BERGAMA MERMER SİLİM

BERGAMA MERMER SİLİM


BERGAMA MERMER SİLİM

BERGAMA MERMER SİLİM


İZMİR BERGAMA MERMER SİLİM

Hayatımızın en önemli zamanlarını ev ve işyerlerimizde geçiriyoruz . Yaşam alanlarımızın görselliklerini dahada mükemmel hale gitmek için bizlere doğanın sunduğu imkanlardan faydalanıyoruz . Doğa harikası olan MERMER ise yaşamımızdaki mekanlarımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Mermerin Kullanım yerleri  Evlerimiz, işyerlerimiz, alışveriş merkezleri, okullar, hanlar ve hamamlar gibi isimlerini saymakla bitiremiyeceğimiz kadar çoktur ve  insan oğlunun vazgeçilmezi olmuş birçok şeyimizle bütünleşmiştir. Görsel güzelliği , sağlamlığı ve hijyenik açıdan güvenilir olması sebebiyle tercih edilen Mermer uygulanan alanlarda zaman içerisinde kullanımlarının durumuna göre  yıpranma ve tahribatlara uğrarlar . İlk günki güzelliği görselliği ve estetikliğni kazanmak için Mermer Silimi Mermer Parlatma Mermer Cilalama ve Mermer Tamiratı gibi uygulamalara ihtiyaç duyulur. BERGAMA Mermer Silim , Firmamız tarafından bu uygulamalar uzman kadrolarımız ve son teknolojik ekipmanlarımız ile özenle uygulanmaktadır.

Hizmetlerimiz içerisinde Mermer Silimi Mermer Cilalama Mermer Parlatma Mermer İmalatı Mermer Satışı Mermer Tamiratı Mermer Mutfak Tezgahı gibi Mermer ile ilgili aklınıza gelebilecek bir çok işi uzman ve profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

BERGAMA MERMER SİLİM

BERGAMA MERMER BAKIMI

 • Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.BERGAMA Mermer Bakımı, BERGAMA Mermer Silimi.
 • Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.

BERGAMA MERMER SİLİM

BERGAMA Mermer Silim BERGAMA  Mermer Patlatma BERGAMA Mermer Cilalama Endüstriyel anlamda mermer kesilip cilalanan ve parlatılabilen her cins organik taşlar mermer olarak kabul edilebilir. Mevcut Taşın cinsi , yapısı ve içeriği ne olursa olsun büyük boyutlarda ve ebatlarda bloklar elde edilebilme, kesilme parlatma cilalanma gibi özel aşamalara tabi olan, o doğal taşın mermer olarak kabul edilmesi lazımdır.

YENİ NESİL MAKİNALARBERGAMA BETON SİLİM

BERGAMA BETON SİLİM

Beton Silimi, Beton Honlama, Beton Parlatma, Beton silimi özel zemin silim makineleri ve elmaslar ile kirli ve kötü görünümlü beton yüzeyleri sıralı işlemler uygulanarak; Beton Kazıma, Beton Honlama ve Beton Parlatma işlemleri ile beton zemini aşındırılıp Mermer ve Granit parlaklığına ulaştırılması işlemleridir. Beton Silimi ve parlatma işlemleri kesinlikle zemin yüzeye herhangi bir kaplama işlemi değildir. Beton silim işlemleri sırasında zemine ve çevreye zararlı hiçbir kimyasal madde uygulanmaz.


BERGAMA MOZAİK SİLİM

BERGAMA MOZAİK SİLİM

1) Tek uygulamada betonun ömrü boyunca dayanıklılık sağlar.

2) Beton tozumalarını tamamen engellediği gibi mozaik zeminlerin nefes almasına da olanak verir. Nemin hapsetmesini engeller.

3) Mozaik mekanik olarak elmaslarla bir kere parlatıldığında, herhangi bir kaplama malzemesi gibi soyulması veya kalkması söz konusu değildir.

4) Parlaklığını çok çok uzun süre korur. Parlatıldıktan sonra cila veya parlatıcı kimyasal kullanılmasına gerek yoktur.

5) Uygulaması çok kolaydır ve uygulama sırasında zemin kullanılmaya devam edilebilir. Örneğin bir fabrika, depo, otopark, veya büyük süpermarketlerin mozaik zeminleri parlatılırken, zemin kullanılmaya devam edilebilir.

6) Kokusuzdur ve uçucu organik bileşikler içermez.

7) Işığı yansıtma özelliği sayesinde aydınlatma masraflarını %40’a kadar azaltır
BERGAMA KARO SİLİM

BERGAMA KARO SİLİM

Yaşam alanlarımızın hemen hemen her yerinde kullanlına Zemin karoları, Okullarda, Kamu alanlarında, ticari yapılarda alış veriş mağazalarında ve dış mekanlarda sıklıkla kullanılan ekonomik bir zemin malzemesidir.

BERGAMA ÇİMSTONE


BERGAMA ÇİMSTONE

BERGAMA Çimstone, kuvars esaslı polyester reçine bağlayıcılı bir tür kompoze taştır. Çimstone'un %92-95'ini doğadaki en sert mineral taşlardan biri olan Kuvars oluşturur. Hemen hemen hiçbir asitten ve bazdan etkilenmeyen, alev almayan, 7 Mohs sertlik derecesi ile yüksek çizilme ve aşınma dayanımı gösteren Kuvars'ın sahip olduğu tüm üstünlükleri kullandığı teknoloji sayesinde aynen yüzeylere taşıyan Çimstone, banko, tezgah, zemin, cephe gibi her tür yüzey için mükemmel bir malzemedir. Çimstone, her zevke ve ihtiyaca uygun ürünler sunar. Çimstone, aşınma dayanımı yüksek, leke tutmayan, hijyenik ve sınırsız renk alternatifli özel bir yüzey kaplama malzemesidir.
BERGAMA MUTFAK TEZGAHI

BERGAMA MUTFAK TEZGAHI

Yaşam alanlarımız içerisinde öncelikli bayanlar olmak üzere günlerinin büyük bir kısmı mutfakta geçer. Mutfak Tezgahları ise özellikle yoğun sirkülasyonun olduğu alanlarda taşların ve mermerlerin maruz kaldığı kirlenme, matlık, çizilme, gibi yüzeysel hasarlar Mutfak Tezgahlarımızı, lavabo evye ve benzeri zeminlerimizin kötü görünmesine ve kullanılmaz hale gelmesine yol açmaktadır, Butür zeminlere profesyonel bakım  ve onarım çalışmalarının uygulanması gerektirmektedir. Bu tür Mutfak Tezgahı İmalatı bakımı ve onarımı ve silim hizmetlerini firmamız garantili bir şekilde yapmaktadır.


BERGAMA BASAMAK SİLİM


BERGAMA BASAMAK SİLİM

BERGAMA Basamak Silim, Merdiven Silim makinaları özellikle büyük çaplı cila makinalarının kullanılamadığı merdiven ve sahanlıklarda silim, temizlik ve kir sökme amaçlı olarak kullanılan silim makineleridir.Merdiven Basamak Silim Temizleme makinelerinin fırça çapları ortalama 20-25 cm aralığındadır.Fırça çapının küçük olması merdiven basamaklarının temizlenmesinde büyük kolaylık sağlarlar.Merdiven silim , Temizlik makinaları sadece fırçalama işlemi yapar.Su deposu mevcut değildir.Ayrıca vakumlama da yapmazlar.Merdiven temizleme makinasının altına takılan ped tutucu aparat ile merdiven basamaklarını ve merdiven alınlarını da cila ile parlatabilirsiniz.BERGAMA Basamak Silim.

 
BERGAMA EPOKSİ KALDIRMA

BERGAMA EPOKSİ KALDIRMA

Zemin Yenileme Epoksi Kaldırma işlemi, Avm, Fabrika, Depo, Hastane gibi geniş alan zeminlerde daha onceden yapılmış ancak zaman içinde deforme olmuş yıpranmış. Kaplama türleri bir sıkıntıyı da beraberinde getirmektedir. Bu tür alanlarda farklı bir kaplama yapmak için bu yıpranmış zemin kaplama türlerini zeminden kazımak gerekmektedir. Bunun için zamandan tasaruf sağlayan ve beton zemine zarar vermeden profesyonel Beton Silimi makineleri ve özel kazıyıcı elmaslar ile mevcut zeminde bulunan yıpranmış epoksi, pvc veya yüzeyde bulunan farklı kaplama türlerini kaldırmak daha pratiktir. Bu işlem sonunda istenilen kaplama türü için zemin hazırlığı yapılmış olur. Epoksi Kaldırma.
BERGAMA MERMER SİLİM

 BERGAMA MERMER SİLİM

BERGAMA ve İlçeleri İçerieinse Yüksek teknolojiye sahip yeni nesil makinalar ile silim hizmetleri vermeteyiz. Profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile itinalı ve titiz çöalışmalar sunmaktayız. BERGAMA Mermer Silim Ücretsiz Keşif ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir. iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir düşüncelkerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. • -  Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • -  Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • -  Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • -  Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.
 • -  Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • -  Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • - Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • -  Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • -  Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.


  BERGAMA Mermer Silim BERGAMA Mermer Silimi BERGAMA Mermer Cilalama BERGAMA Mermer Parlatma BERGAMA Mermer Temizleme BERGAMA Mermer Temizlik BERGAMA Mermer Silim Fiyatları BERGAMA Mermer Silim Firmaları BERGAMA Mermer Silim Fabrikası BERGAMA Mermer Dekorasyon BERGAMA Mermer Restorasyon BERGAMA  Mermerciler BERGAMA Mermer Silimci BERGAMA Mermer Silimciler BERGAMA Mermercileri BERGAMAMermer Sanayi BERGAMA Mermer Fuarı BERGAMA Mermer Tamirat BERGAMA Mermer Bakım BERGAMAMermer Sanayii BERGAMA Mermer Yapımı BERGAMA Ucuz Mermer BERGAMA Ekonomik Mermer BERGAMA Mermer Satış BERGAMA Mermer Toptancı BERGAMA Mermer Satışı BERGAMA Mermer Ustası BERGAMABeton Silim BERGAMA Beton Silimi BERGAMA Beton Cilalama BERGAMA Beton Parlatma BERGAMABeton Temizleme BERGAMA Beton Temizlik BERGAMA Beton Silim Fiyatları BERGAMA Beton Silim Firmaları BERGAMA Beton Silim Fabrikası BERGAMA Beton Dekorasyon BERGAMA Beton Restorasyon BERGAMA  Betonciler BERGAMA Beton Silimci BERGAMA Beton Silimciler BERGAMA Betoncileri BERGAMA Beton Sanayi BERGAMA Beton Fuarı BERGAMA Beton Tamirat BERGAMA Beton Bakım BERGAMA Beton Sanayii BERGAMA Beton Yapımı BERGAMA Ucuz Beton BERGAMA Ekonomik Beton BERGAMA Beton Satış BERGAMABeton Toptancı BERGAMA Beton Satışı BERGAMA Beton Ustası BERGAMA Mozaik Silim BERGAMA Mozaik Silimi BERGAMA Mozaik Cilalama BERGAMA Mozaik Parlatma BERGAMA Mozaik Temizleme BERGAMA Mozaik Temizlik BERGAMA Mozaik Silim Fiyatları BERGAMA Mozaik Silim Firmaları BERGAMA Mozaik Silim Fabrikası BERGAMAMozaik Dekorasyon BERGAMA Mozaik Restorasyon BERGAMA  Mozaikciler BERGAMA Mozaik Silimci BERGAMA Mozaik Silimciler BERGAMA Mozaikcileri BERGAMA Mozaik Sanayi BERGAMA Mozaik Fuarı BERGAMAMozaik Tamirat BERGAMA Mozaik Bakım BERGAMA Mozaik Sanayii BERGAMA Mozaik Yapımı BERGAMAUcuz Mozaik BERGAMA Ekonomik Mozaik BERGAMA Mozaik Satış BERGAMA Mozaik Toptancı BERGAMAMozaik Satışı BERGAMA Mozaik Ustası BERGAMA Basamak Silim BERGAMA Basamak Silimi BERGAMABasamak Cilalama BERGAMA Basamak Parlatma BERGAMA Basamak Temizleme BERGAMA Basamak Temizlik BERGAMA Basamak Silim Fiyatları BERGAMA Basamak Silim Firmaları BERGAMA Basamak Silim Fabrikası BERGAMA Basamak Dekorasyon BERGAMA Basamak Restorasyon BERGAMA  Basamakciler BERGAMABasamak Silimci BERGAMA Basamak Silimciler BERGAMA Basamakcileri BERGAMA Basamak Sanayi BERGAMA Basamak Fuarı BERGAMA Basamak Tamirat BERGAMA Basamak Bakım BERGAMA Basamak Sanayii BERGAMA Basamak Yapımı BERGAMA Ucuz Basamak BERGAMA Ekonomik Basamak BERGAMA Basamak Satış BERGAMA Basamak Toptancı BERGAMA Basamak Satışı BERGAMA Basamak Ustası BERGAMA Çimstone Silim BERGAMA Çimstone Silimi BERGAMA Çimstone Cilalama BERGAMA Çimstone Parlatma BERGAMA Çimstone Temizleme BERGAMA Çimstone Temizlik BERGAMA Çimstone Silim Fiyatları BERGAMA Çimstone Silim Firmaları BERGAMA Çimstone Silim Fabrikası BERGAMA Çimstone Dekorasyon BERGAMA Çimstone Restorasyon BERGAMA  Çimstoneciler BERGAMA Çimstone Silimci BERGAMA Çimstone Silimciler BERGAMA Çimstonecileri BERGAMA Çimstone Sanayi BERGAMA Çimstone Fuarı BERGAMA Çimstone Tamirat BERGAMA Çimstone Bakım BERGAMA Çimstone Sanayii BERGAMA Çimstone Yapımı BERGAMA Ucuz Çimstone BERGAMA Ekonomik Çimstone BERGAMA Çimstone Satış BERGAMA Çimstone Toptancı BERGAMA Çimstone Satışı BERGAMA Çimstone Ustası BERGAMA Karo Silim BERGAMA Karo Silimi BERGAMA Karo Cilalama BERGAMA Karo Parlatma BERGAMA Karo Temizleme BERGAMA Karo Temizlik BERGAMA Karo Silim Fiyatları BERGAMA Karo Silim Firmaları BERGAMA Karo Silim Fabrikası BERGAMA Karo Dekorasyon BERGAMA Karo Restorasyon BERGAMA  Karociler BERGAMA Karo Silimci BERGAMA Karo Silimciler BERGAMA Karocileri BERGAMA Karo Sanayi BERGAMA Karo Fuarı BERGAMAKaro Tamirat BERGAMA Karo Bakım BERGAMA Karo Sanayii BERGAMA Karo Yapımı BERGAMA Ucuz Karo BERGAMA Ekonomik Karo BERGAMA Karo Satış BERGAMA Karo Toptancı BERGAMA Karo Satışı BERGAMAKaro Ustası BERGAMA Fayans Silim BERGAMA Fayans Silimi BERGAMA Fayans Cilalama BERGAMAFayans Parlatma BERGAMA Fayans Temizleme BERGAMA Fayans Temizlik BERGAMA Fayans Silim Fiyatları BERGAMA Fayans Silim Firmaları BERGAMA Fayans Silim Fabrikası BERGAMA Fayans Dekorasyon BERGAMA Fayans Restorasyon BERGAMA  Fayansciler BERGAMA Fayans Silimci BERGAMA Fayans Silimciler BERGAMA Fayanscileri BERGAMA Fayans Sanayi BERGAMA Fayans Fuarı BERGAMA Fayans Tamirat BERGAMAFayans Bakım BERGAMA Fayans Sanayii BERGAMA Fayans Yapımı BERGAMA Ucuz Fayans BERGAMAEkonomik Fayans BERGAMA Fayans Satış BERGAMA Fayans Toptancı BERGAMA Fayans Satışı BERGAMA Fayans Ustası


BERGAMA MERMER SİLİM BERGAMA MERMER SİLİMCİ BERGAMA MERMER SİLİMİBERGAMA MERMER SİLİMCİLER BERGAMAMERMERCİLER BERGAMA MERMER SİLİM FİYATLARI BERGAMA MERMER SİLİM FİRMALARI BERGAMAMERMER SİLİM ŞİRKETLRİ BERGAMA MERMER SİLİM FABRİKASI BERGAMA MERMER SİLİM FİRMASI BERGAMA MERMER SİLİM TAVSİYE BERGAMA MERMER SİLİM YERİ BERGAMA MERMER SİLİM ADRESİ BERGAMAMERMER SİLİM DÜKKANI BERGAMA MERMER SİLİM USTASI BERGAMA MERMER SİLİMCİLERİ MERMER SİLİM BERGAMA MERMER SİLİMİ BERGAMA