarı BEYDAĞ Fayans Tamirat BEYDAĞFayans Bakım BEYDAĞ Fayans Sanayii BEYDAĞ Fayans Yapımı BEYDAĞ Ucuz Fayans BEYDAĞEkonomik Fayans BEYDAĞ Fayans Satış BEYDAĞ Fayans Toptancı BEYDAĞ Fayans Satışı BEYDAĞ Fayans Ustası


BEYDAĞ MERMER SİLİM BEYDAĞ MERMER SİLİMCİ BEYDAĞ MERMER SİLİMİBEYDAĞ MERMER SİLİMCİLER BEYDAĞMERMERCİLER BEYDAĞ MERMER SİLİM FİYATLARI BEYDAĞ MERMER SİLİM FİRMALARI BEYDAĞMERMER SİLİM ŞİRKETLRİ BEYDAĞ MERMER SİLİM FABRİKASI BEYDAĞ MERMER SİLİM FİRMASI BEYDAĞ MERMER SİLİM TAVSİYE BEYDAĞ MERMER SİLİM YERİ BEYDAĞ MERMER SİLİM ADRESİ BEYDAĞMERMER SİLİM DÜKKANI BEYDAĞ MERMER SİLİM USTASI BEYDAĞ MERMER SİLİMCİLERİ MERMER SİLİM BEYDAĞ MERMER SİLİMİ BEYDAĞ