ÇİĞLİ MERMER SİLİM

ÇİĞLİ MERMER SİLİM

ÇİĞLİ MERMER SİLİM


İZMİR ÇİĞLİ MERMER SİLİM

Hayatımızın en önemli zamanlarını ev ve işyerlerimizde geçiriyoruz . Yaşam alanlarımızın görselliklerini dahada mükemmel hale gitmek için bizlere doğanın sunduğu imkanlardan faydalanıyoruz . Doğa harikası olan MERMER ise yaşamımızdaki mekanlarımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Mermerin Kullanım yerleri  Evlerimiz, işyerlerimiz, alışveriş merkezleri, okullar, hanlar ve hamamlar gibi isimlerini saymakla bitiremiyeceğimiz kadar çoktur ve  insan oğlunun vazgeçilmezi olmuş birçok şeyimizle bütünleşmiştir. Görsel güzelliği , sağlamlığı ve hijyenik açıdan güvenilir olması sebebiyle tercih edilen Mermer uygulanan alanlarda zaman içerisinde kullanımlarının durumuna göre  yıpranma ve tahribatlara uğrarlar . İlk günki güzelliği görselliği ve estetikliğni kazanmak için Mermer Silimi Mermer Parlatma Mermer Cilalama ve Mermer Tamiratı gibi uygulamalara ihtiyaç duyulur. ÇİĞLİ Mermer Silim , Firmamız tarafından bu uygulamalar uzman kadrolarımız ve son teknolojik ekipmanlarımız ile özenle uygulanmaktadır.

Hizmetlerimiz içerisinde Mermer Silimi Mermer Cilalama Mermer Parlatma Mermer İmalatı Mermer Satışı Mermer Tamiratı Mermer Mutfak Tezgahı gibi Mermer ile ilgili aklınıza gelebilecek bir çok işi uzman ve profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

ÇİĞLİ MERMER SİLİM

ÇİĞLİ MERMER BAKIMI

 • Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.ÇİĞLİ Mermer Bakımı, ÇİĞLİ Mermer Silimi.
 • Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.

ÇİĞLİ MERMER SİLİM

ÇİĞLİ Mermer Silim ÇİĞLİ  Mermer Patlatma ÇİĞLİ Mermer Cilalama Endüstriyel anlamda mermer kesilip cilalanan ve parlatılabilen her cins organik taşlar mermer olarak kabul edilebilir. Mevcut Taşın cinsi , yapısı ve içeriği ne olursa olsun büyük boyutlarda ve ebatlarda bloklar elde edilebilme, kesilme parlatma cilalanma gibi özel aşamalara tabi olan, o doğal taşın mermer olarak kabul edilmesi lazımdır.

YENİ NESİL MAKİNALARÇİĞLİ BETON SİLİM

ÇİĞLİ BETON SİLİM

Beton Silimi, Beton Honlama, Beton Parlatma, Beton silimi özel zemin silim makineleri ve elmaslar ile kirli ve kötü görünümlü beton yüzeyleri sıralı işlemler uygulanarak; Beton Kazıma, Beton Honlama ve Beton Parlatma işlemleri ile beton zemini aşındırılıp Mermer ve Granit parlaklığına ulaştırılması işlemleridir. Beton Silimi ve parlatma işlemleri kesinlikle zemin yüzeye herhangi bir kaplama işlemi değildir. Beton silim işlemleri sırasında zemine ve çevreye zararlı hiçbir kimyasal madde uygulanmaz.


ÇİĞLİ MOZAİK SİLİM

ÇİĞLİ MOZAİK SİLİM

1) Tek uygulamada betonun ömrü boyunca dayanıklılık sağlar.

2) Beton tozumalarını tamamen engellediği gibi mozaik zeminlerin nefes almasına da olanak verir. Nemin hapsetmesini engeller.

3) Mozaik mekanik olarak elmaslarla bir kere parlatıldığında, herhangi bir kaplama malzemesi gibi soyulması veya kalkması söz konusu değildir.

4) Parlaklığını çok çok uzun süre korur. Parlatıldıktan sonra cila veya parlatıcı kimyasal kullanılmasına gerek yoktur.

5) Uygulaması çok kolaydır ve uygulama sırasında zemin kullanılmaya devam edilebilir. Örneğin bir fabrika, depo, otopark, veya büyük süpermarketlerin mozaik zeminleri parlatılırken, zemin kullanılmaya devam edilebilir.

6) Kokusuzdur ve uçucu organik bileşikler içermez.

7) Işığı yansıtma özelliği sayesinde aydınlatma masraflarını %40’a kadar azaltır
ÇİĞLİ KARO SİLİM

ÇİĞLİ KARO SİLİM

Yaşam alanlarımızın hemen hemen her yerinde kullanlına Zemin karoları, Okullarda, Kamu alanlarında, ticari yapılarda alış veriş mağazalarında ve dış mekanlarda sıklıkla kullanılan ekonomik bir zemin malzemesidir.

ÇİĞLİ ÇİMSTONE


ÇİĞLİ ÇİMSTONE

ÇİĞLİ Çimstone, kuvars esaslı polyester reçine bağlayıcılı bir tür kompoze taştır. Çimstone'un %92-95'ini doğadaki en sert mineral taşlardan biri olan Kuvars oluşturur. Hemen hemen hiçbir asitten ve bazdan etkilenmeyen, alev almayan, 7 Mohs sertlik derecesi ile yüksek çizilme ve aşınma dayanımı gösteren Kuvars'ın sahip olduğu tüm üstünlükleri kullandığı teknoloji sayesinde aynen yüzeylere taşıyan Çimstone, banko, tezgah, zemin, cephe gibi her tür yüzey için mükemmel bir malzemedir. Çimstone, her zevke ve ihtiyaca uygun ürünler sunar. Çimstone, aşınma dayanımı yüksek, leke tutmayan, hijyenik ve sınırsız renk alternatifli özel bir yüzey kaplama malzemesidir.
ÇİĞLİ MUTFAK TEZGAHI

ÇİĞLİ MUTFAK TEZGAHI

Yaşam alanlarımız içerisinde öncelikli bayanlar olmak üzere günlerinin büyük bir kısmı mutfakta geçer. Mutfak Tezgahları ise özellikle yoğun sirkülasyonun olduğu alanlarda taşların ve mermerlerin maruz kaldığı kirlenme, matlık, çizilme, gibi yüzeysel hasarlar Mutfak Tezgahlarımızı, lavabo evye ve benzeri zeminlerimizin kötü görünmesine ve kullanılmaz hale gelmesine yol açmaktadır, Butür zeminlere profesyonel bakım  ve onarım çalışmalarının uygulanması gerektirmektedir. Bu tür Mutfak Tezgahı İmalatı bakımı ve onarımı ve silim hizmetlerini firmamız garantili bir şekilde yapmaktadır.


ÇİĞLİ BASAMAK SİLİM


ÇİĞLİ BASAMAK SİLİM

ÇİĞLİ Basamak Silim, Merdiven Silim makinaları özellikle büyük çaplı cila makinalarının kullanılamadığı merdiven ve sahanlıklarda silim, temizlik ve kir sökme amaçlı olarak kullanılan silim makineleridir.Merdiven Basamak Silim Temizleme makinelerinin fırça çapları ortalama 20-25 cm aralığındadır.Fırça çapının küçük olması merdiven basamaklarının temizlenmesinde büyük kolaylık sağlarlar.Merdiven silim , Temizlik makinaları sadece fırçalama işlemi yapar.Su deposu mevcut değildir.Ayrıca vakumlama da yapmazlar.Merdiven temizleme makinasının altına takılan ped tutucu aparat ile merdiven basamaklarını ve merdiven alınlarını da cila ile parlatabilirsiniz.ÇİĞLİ Basamak Silim.

 
ÇİĞLİ EPOKSİ KALDIRMA

ÇİĞLİ EPOKSİ KALDIRMA

Zemin Yenileme Epoksi Kaldırma işlemi, Avm, Fabrika, Depo, Hastane gibi geniş alan zeminlerde daha onceden yapılmış ancak zaman içinde deforme olmuş yıpranmış. Kaplama türleri bir sıkıntıyı da beraberinde getirmektedir. Bu tür alanlarda farklı bir kaplama yapmak için bu yıpranmış zemin kaplama türlerini zeminden kazımak gerekmektedir. Bunun için zamandan tasaruf sağlayan ve beton zemine zarar vermeden profesyonel Beton Silimi makineleri ve özel kazıyıcı elmaslar ile mevcut zeminde bulunan yıpranmış epoksi, pvc veya yüzeyde bulunan farklı kaplama türlerini kaldırmak daha pratiktir. Bu işlem sonunda istenilen kaplama türü için zemin hazırlığı yapılmış olur. Epoksi Kaldırma.
ÇİĞLİ MERMER SİLİM

 ÇİĞLİ MERMER SİLİM

ÇİĞLİ ve İlçeleri İçerieinse Yüksek teknolojiye sahip yeni nesil makinalar ile silim hizmetleri vermeteyiz. Profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile itinalı ve titiz çöalışmalar sunmaktayız. ÇİĞLİ Mermer Silim Ücretsiz Keşif ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir. iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir düşüncelkerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. • -  Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • -  Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • -  Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • -  Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.
 • -  Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • -  Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • - Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • -  Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • -  Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.


  ÇİĞLİ Mermer Silim ÇİĞLİ Mermer Silimi ÇİĞLİ Mermer Cilalama ÇİĞLİ Mermer Parlatma ÇİĞLİ Mermer Temizleme ÇİĞLİ Mermer Temizlik ÇİĞLİ Mermer Silim Fiyatları ÇİĞLİ Mermer Silim Firmaları ÇİĞLİ Mermer Silim Fabrikası ÇİĞLİ Mermer Dekorasyon ÇİĞLİ Mermer Restorasyon ÇİĞLİ  Mermerciler ÇİĞLİ Mermer Silimci ÇİĞLİ Mermer Silimciler ÇİĞLİ Mermercileri ÇİĞLİMermer Sanayi ÇİĞLİ Mermer Fuarı ÇİĞLİ Mermer Tamirat ÇİĞLİ Mermer Bakım ÇİĞLİMermer Sanayii ÇİĞLİ Mermer Yapımı ÇİĞLİ Ucuz Mermer ÇİĞLİ Ekonomik Mermer ÇİĞLİ Mermer Satış ÇİĞLİ Mermer Toptancı ÇİĞLİ Mermer Satışı ÇİĞLİ Mermer Ustası ÇİĞLİBeton Silim ÇİĞLİ Beton Silimi ÇİĞLİ Beton Cilalama ÇİĞLİ Beton Parlatma ÇİĞLİBeton Temizleme ÇİĞLİ Beton Temizlik ÇİĞLİ Beton Silim Fiyatları ÇİĞLİ Beton Silim Firmaları ÇİĞLİ Beton Silim Fabrikası ÇİĞLİ Beton Dekorasyon ÇİĞLİ Beton Restorasyon ÇİĞLİ  Betonciler ÇİĞLİ Beton Silimci ÇİĞLİ Beton Silimciler ÇİĞLİ Betoncileri ÇİĞLİ Beton Sanayi ÇİĞLİ Beton Fuarı ÇİĞLİ Beton Tamirat ÇİĞLİ Beton Bakım ÇİĞLİ Beton Sanayii ÇİĞLİ Beton Yapımı ÇİĞLİ Ucuz Beton ÇİĞLİ Ekonomik Beton ÇİĞLİ Beton Satış ÇİĞLİBeton Toptancı ÇİĞLİ Beton Satışı ÇİĞLİ Beton Ustası ÇİĞLİ Mozaik Silim ÇİĞLİ Mozaik Silimi ÇİĞLİ Mozaik Cilalama ÇİĞLİ Mozaik Parlatma ÇİĞLİ Mozaik Temizleme ÇİĞLİ Mozaik Temizlik ÇİĞLİ Mozaik Silim Fiyatları ÇİĞLİ Mozaik Silim Firmaları ÇİĞLİ Mozaik Silim Fabrikası ÇİĞLİMozaik Dekorasyon ÇİĞLİ Mozaik Restorasyon ÇİĞLİ  Mozaikciler ÇİĞLİ Mozaik Silimci ÇİĞLİ Mozaik Silimciler ÇİĞLİ Mozaikcileri ÇİĞLİ Mozaik Sanayi ÇİĞLİ Mozaik Fuarı ÇİĞLİMozaik Tamirat ÇİĞLİ Mozaik Bakım ÇİĞLİ Mozaik Sanayii ÇİĞLİ Mozaik Yapımı ÇİĞLİUcuz Mozaik ÇİĞLİ Ekonomik Mozaik ÇİĞLİ Mozaik Satış ÇİĞLİ Mozaik Toptancı ÇİĞLİMozaik Satışı ÇİĞLİ Mozaik Ustası ÇİĞLİ Basamak Silim ÇİĞLİ Basamak Silimi ÇİĞLİBasamak Cilalama ÇİĞLİ Basamak Parlatma ÇİĞLİ Basamak Temizleme ÇİĞLİ Basamak Temizlik ÇİĞLİ Basamak Silim Fiyatları ÇİĞLİ Basamak Silim Firmaları ÇİĞLİ Basamak Silim Fabrikası ÇİĞLİ Basamak Dekorasyon ÇİĞLİ Basamak Restorasyon ÇİĞLİ  Basamakciler ÇİĞLİBasamak Silimci ÇİĞLİ Basamak Silimciler ÇİĞLİ Basamakcileri ÇİĞLİ Basamak Sanayi ÇİĞLİ Basamak Fuarı ÇİĞLİ Basamak Tamirat ÇİĞLİ Basamak Bakım ÇİĞLİ Basamak Sanayii ÇİĞLİ Basamak Yapımı ÇİĞLİ Ucuz Basamak ÇİĞLİ Ekonomik Basamak ÇİĞLİ Basamak Satış ÇİĞLİ Basamak Toptancı ÇİĞLİ Basamak Satışı ÇİĞLİ Basamak Ustası ÇİĞLİ Çimstone Silim ÇİĞLİ Çimstone Silimi ÇİĞLİ Çimstone Cilalama ÇİĞLİ Çimstone Parlatma ÇİĞLİ Çimstone Temizleme ÇİĞLİ Çimstone Temizlik ÇİĞLİ Çimstone Silim Fiyatları ÇİĞLİ Çimstone Silim Firmaları ÇİĞLİ Çimstone Silim Fabrikası ÇİĞLİ Çimstone Dekorasyon ÇİĞLİ Çimstone Restorasyon ÇİĞLİ  Çimstoneciler ÇİĞLİ Çimstone Silimci ÇİĞLİ Çimstone Silimciler ÇİĞLİ Çimstonecileri ÇİĞLİ Çimstone Sanayi ÇİĞLİ Çimstone Fuarı ÇİĞLİ Çimstone Tamirat ÇİĞLİ Çimstone Bakım ÇİĞLİ Çimstone Sanayii ÇİĞLİ Çimstone Yapımı ÇİĞLİ Ucuz Çimstone ÇİĞLİ Ekonomik Çimstone ÇİĞLİ Çimstone Satış ÇİĞLİ Çimstone Toptancı ÇİĞLİ Çimstone Satışı ÇİĞLİ Çimstone Ustası ÇİĞLİ Karo Silim ÇİĞLİ Karo Silimi ÇİĞLİ Karo Cilalama ÇİĞLİ Karo Parlatma ÇİĞLİ Karo Temizleme ÇİĞLİ Karo Temizlik ÇİĞLİ Karo Silim Fiyatları ÇİĞLİ Karo Silim Firmaları ÇİĞLİ Karo Silim Fabrikası ÇİĞLİ Karo Dekorasyon ÇİĞLİ Karo Restorasyon ÇİĞLİ  Karociler ÇİĞLİ Karo Silimci ÇİĞLİ Karo Silimciler ÇİĞLİ Karocileri ÇİĞLİ Karo Sanayi ÇİĞLİ Karo Fuarı ÇİĞLİKaro Tamirat ÇİĞLİ Karo Bakım ÇİĞLİ Karo Sanayii ÇİĞLİ Karo Yapımı ÇİĞLİ Ucuz Karo ÇİĞLİ Ekonomik Karo ÇİĞLİ Karo Satış ÇİĞLİ Karo Toptancı ÇİĞLİ Karo Satışı ÇİĞLİKaro Ustası ÇİĞLİ Fayans Silim ÇİĞLİ Fayans Silimi ÇİĞLİ Fayans Cilalama ÇİĞLİFayans Parlatma ÇİĞLİ Fayans Temizleme ÇİĞLİ Fayans Temizlik ÇİĞLİ Fayans Silim Fiyatları ÇİĞLİ Fayans Silim Firmaları ÇİĞLİ Fayans Silim Fabrikası ÇİĞLİ Fayans Dekorasyon ÇİĞLİ Fayans Restorasyon ÇİĞLİ  Fayansciler ÇİĞLİ Fayans Silimci ÇİĞLİ Fayans Silimciler ÇİĞLİ Fayanscileri ÇİĞLİ Fayans Sanayi ÇİĞLİ Fayans Fuarı ÇİĞLİ Fayans Tamirat ÇİĞLİFayans Bakım ÇİĞLİ Fayans Sanayii ÇİĞLİ Fayans Yapımı ÇİĞLİ Ucuz Fayans ÇİĞLİEkonomik Fayans ÇİĞLİ Fayans Satış ÇİĞLİ Fayans Toptancı ÇİĞLİ Fayans Satışı ÇİĞLİ Fayans Ustası


ÇİĞLİ MERMER SİLİM ÇİĞLİ MERMER SİLİMCİ ÇİĞLİ MERMER SİLİMİÇİĞLİ MERMER SİLİMCİLER ÇİĞLİMERMERCİLER ÇİĞLİ MERMER SİLİM FİYATLARI ÇİĞLİ MERMER SİLİM FİRMALARI ÇİĞLİMERMER SİLİM ŞİRKETLRİ ÇİĞLİ MERMER SİLİM FABRİKASI ÇİĞLİ MERMER SİLİM FİRMASI ÇİĞLİ MERMER SİLİM TAVSİYE ÇİĞLİ MERMER SİLİM YERİ ÇİĞLİ MERMER SİLİM ADRESİ ÇİĞLİMERMER SİLİM DÜKKANI ÇİĞLİ MERMER SİLİM USTASI ÇİĞLİ MERMER SİLİMCİLERİ MERMER SİLİM ÇİĞLİ MERMER SİLİMİ ÇİĞLİ