KUŞADASI MERMER SİLİM

KUŞADASI MERMER SİLİM

KUŞADASI MERMER SİLİM


KUŞADASI MERMER SİLİM

Hayatımızın en önemli zamanlarını ev ve işyerlerimizde geçiriyoruz . Yaşam alanlarımızın görselliklerini dahada mükemmel hale gitmek için bizlere doğanın sunduğu imkanlardan faydalanıyoruz . Doğa harikası olan MERMER ise yaşamımızdaki mekanlarımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Mermerin Kullanım yerleri  Evlerimiz, işyerlerimiz, alışveriş merkezleri, okullar, hanlar ve hamamlar gibi isimlerini saymakla bitiremiyeceğimiz kadar çoktur ve  insan oğlunun vazgeçilmezi olmuş birçok şeyimizle bütünleşmiştir. Görsel güzelliği , sağlamlığı ve hijyenik açıdan güvenilir olması sebebiyle tercih edilen Mermer uygulanan alanlarda zaman içerisinde kullanımlarının durumuna göre  yıpranma ve tahribatlara uğrarlar . İlk günki güzelliği görselliği ve estetikliğni kazanmak için Mermer Silimi Mermer Parlatma Mermer Cilalama ve Mermer Tamiratı gibi uygulamalara ihtiyaç duyulur. KUŞADASI Mermer Silim , Firmamız tarafından bu uygulamalar uzman kadrolarımız ve son teknolojik ekipmanlarımız ile özenle uygulanmaktadır.

Hizmetlerimiz içerisinde Mermer Silimi Mermer Cilalama Mermer Parlatma Mermer İmalatı Mermer Satışı Mermer Tamiratı Mermer Mutfak Tezgahı gibi Mermer ile ilgili aklınıza gelebilecek bir çok işi uzman ve profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

KUŞADASI MERMER SİLİM

KUŞADASI MERMER BAKIMI

 • Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.KUŞADASI Mermer Bakımı, KUŞADASI Mermer Silimi.
 • Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.

KUŞADASI MERMER SİLİM

KUŞADASI Mermer Silim KUŞADASI  Mermer Patlatma KUŞADASI Mermer Cilalama Endüstriyel anlamda mermer kesilip cilalanan ve parlatılabilen her cins organik taşlar mermer olarak kabul edilebilir. Mevcut Taşın cinsi , yapısı ve içeriği ne olursa olsun büyük boyutlarda ve ebatlarda bloklar elde edilebilme, kesilme parlatma cilalanma gibi özel aşamalara tabi olan, o doğal taşın mermer olarak kabul edilmesi lazımdır.

YENİ NESİL MAKİNALARKUŞADASI BETON SİLİM

KUŞADASI BETON SİLİM

Beton Silimi, Beton Honlama, Beton Parlatma, Beton silimi özel zemin silim makineleri ve elmaslar ile kirli ve kötü görünümlü beton yüzeyleri sıralı işlemler uygulanarak; Beton Kazıma, Beton Honlama ve Beton Parlatma işlemleri ile beton zemini aşındırılıp Mermer ve Granit parlaklığına ulaştırılması işlemleridir. Beton Silimi ve parlatma işlemleri kesinlikle zemin yüzeye herhangi bir kaplama işlemi değildir. Beton silim işlemleri sırasında zemine ve çevreye zararlı hiçbir kimyasal madde uygulanmaz.


KUŞADASI MOZAİK SİLİM

KUŞADASI MOZAİK SİLİM

1) Tek uygulamada betonun ömrü boyunca dayanıklılık sağlar.

2) Beton tozumalarını tamamen engellediği gibi mozaik zeminlerin nefes almasına da olanak verir. Nemin hapsetmesini engeller.

3) Mozaik mekanik olarak elmaslarla bir kere parlatıldığında, herhangi bir kaplama malzemesi gibi soyulması veya kalkması söz konusu değildir.

4) Parlaklığını çok çok uzun süre korur. Parlatıldıktan sonra cila veya parlatıcı kimyasal kullanılmasına gerek yoktur.

5) Uygulaması çok kolaydır ve uygulama sırasında zemin kullanılmaya devam edilebilir. Örneğin bir fabrika, depo, otopark, veya büyük süpermarketlerin mozaik zeminleri parlatılırken, zemin kullanılmaya devam edilebilir.

6) Kokusuzdur ve uçucu organik bileşikler içermez.

7) Işığı yansıtma özelliği sayesinde aydınlatma masraflarını %40’a kadar azaltır
KUŞADASI KARO SİLİM

KUŞADASI KARO SİLİM

Yaşam alanlarımızın hemen hemen her yerinde kullanlına Zemin karoları, Okullarda, Kamu alanlarında, ticari yapılarda alış veriş mağazalarında ve dış mekanlarda sıklıkla kullanılan ekonomik bir zemin malzemesidir.

KUŞADASI ÇİMSTONE


KUŞADASI ÇİMSTONE

KUŞADASI Çimstone, kuvars esaslı polyester reçine bağlayıcılı bir tür kompoze taştır. Çimstone'un %92-95'ini doğadaki en sert mineral taşlardan biri olan Kuvars oluşturur. Hemen hemen hiçbir asitten ve bazdan etkilenmeyen, alev almayan, 7 Mohs sertlik derecesi ile yüksek çizilme ve aşınma dayanımı gösteren Kuvars'ın sahip olduğu tüm üstünlükleri kullandığı teknoloji sayesinde aynen yüzeylere taşıyan Çimstone, banko, tezgah, zemin, cephe gibi her tür yüzey için mükemmel bir malzemedir. Çimstone, her zevke ve ihtiyaca uygun ürünler sunar. Çimstone, aşınma dayanımı yüksek, leke tutmayan, hijyenik ve sınırsız renk alternatifli özel bir yüzey kaplama malzemesidir.
KUŞADASI MUTFAK TEZGAHI

KUŞADASI MUTFAK TEZGAHI

Yaşam alanlarımız içerisinde öncelikli bayanlar olmak üzere günlerinin büyük bir kısmı mutfakta geçer. Mutfak Tezgahları ise özellikle yoğun sirkülasyonun olduğu alanlarda taşların ve mermerlerin maruz kaldığı kirlenme, matlık, çizilme, gibi yüzeysel hasarlar Mutfak Tezgahlarımızı, lavabo evye ve benzeri zeminlerimizin kötü görünmesine ve kullanılmaz hale gelmesine yol açmaktadır, Butür zeminlere profesyonel bakım  ve onarım çalışmalarının uygulanması gerektirmektedir. Bu tür Mutfak Tezgahı İmalatı bakımı ve onarımı ve silim hizmetlerini firmamız garantili bir şekilde yapmaktadır.


KUŞADASI BASAMAK SİLİM


KUŞADASI BASAMAK SİLİM

KUŞADASI Basamak Silim, Merdiven Silim makinaları özellikle büyük çaplı cila makinalarının kullanılamadığı merdiven ve sahanlıklarda silim, temizlik ve kir sökme amaçlı olarak kullanılan silim makineleridir.Merdiven Basamak Silim Temizleme makinelerinin fırça çapları ortalama 20-25 cm aralığındadır.Fırça çapının küçük olması merdiven basamaklarının temizlenmesinde büyük kolaylık sağlarlar.Merdiven silim , Temizlik makinaları sadece fırçalama işlemi yapar.Su deposu mevcut değildir.Ayrıca vakumlama da yapmazlar.Merdiven temizleme makinasının altına takılan ped tutucu aparat ile merdiven basamaklarını ve merdiven alınlarını da cila ile parlatabilirsiniz.KUŞADASI Basamak Silim.

 
KUŞADASI EPOKSİ KALDIRMA

KUŞADASI EPOKSİ KALDIRMA

Zemin Yenileme Epoksi Kaldırma işlemi, Avm, Fabrika, Depo, Hastane gibi geniş alan zeminlerde daha onceden yapılmış ancak zaman içinde deforme olmuş yıpranmış. Kaplama türleri bir sıkıntıyı da beraberinde getirmektedir. Bu tür alanlarda farklı bir kaplama yapmak için bu yıpranmış zemin kaplama türlerini zeminden kazımak gerekmektedir. Bunun için zamandan tasaruf sağlayan ve beton zemine zarar vermeden profesyonel Beton Silimi makineleri ve özel kazıyıcı elmaslar ile mevcut zeminde bulunan yıpranmış epoksi, pvc veya yüzeyde bulunan farklı kaplama türlerini kaldırmak daha pratiktir. Bu işlem sonunda istenilen kaplama türü için zemin hazırlığı yapılmış olur. Epoksi Kaldırma.
KUŞADASI MERMER SİLİM

 KUŞADASI MERMER SİLİM

KUŞADASI ve İlçeleri İçerieinse Yüksek teknolojiye sahip yeni nesil makinalar ile silim hizmetleri vermeteyiz. Profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile itinalı ve titiz çöalışmalar sunmaktayız. KUŞADASI Mermer Silim Ücretsiz Keşif ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir. iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir düşüncelkerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. • -  Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • -  Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • -  Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • -  Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.
 • -  Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • -  Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • - Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • -  Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • -  Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.


  KUŞADASI Mermer Silim KUŞADASI Mermer Silimi KUŞADASI Mermer Cilalama KUŞADASI Mermer Parlatma KUŞADASI Mermer Temizleme KUŞADASI Mermer Temizlik KUŞADASI Mermer Silim Fiyatları KUŞADASI Mermer Silim Firmaları KUŞADASI Mermer Silim Fabrikası KUŞADASI Mermer Dekorasyon KUŞADASI Mermer Restorasyon KUŞADASI  Mermerciler KUŞADASI Mermer Silimci KUŞADASI Mermer Silimciler KUŞADASI Mermercileri KUŞADASIMermer Sanayi KUŞADASI Mermer Fuarı KUŞADASI Mermer Tamirat KUŞADASI Mermer Bakım KUŞADASIMermer Sanayii KUŞADASI Mermer Yapımı KUŞADASI Ucuz Mermer KUŞADASI Ekonomik Mermer KUŞADASI Mermer Satış KUŞADASI Mermer Toptancı KUŞADASI Mermer Satışı KUŞADASI Mermer Ustası KUŞADASIBeton Silim KUŞADASI Beton Silimi KUŞADASI Beton Cilalama KUŞADASI Beton Parlatma KUŞADASIBeton Temizleme KUŞADASI Beton Temizlik KUŞADASI Beton Silim Fiyatları KUŞADASI Beton Silim Firmaları KUŞADASI Beton Silim Fabrikası KUŞADASI Beton Dekorasyon KUŞADASI Beton Restorasyon KUŞADASI  Betonciler KUŞADASI Beton Silimci KUŞADASI Beton Silimciler KUŞADASI Betoncileri KUŞADASI Beton Sanayi KUŞADASI Beton Fuarı KUŞADASI Beton Tamirat KUŞADASI Beton Bakım KUŞADASI Beton Sanayii KUŞADASI Beton Yapımı KUŞADASI Ucuz Beton KUŞADASI Ekonomik Beton KUŞADASI Beton Satış KUŞADASIBeton Toptancı KUŞADASI Beton Satışı KUŞADASI Beton Ustası KUŞADASI Mozaik Silim KUŞADASI Mozaik Silimi KUŞADASI Mozaik Cilalama KUŞADASI Mozaik Parlatma KUŞADASI Mozaik Temizleme KUŞADASI Mozaik Temizlik KUŞADASI Mozaik Silim Fiyatları KUŞADASI Mozaik Silim Firmaları KUŞADASI Mozaik Silim Fabrikası KUŞADASIMozaik Dekorasyon KUŞADASI Mozaik Restorasyon KUŞADASI  Mozaikciler KUŞADASI Mozaik Silimci KUŞADASI Mozaik Silimciler KUŞADASI Mozaikcileri KUŞADASI Mozaik Sanayi KUŞADASI Mozaik Fuarı KUŞADASIMozaik Tamirat KUŞADASI Mozaik Bakım KUŞADASI Mozaik Sanayii KUŞADASI Mozaik Yapımı KUŞADASIUcuz Mozaik KUŞADASI Ekonomik Mozaik KUŞADASI Mozaik Satış KUŞADASI Mozaik Toptancı KUŞADASIMozaik Satışı KUŞADASI Mozaik Ustası KUŞADASI Basamak Silim KUŞADASI Basamak Silimi KUŞADASIBasamak Cilalama KUŞADASI Basamak Parlatma KUŞADASI Basamak Temizleme KUŞADASI Basamak Temizlik KUŞADASI Basamak Silim Fiyatları KUŞADASI Basamak Silim Firmaları KUŞADASI Basamak Silim Fabrikası KUŞADASI Basamak Dekorasyon KUŞADASI Basamak Restorasyon KUŞADASI  Basamakciler KUŞADASIBasamak Silimci KUŞADASI Basamak Silimciler KUŞADASI Basamakcileri KUŞADASI Basamak Sanayi KUŞADASI Basamak Fuarı KUŞADASI Basamak Tamirat KUŞADASI Basamak Bakım KUŞADASI Basamak Sanayii KUŞADASI Basamak Yapımı KUŞADASI Ucuz Basamak KUŞADASI Ekonomik Basamak KUŞADASI Basamak Satış KUŞADASI Basamak Toptancı KUŞADASI Basamak Satışı KUŞADASI Basamak Ustası KUŞADASI Çimstone Silim KUŞADASI Çimstone Silimi KUŞADASI Çimstone Cilalama KUŞADASI Çimstone Parlatma KUŞADASI Çimstone Temizleme KUŞADASI Çimstone Temizlik KUŞADASI Çimstone Silim Fiyatları KUŞADASI Çimstone Silim Firmaları KUŞADASI Çimstone Silim Fabrikası KUŞADASI Çimstone Dekorasyon KUŞADASI Çimstone Restorasyon KUŞADASI  Çimstoneciler KUŞADASI Çimstone Silimci KUŞADASI Çimstone Silimciler KUŞADASI Çimstonecileri KUŞADASI Çimstone Sanayi KUŞADASI Çimstone Fuarı KUŞADASI Çimstone Tamirat KUŞADASI Çimstone Bakım KUŞADASI Çimstone Sanayii KUŞADASI Çimstone Yapımı KUŞADASI Ucuz Çimstone KUŞADASI Ekonomik Çimstone KUŞADASI Çimstone Satış KUŞADASI Çimstone Toptancı KUŞADASI Çimstone Satışı KUŞADASI Çimstone Ustası KUŞADASI Karo Silim KUŞADASI Karo Silimi KUŞADASI Karo Cilalama KUŞADASI Karo Parlatma KUŞADASI Karo Temizleme KUŞADASI Karo Temizlik KUŞADASI Karo Silim Fiyatları KUŞADASI Karo Silim Firmaları KUŞADASI Karo Silim Fabrikası KUŞADASI Karo Dekorasyon KUŞADASI Karo Restorasyon KUŞADASI  Karociler KUŞADASI Karo Silimci KUŞADASI Karo Silimciler KUŞADASI Karocileri KUŞADASI Karo Sanayi KUŞADASI Karo Fuarı KUŞADASIKaro Tamirat KUŞADASI Karo Bakım KUŞADASI Karo Sanayii KUŞADASI Karo Yapımı KUŞADASI Ucuz Karo KUŞADASI Ekonomik Karo KUŞADASI Karo Satış KUŞADASI Karo Toptancı KUŞADASI Karo Satışı KUŞADASIKaro Ustası KUŞADASI Fayans Silim KUŞADASI Fayans Silimi KUŞADASI Fayans Cilalama KUŞADASIFayans Parlatma KUŞADASI Fayans Temizleme KUŞADASI Fayans Temizlik KUŞADASI Fayans Silim Fiyatları KUŞADASI Fayans Silim Firmaları KUŞADASI Fayans Silim Fabrikası KUŞADASI Fayans Dekorasyon KUŞADASI Fayans Restorasyon KUŞADASI  Fayansciler KUŞADASI Fayans Silimci KUŞADASI Fayans Silimciler KUŞADASI Fayanscileri KUŞADASI Fayans Sanayi KUŞADASI Fayans Fuarı KUŞADASI Fayans Tamirat KUŞADASIFayans Bakım KUŞADASI Fayans Sanayii KUŞADASI Fayans Yapımı KUŞADASI Ucuz Fayans KUŞADASIEkonomik Fayans KUŞADASI Fayans Satış KUŞADASI Fayans Toptancı KUŞADASI Fayans Satışı KUŞADASI Fayans Ustası


KUŞADASI MERMER SİLİM KUŞADASI MERMER SİLİMCİ KUŞADASI MERMER SİLİMİKUŞADASI MERMER SİLİMCİLER KUŞADASIMERMERCİLER KUŞADASI MERMER SİLİM FİYATLARI KUŞADASI MERMER SİLİM FİRMALARI KUŞADASIMERMER SİLİM ŞİRKETLRİ KUŞADASI MERMER SİLİM FABRİKASI KUŞADASI MERMER SİLİM FİRMASI KUŞADASI MERMER SİLİM TAVSİYE KUŞADASI MERMER SİLİM YERİ KUŞADASI MERMER SİLİM ADRESİ KUŞADASIMERMER SİLİM DÜKKANI KUŞADASI MERMER SİLİM USTASI KUŞADASI MERMER SİLİMCİLERİ MERMER SİLİM KUŞADASI MERMER SİLİMİ KUŞADASI