ALİAĞA MERMER SİLİM

ALİAĞA MERMER SİLİM


ALİAĞA MERMER SİLİM
ALİAĞA MERMER SİLİM


İZMİR ALİAĞA MERMER SİLİM

Hayatımızın en önemli zamanlarını ev ve işyerlerimizde geçiriyoruz . Yaşam alanlarımızın görselliklerini dahada mükemmel hale gitmek için bizlere doğanın sunduğu imkanlardan faydalanıyoruz . Doğa harikası olan MERMER ise yaşamımızdaki mekanlarımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Mermerin Kullanım yerleri  Evlerimiz, işyerlerimiz, alışveriş merkezleri, okullar, hanlar ve hamamlar gibi isimlerini saymakla bitiremiyeceğimiz kadar çoktur ve  insan oğlunun vazgeçilmezi olmuş birçok şeyimizle bütünleşmiştir. Görsel güzelliği , sağlamlığı ve hijyenik açıdan güvenilir olması sebebiyle tercih edilen Mermer uygulanan alanlarda zaman içerisinde kullanımlarının durumuna göre  yıpranma ve tahribatlara uğrarlar . İlk günki güzelliği görselliği ve estetikliğni kazanmak için Mermer Silimi Mermer Parlatma Mermer Cilalama ve Mermer Tamiratı gibi uygulamalara ihtiyaç duyulur. ALİAĞA Mermer Silim , Firmamız tarafından bu uygulamalar uzman kadrolarımız ve son teknolojik ekipmanlarımız ile özenle uygulanmaktadır.

Hizmetlerimiz içerisinde Mermer Silimi Mermer Cilalama Mermer Parlatma Mermer İmalatı Mermer Satışı Mermer Tamiratı Mermer Mutfak Tezgahı gibi Mermer ile ilgili aklınıza gelebilecek bir çok işi uzman ve profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

ALİAĞA MERMER SİLİM

ALİAĞA MERMER BAKIMI

 • Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.ALİAĞA Mermer Bakımı, ALİAĞA Mermer Silimi.
 • Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.

ALİAĞA MERMER SİLİM

ALİAĞA Mermer Silim ALİAĞA  Mermer Patlatma ALİAĞA Mermer Cilalama Endüstriyel anlamda mermer kesilip cilalanan ve parlatılabilen her cins organik taşlar mermer olarak kabul edilebilir. Mevcut Taşın cinsi , yapısı ve içeriği ne olursa olsun büyük boyutlarda ve ebatlarda bloklar elde edilebilme, kesilme parlatma cilalanma gibi özel aşamalara tabi olan, o doğal taşın mermer olarak kabul edilmesi lazımdır.

YENİ NESİL MAKİNALARALİAĞA BETON SİLİM

ALİAĞA BETON SİLİM

Beton Silimi, Beton Honlama, Beton Parlatma, Beton silimi özel zemin silim makineleri ve elmaslar ile kirli ve kötü görünümlü beton yüzeyleri sıralı işlemler uygulanarak; Beton Kazıma, Beton Honlama ve Beton Parlatma işlemleri ile beton zemini aşındırılıp Mermer ve Granit parlaklığına ulaştırılması işlemleridir. Beton Silimi ve parlatma işlemleri kesinlikle zemin yüzeye herhangi bir kaplama işlemi değildir. Beton silim işlemleri sırasında zemine ve çevreye zararlı hiçbir kimyasal madde uygulanmaz.


ALİAĞA MOZAİK SİLİM

ALİAĞA MOZAİK SİLİM

1) Tek uygulamada betonun ömrü boyunca dayanıklılık sağlar.

2) Beton tozumalarını tamamen engellediği gibi mozaik zeminlerin nefes almasına da olanak verir. Nemin hapsetmesini engeller.

3) Mozaik mekanik olarak elmaslarla bir kere parlatıldığında, herhangi bir kaplama malzemesi gibi soyulması veya kalkması söz konusu değildir.

4) Parlaklığını çok çok uzun süre korur. Parlatıldıktan sonra cila veya parlatıcı kimyasal kullanılmasına gerek yoktur.

5) Uygulaması çok kolaydır ve uygulama sırasında zemin kullanılmaya devam edilebilir. Örneğin bir fabrika, depo, otopark, veya büyük süpermarketlerin mozaik zeminleri parlatılırken, zemin kullanılmaya devam edilebilir.

6) Kokusuzdur ve uçucu organik bileşikler içermez.

7) Işığı yansıtma özelliği sayesinde aydınlatma masraflarını %40’a kadar azaltır
ALİAĞA KARO SİLİM

ALİAĞA KARO SİLİM

Yaşam alanlarımızın hemen hemen her yerinde kullanlına Zemin karoları, Okullarda, Kamu alanlarında, ticari yapılarda alış veriş mağazalarında ve dış mekanlarda sıklıkla kullanılan ekonomik bir zemin malzemesidir.

ALİAĞA ÇİMSTONE


ALİAĞA ÇİMSTONE

ALİAĞA Çimstone, kuvars esaslı polyester reçine bağlayıcılı bir tür kompoze taştır. Çimstone'un %92-95'ini doğadaki en sert mineral taşlardan biri olan Kuvars oluşturur. Hemen hemen hiçbir asitten ve bazdan etkilenmeyen, alev almayan, 7 Mohs sertlik derecesi ile yüksek çizilme ve aşınma dayanımı gösteren Kuvars'ın sahip olduğu tüm üstünlükleri kullandığı teknoloji sayesinde aynen yüzeylere taşıyan Çimstone, banko, tezgah, zemin, cephe gibi her tür yüzey için mükemmel bir malzemedir. Çimstone, her zevke ve ihtiyaca uygun ürünler sunar. Çimstone, aşınma dayanımı yüksek, leke tutmayan, hijyenik ve sınırsız renk alternatifli özel bir yüzey kaplama malzemesidir.
ALİAĞA MUTFAK TEZGAHI

ALİAĞA MUTFAK TEZGAHI

Yaşam alanlarımız içerisinde öncelikli bayanlar olmak üzere günlerinin büyük bir kısmı mutfakta geçer. Mutfak Tezgahları ise özellikle yoğun sirkülasyonun olduğu alanlarda taşların ve mermerlerin maruz kaldığı kirlenme, matlık, çizilme, gibi yüzeysel hasarlar Mutfak Tezgahlarımızı, lavabo evye ve benzeri zeminlerimizin kötü görünmesine ve kullanılmaz hale gelmesine yol açmaktadır, Butür zeminlere profesyonel bakım  ve onarım çalışmalarının uygulanması gerektirmektedir. Bu tür Mutfak Tezgahı İmalatı bakımı ve onarımı ve silim hizmetlerini firmamız garantili bir şekilde yapmaktadır.


ALİAĞA BASAMAK SİLİM


ALİAĞA BASAMAK SİLİM

ALİAĞA Basamak Silim, Merdiven Silim makinaları özellikle büyük çaplı cila makinalarının kullanılamadığı merdiven ve sahanlıklarda silim, temizlik ve kir sökme amaçlı olarak kullanılan silim makineleridir.Merdiven Basamak Silim Temizleme makinelerinin fırça çapları ortalama 20-25 cm aralığındadır.Fırça çapının küçük olması merdiven basamaklarının temizlenmesinde büyük kolaylık sağlarlar.Merdiven silim , Temizlik makinaları sadece fırçalama işlemi yapar.Su deposu mevcut değildir.Ayrıca vakumlama da yapmazlar.Merdiven temizleme makinasının altına takılan ped tutucu aparat ile merdiven basamaklarını ve merdiven alınlarını da cila ile parlatabilirsiniz.ALİAĞA Basamak Silim.

 
ALİAĞA EPOKSİ KALDIRMA

ALİAĞA EPOKSİ KALDIRMA

Zemin Yenileme Epoksi Kaldırma işlemi, Avm, Fabrika, Depo, Hastane gibi geniş alan zeminlerde daha onceden yapılmış ancak zaman içinde deforme olmuş yıpranmış. Kaplama türleri bir sıkıntıyı da beraberinde getirmektedir. Bu tür alanlarda farklı bir kaplama yapmak için bu yıpranmış zemin kaplama türlerini zeminden kazımak gerekmektedir. Bunun için zamandan tasaruf sağlayan ve beton zemine zarar vermeden profesyonel Beton Silimi makineleri ve özel kazıyıcı elmaslar ile mevcut zeminde bulunan yıpranmış epoksi, pvc veya yüzeyde bulunan farklı kaplama türlerini kaldırmak daha pratiktir. Bu işlem sonunda istenilen kaplama türü için zemin hazırlığı yapılmış olur. Epoksi Kaldırma.
ALİAĞA MERMER SİLİM

 ALİAĞA MERMER SİLİM

ALİAĞA ve İlçeleri İçerieinse Yüksek teknolojiye sahip yeni nesil makinalar ile silim hizmetleri vermeteyiz. Profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile itinalı ve titiz çöalışmalar sunmaktayız. ALİAĞA Mermer Silim Ücretsiz Keşif ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir. iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir düşüncelkerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. • -  Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • -  Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • -  Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • -  Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.
 • -  Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • -  Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • - Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • -  Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • -  Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.


  ALİAĞA Mermer Silim ALİAĞA Mermer Silimi ALİAĞA Mermer Cilalama ALİAĞA Mermer Parlatma ALİAĞA Mermer Temizleme ALİAĞA Mermer Temizlik ALİAĞA Mermer Silim Fiyatları ALİAĞA Mermer Silim Firmaları ALİAĞA Mermer Silim Fabrikası ALİAĞA Mermer Dekorasyon ALİAĞA Mermer Restorasyon ALİAĞA  Mermerciler ALİAĞA Mermer Silimci ALİAĞA Mermer Silimciler ALİAĞA Mermercileri ALİAĞAMermer Sanayi ALİAĞA Mermer Fuarı ALİAĞA Mermer Tamirat ALİAĞA Mermer Bakım ALİAĞAMermer Sanayii ALİAĞA Mermer Yapımı ALİAĞA Ucuz Mermer ALİAĞA Ekonomik Mermer ALİAĞA Mermer Satış ALİAĞA Mermer Toptancı ALİAĞA Mermer Satışı ALİAĞA Mermer Ustası ALİAĞABeton Silim ALİAĞA Beton Silimi ALİAĞA Beton Cilalama ALİAĞA Beton Parlatma ALİAĞABeton Temizleme ALİAĞA Beton Temizlik ALİAĞA Beton Silim Fiyatları ALİAĞA Beton Silim Firmaları ALİAĞA Beton Silim Fabrikası ALİAĞA Beton Dekorasyon ALİAĞA Beton Restorasyon ALİAĞA  Betonciler ALİAĞA Beton Silimci ALİAĞA Beton Silimciler ALİAĞA Betoncileri ALİAĞA Beton Sanayi ALİAĞA Beton Fuarı ALİAĞA Beton Tamirat ALİAĞA Beton Bakım ALİAĞA Beton Sanayii ALİAĞA Beton Yapımı ALİAĞA Ucuz Beton ALİAĞA Ekonomik Beton ALİAĞA Beton Satış ALİAĞABeton Toptancı ALİAĞA Beton Satışı ALİAĞA Beton Ustası ALİAĞA Mozaik Silim ALİAĞA Mozaik Silimi ALİAĞA Mozaik Cilalama ALİAĞA Mozaik Parlatma ALİAĞA Mozaik Temizleme ALİAĞA Mozaik Temizlik ALİAĞA Mozaik Silim Fiyatları ALİAĞA Mozaik Silim Firmaları ALİAĞA Mozaik Silim Fabrikası ALİAĞAMozaik Dekorasyon ALİAĞA Mozaik Restorasyon ALİAĞA  Mozaikciler ALİAĞA Mozaik Silimci ALİAĞA Mozaik Silimciler ALİAĞA Mozaikcileri ALİAĞA Mozaik Sanayi ALİAĞA Mozaik Fuarı ALİAĞAMozaik Tamirat ALİAĞA Mozaik Bakım ALİAĞA Mozaik Sanayii ALİAĞA Mozaik Yapımı ALİAĞAUcuz Mozaik ALİAĞA Ekonomik Mozaik ALİAĞA Mozaik Satış ALİAĞA Mozaik Toptancı ALİAĞAMozaik Satışı ALİAĞA Mozaik Ustası ALİAĞA Basamak Silim ALİAĞA Basamak Silimi ALİAĞABasamak Cilalama ALİAĞA Basamak Parlatma ALİAĞA Basamak Temizleme ALİAĞA Basamak Temizlik ALİAĞA Basamak Silim Fiyatları ALİAĞA Basamak Silim Firmaları ALİAĞA Basamak Silim Fabrikası ALİAĞA Basamak Dekorasyon ALİAĞA Basamak Restorasyon ALİAĞA  Basamakciler ALİAĞABasamak Silimci ALİAĞA Basamak Silimciler ALİAĞA Basamakcileri ALİAĞA Basamak Sanayi ALİAĞA Basamak Fuarı ALİAĞA Basamak Tamirat ALİAĞA Basamak Bakım ALİAĞA Basamak Sanayii ALİAĞA Basamak Yapımı ALİAĞA Ucuz Basamak ALİAĞA Ekonomik Basamak ALİAĞA Basamak Satış ALİAĞA Basamak Toptancı ALİAĞA Basamak Satışı ALİAĞA Basamak Ustası ALİAĞA Çimstone Silim ALİAĞA Çimstone Silimi ALİAĞA Çimstone Cilalama ALİAĞA Çimstone Parlatma ALİAĞA Çimstone Temizleme ALİAĞA Çimstone Temizlik ALİAĞA Çimstone Silim Fiyatları ALİAĞA Çimstone Silim Firmaları ALİAĞA Çimstone Silim Fabrikası ALİAĞA Çimstone Dekorasyon ALİAĞA Çimstone Restorasyon ALİAĞA  Çimstoneciler ALİAĞA Çimstone Silimci ALİAĞA Çimstone Silimciler ALİAĞA Çimstonecileri ALİAĞA Çimstone Sanayi ALİAĞA Çimstone Fuarı ALİAĞA Çimstone Tamirat ALİAĞA Çimstone Bakım ALİAĞA Çimstone Sanayii ALİAĞA Çimstone Yapımı ALİAĞA Ucuz Çimstone ALİAĞA Ekonomik Çimstone ALİAĞA Çimstone Satış ALİAĞA Çimstone Toptancı ALİAĞA Çimstone Satışı ALİAĞA Çimstone Ustası ALİAĞA Karo Silim ALİAĞA Karo Silimi ALİAĞA Karo Cilalama ALİAĞA Karo Parlatma ALİAĞA Karo Temizleme ALİAĞA Karo Temizlik ALİAĞA Karo Silim Fiyatları ALİAĞA Karo Silim Firmaları ALİAĞA Karo Silim Fabrikası ALİAĞA Karo Dekorasyon ALİAĞA Karo Restorasyon ALİAĞA  Karociler ALİAĞA Karo Silimci ALİAĞA Karo Silimciler ALİAĞA Karocileri ALİAĞA Karo Sanayi ALİAĞA Karo Fuarı ALİAĞAKaro Tamirat ALİAĞA Karo Bakım ALİAĞA Karo Sanayii ALİAĞA Karo Yapımı ALİAĞA Ucuz Karo ALİAĞA Ekonomik Karo ALİAĞA Karo Satış ALİAĞA Karo Toptancı ALİAĞA Karo Satışı ALİAĞAKaro Ustası ALİAĞA Fayans Silim ALİAĞA Fayans Silimi ALİAĞA Fayans Cilalama ALİAĞAFayans Parlatma ALİAĞA Fayans Temizleme ALİAĞA Fayans Temizlik ALİAĞA Fayans Silim Fiyatları ALİAĞA Fayans Silim Firmaları ALİAĞA Fayans Silim Fabrikası ALİAĞA Fayans Dekorasyon ALİAĞA Fayans Restorasyon ALİAĞA  Fayansciler ALİAĞA Fayans Silimci ALİAĞA Fayans Silimciler ALİAĞA Fayanscileri ALİAĞA Fayans Sanayi ALİAĞA Fayans Fuarı ALİAĞA Fayans Tamirat ALİAĞAFayans Bakım ALİAĞA Fayans Sanayii ALİAĞA Fayans Yapımı ALİAĞA Ucuz Fayans ALİAĞAEkonomik Fayans ALİAĞA Fayans Satış ALİAĞA Fayans Toptancı ALİAĞA Fayans Satışı ALİAĞA Fayans Ustası


ALİAĞA MERMER SİLİM ALİAĞA MERMER SİLİMCİ ALİAĞA MERMER SİLİMİALİAĞA MERMER SİLİMCİLER ALİAĞAMERMERCİLER ALİAĞA MERMER SİLİM FİYATLARI ALİAĞA MERMER SİLİM FİRMALARI ALİAĞAMERMER SİLİM ŞİRKETLRİ ALİAĞA MERMER SİLİM FABRİKASI ALİAĞA MERMER SİLİM FİRMASI ALİAĞA MERMER SİLİM TAVSİYE ALİAĞA MERMER SİLİM YERİ ALİAĞA MERMER SİLİM ADRESİ ALİAĞAMERMER SİLİM DÜKKANI ALİAĞA MERMER SİLİM USTASI ALİAĞA MERMER SİLİMCİLERİ MERMER SİLİM ALİAĞA MERMER SİLİMİ ALİAĞA