DİKİLİ MERMER SİLİM

DİKİLİ MERMER SİLİM

DİKİLİ MERMER SİLİM


DİKİLİ MERMER SİLİM

Hayatımızın en önemli zamanlarını ev ve işyerlerimizde geçiriyoruz . Yaşam alanlarımızın görselliklerini dahada mükemmel hale gitmek için bizlere doğanın sunduğu imkanlardan faydalanıyoruz . Doğa harikası olan MERMER ise yaşamımızdaki mekanlarımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Mermerin Kullanım yerleri  Evlerimiz, işyerlerimiz, alışveriş merkezleri, okullar, hanlar ve hamamlar gibi isimlerini saymakla bitiremiyeceğimiz kadar çoktur ve  insan oğlunun vazgeçilmezi olmuş birçok şeyimizle bütünleşmiştir. Görsel güzelliği , sağlamlığı ve hijyenik açıdan güvenilir olması sebebiyle tercih edilen Mermer uygulanan alanlarda zaman içerisinde kullanımlarının durumuna göre  yıpranma ve tahribatlara uğrarlar . İlk günki güzelliği görselliği ve estetikliğni kazanmak için Mermer Silimi Mermer Parlatma Mermer Cilalama ve Mermer Tamiratı gibi uygulamalara ihtiyaç duyulur. DİKİLİ Mermer Silim , Firmamız tarafından bu uygulamalar uzman kadrolarımız ve son teknolojik ekipmanlarımız ile özenle uygulanmaktadır.

Hizmetlerimiz içerisinde Mermer Silimi Mermer Cilalama Mermer Parlatma Mermer İmalatı Mermer Satışı Mermer Tamiratı Mermer Mutfak Tezgahı gibi Mermer ile ilgili aklınıza gelebilecek bir çok işi uzman ve profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

DİKİLİ MERMER SİLİM

DİKİLİ MERMER BAKIMI

 • Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.DİKİLİ Mermer Bakımı, DİKİLİ Mermer Silimi.
 • Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.

DİKİLİ MERMER SİLİM

DİKİLİ Mermer Silim DİKİLİ Mermer Patlatma DİKİLİ Mermer Cilalama Endüstriyel anlamda mermer kesilip cilalanan ve parlatılabilen her cins organik taşlar mermer olarak kabul edilebilir. Mevcut Taşın cinsi , yapısı ve içeriği ne olursa olsun büyük boyutlarda ve ebatlarda bloklar elde edilebilme, kesilme parlatma cilalanma gibi özel aşamalara tabi olan, o doğal taşın mermer olarak kabul edilmesi lazımdır.

YENİ NESİL MAKİNALARDİKİLİ BETON SİLİM

DİKİLİ BETON SİLİM

Beton Silimi, Beton Honlama, Beton Parlatma, Beton silimi özel zemin silim makineleri ve elmaslar ile kirli ve kötü görünümlü beton yüzeyleri sıralı işlemler uygulanarak; Beton Kazıma, Beton Honlama ve Beton Parlatma işlemleri ile beton zemini aşındırılıp Mermer ve Granit parlaklığına ulaştırılması işlemleridir. Beton Silimi ve parlatma işlemleri kesinlikle zemin yüzeye herhangi bir kaplama işlemi değildir. Beton silim işlemleri sırasında zemine ve çevreye zararlı hiçbir kimyasal madde uygulanmaz.


DİKİLİ MOZAİK SİLİM

DİKİLİ MOZAİK SİLİM

1) Tek uygulamada betonun ömrü boyunca dayanıklılık sağlar.

2) Beton tozumalarını tamamen engellediği gibi mozaik zeminlerin nefes almasına da olanak verir. Nemin hapsetmesini engeller.

3) Mozaik mekanik olarak elmaslarla bir kere parlatıldığında, herhangi bir kaplama malzemesi gibi soyulması veya kalkması söz konusu değildir.

4) Parlaklığını çok çok uzun süre korur. Parlatıldıktan sonra cila veya parlatıcı kimyasal kullanılmasına gerek yoktur.

5) Uygulaması çok kolaydır ve uygulama sırasında zemin kullanılmaya devam edilebilir. Örneğin bir fabrika, depo, otopark, veya büyük süpermarketlerin mozaik zeminleri parlatılırken, zemin kullanılmaya devam edilebilir.

6) Kokusuzdur ve uçucu organik bileşikler içermez.

7) Işığı yansıtma özelliği sayesinde aydınlatma masraflarını %40’a kadar azaltır
DİKİLİ KARO SİLİM

DİKİLİ KARO SİLİM

Yaşam alanlarımızın hemen hemen her yerinde kullanlına Zemin karoları, Okullarda, Kamu alanlarında, ticari yapılarda alış veriş mağazalarında ve dış mekanlarda sıklıkla kullanılan ekonomik bir zemin malzemesidir.

DİKİLİ ÇİMSTONE


DİKİLİ ÇİMSTONE

DİKİLİ Çimstone, kuvars esaslı polyester reçine bağlayıcılı bir tür kompoze taştır. Çimstone'un %92-95'ini doğadaki en sert mineral taşlardan biri olan Kuvars oluşturur. Hemen hemen hiçbir asitten ve bazdan etkilenmeyen, alev almayan, 7 Mohs sertlik derecesi ile yüksek çizilme ve aşınma dayanımı gösteren Kuvars'ın sahip olduğu tüm üstünlükleri kullandığı teknoloji sayesinde aynen yüzeylere taşıyan Çimstone, banko, tezgah, zemin, cephe gibi her tür yüzey için mükemmel bir malzemedir. Çimstone, her zevke ve ihtiyaca uygun ürünler sunar. Çimstone, aşınma dayanımı yüksek, leke tutmayan, hijyenik ve sınırsız renk alternatifli özel bir yüzey kaplama malzemesidir.
DİKİLİ MUTFAK TEZGAHI

DİKİLİ MUTFAK TEZGAHI

Yaşam alanlarımız içerisinde öncelikli bayanlar olmak üzere günlerinin büyük bir kısmı mutfakta geçer. Mutfak Tezgahları ise özellikle yoğun sirkülasyonun olduğu alanlarda taşların ve mermerlerin maruz kaldığı kirlenme, matlık, çizilme, gibi yüzeysel hasarlar Mutfak Tezgahlarımızı, lavabo evye ve benzeri zeminlerimizin kötü görünmesine ve kullanılmaz hale gelmesine yol açmaktadır, Butür zeminlere profesyonel bakım  ve onarım çalışmalarının uygulanması gerektirmektedir. Bu tür Mutfak Tezgahı İmalatı bakımı ve onarımı ve silim hizmetlerini firmamız garantili bir şekilde yapmaktadır.


DİKİLİ BASAMAK SİLİM


DİKİLİ BASAMAK SİLİM

DİKİLİ Basamak Silim, Merdiven Silim makinaları özellikle büyük çaplı cila makinalarının kullanılamadığı merdiven ve sahanlıklarda silim, temizlik ve kir sökme amaçlı olarak kullanılan silim makineleridir.Merdiven Basamak Silim Temizleme makinelerinin fırça çapları ortalama 20-25 cm aralığındadır.Fırça çapının küçük olması merdiven basamaklarının temizlenmesinde büyük kolaylık sağlarlar.Merdiven silim , Temizlik makinaları sadece fırçalama işlemi yapar.Su deposu mevcut değildir.Ayrıca vakumlama da yapmazlar.Merdiven temizleme makinasının altına takılan ped tutucu aparat ile merdiven basamaklarını ve merdiven alınlarını da cila ile parlatabilirsiniz.DİKİLİ Basamak Silim.

 
DİKİLİ EPOKSİ KALDIRMA

DİKİLİ EPOKSİ KALDIRMA

Zemin Yenileme Epoksi Kaldırma işlemi, Avm, Fabrika, Depo, Hastane gibi geniş alan zeminlerde daha onceden yapılmış ancak zaman içinde deforme olmuş yıpranmış. Kaplama türleri bir sıkıntıyı da beraberinde getirmektedir. Bu tür alanlarda farklı bir kaplama yapmak için bu yıpranmış zemin kaplama türlerini zeminden kazımak gerekmektedir. Bunun için zamandan tasaruf sağlayan ve beton zemine zarar vermeden profesyonel Beton Silimi makineleri ve özel kazıyıcı elmaslar ile mevcut zeminde bulunan yıpranmış epoksi, pvc veya yüzeyde bulunan farklı kaplama türlerini kaldırmak daha pratiktir. Bu işlem sonunda istenilen kaplama türü için zemin hazırlığı yapılmış olur. Epoksi Kaldırma.
DİKİLİ MERMER SİLİM

 DİKİLİ MERMER SİLİM

DİKİLİ ve İlçeleri İçerieinse Yüksek teknolojiye sahip yeni nesil makinalar ile silim hizmetleri vermeteyiz. Profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile itinalı ve titiz çöalışmalar sunmaktayız. DİKİLİ Mermer Silim Ücretsiz Keşif ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir. iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir düşüncelkerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. • -  Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • -  Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • -  Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • -  Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.
 • -  Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • -  Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • - Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • -  Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • -  Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.


  DİKİLİ Mermer Silim DİKİLİ Mermer Silimi DİKİLİ Mermer Cilalama DİKİLİ Mermer Parlatma DİKİLİ Mermer Temizleme DİKİLİ Mermer Temizlik DİKİLİ Mermer Silim Fiyatları DİKİLİ Mermer Silim Firmaları DİKİLİ Mermer Silim Fabrikası DİKİLİ Mermer Dekorasyon DİKİLİ Mermer Restorasyon DİKİLİ  Mermerciler DİKİLİ Mermer Silimci DİKİLİ Mermer Silimciler DİKİLİ Mermercileri DİKİLİMermer Sanayi DİKİLİ Mermer Fuarı DİKİLİ Mermer Tamirat DİKİLİ Mermer Bakım DİKİLİMermer Sanayii DİKİLİ Mermer Yapımı DİKİLİ Ucuz Mermer DİKİLİ Ekonomik Mermer DİKİLİ Mermer Satış DİKİLİ Mermer Toptancı DİKİLİ Mermer Satışı DİKİLİ Mermer Ustası DİKİLİBeton Silim DİKİLİ Beton Silimi DİKİLİ Beton Cilalama DİKİLİ Beton Parlatma DİKİLİBeton Temizleme DİKİLİ Beton Temizlik DİKİLİ Beton Silim Fiyatları DİKİLİ Beton Silim Firmaları DİKİLİ Beton Silim Fabrikası DİKİLİ Beton Dekorasyon DİKİLİ Beton Restorasyon DİKİLİ  Betonciler DİKİLİ Beton Silimci DİKİLİ Beton Silimciler DİKİLİ Betoncileri DİKİLİ Beton Sanayi DİKİLİ Beton Fuarı DİKİLİ Beton Tamirat DİKİLİ Beton Bakım DİKİLİ Beton Sanayii DİKİLİ Beton Yapımı DİKİLİ Ucuz Beton DİKİLİ Ekonomik Beton DİKİLİ Beton Satış DİKİLİBeton Toptancı DİKİLİ Beton Satışı DİKİLİ Beton Ustası DİKİLİ Mozaik Silim DİKİLİ Mozaik Silimi DİKİLİ Mozaik Cilalama DİKİLİ Mozaik Parlatma DİKİLİ Mozaik Temizleme DİKİLİ Mozaik Temizlik DİKİLİ Mozaik Silim Fiyatları DİKİLİ Mozaik Silim Firmaları DİKİLİ Mozaik Silim Fabrikası DİKİLİMozaik Dekorasyon DİKİLİ Mozaik Restorasyon DİKİLİ  Mozaikciler DİKİLİ Mozaik Silimci DİKİLİ Mozaik Silimciler DİKİLİ Mozaikcileri DİKİLİ Mozaik Sanayi DİKİLİ Mozaik Fuarı DİKİLİMozaik Tamirat DİKİLİ Mozaik Bakım DİKİLİ Mozaik Sanayii DİKİLİ Mozaik Yapımı DİKİLİUcuz Mozaik DİKİLİ Ekonomik Mozaik DİKİLİ Mozaik Satış DİKİLİ Mozaik Toptancı DİKİLİMozaik Satışı DİKİLİ Mozaik Ustası DİKİLİ Basamak Silim DİKİLİ Basamak Silimi DİKİLİBasamak Cilalama DİKİLİ Basamak Parlatma DİKİLİ Basamak Temizleme DİKİLİ Basamak Temizlik DİKİLİ Basamak Silim Fiyatları DİKİLİ Basamak Silim Firmaları DİKİLİ Basamak Silim Fabrikası DİKİLİ Basamak Dekorasyon DİKİLİ Basamak Restorasyon DİKİLİ  Basamakciler DİKİLİBasamak Silimci DİKİLİ Basamak Silimciler DİKİLİ Basamakcileri DİKİLİ Basamak Sanayi DİKİLİ Basamak Fuarı DİKİLİ Basamak Tamirat DİKİLİ Basamak Bakım DİKİLİ Basamak Sanayii DİKİLİ Basamak Yapımı DİKİLİ Ucuz Basamak DİKİLİ Ekonomik Basamak DİKİLİ Basamak Satış DİKİLİ Basamak Toptancı DİKİLİ Basamak Satışı DİKİLİ Basamak Ustası DİKİLİ Çimstone Silim DİKİLİ Çimstone Silimi DİKİLİ Çimstone Cilalama DİKİLİ Çimstone Parlatma DİKİLİ Çimstone Temizleme DİKİLİ Çimstone Temizlik DİKİLİ Çimstone Silim Fiyatları DİKİLİ Çimstone Silim Firmaları DİKİLİ Çimstone Silim Fabrikası DİKİLİ Çimstone Dekorasyon DİKİLİ Çimstone Restorasyon DİKİLİ  Çimstoneciler DİKİLİ Çimstone Silimci DİKİLİ Çimstone Silimciler DİKİLİ Çimstonecileri DİKİLİ Çimstone Sanayi DİKİLİ Çimstone Fuarı DİKİLİ Çimstone Tamirat DİKİLİ Çimstone Bakım DİKİLİ Çimstone Sanayii DİKİLİ Çimstone Yapımı DİKİLİ Ucuz Çimstone DİKİLİ Ekonomik Çimstone DİKİLİ Çimstone Satış DİKİLİ Çimstone Toptancı DİKİLİ Çimstone Satışı DİKİLİ Çimstone Ustası DİKİLİ Karo Silim DİKİLİ Karo Silimi DİKİLİ Karo Cilalama DİKİLİ Karo Parlatma DİKİLİ Karo Temizleme DİKİLİ Karo Temizlik DİKİLİ Karo Silim Fiyatları DİKİLİ Karo Silim Firmaları DİKİLİ Karo Silim Fabrikası DİKİLİ Karo Dekorasyon DİKİLİ Karo Restorasyon DİKİLİ  Karociler DİKİLİ Karo Silimci DİKİLİ Karo Silimciler DİKİLİ Karocileri DİKİLİ Karo Sanayi DİKİLİ Karo Fuarı DİKİLİKaro Tamirat DİKİLİ Karo Bakım DİKİLİ Karo Sanayii DİKİLİ Karo Yapımı DİKİLİ Ucuz Karo DİKİLİ Ekonomik Karo DİKİLİ Karo Satış DİKİLİ Karo Toptancı DİKİLİ Karo Satışı DİKİLİKaro Ustası DİKİLİ Fayans Silim DİKİLİ Fayans Silimi DİKİLİ Fayans Cilalama DİKİLİFayans Parlatma DİKİLİ Fayans Temizleme DİKİLİ Fayans Temizlik DİKİLİ Fayans Silim Fiyatları DİKİLİ Fayans Silim Firmaları DİKİLİ Fayans Silim Fabrikası DİKİLİ Fayans Dekorasyon DİKİLİ Fayans Restorasyon DİKİLİ  Fayansciler DİKİLİ Fayans Silimci DİKİLİ Fayans Silimciler DİKİLİ Fayanscileri DİKİLİ Fayans Sanayi DİKİLİ Fayans Fuarı DİKİLİ Fayans Tamirat DİKİLİFayans Bakım DİKİLİ Fayans Sanayii DİKİLİ Fayans Yapımı DİKİLİ Ucuz Fayans DİKİLİEkonomik Fayans DİKİLİ Fayans Satış DİKİLİ Fayans Toptancı DİKİLİ Fayans Satışı DİKİLİ Fayans Ustası


DİKİLİ MERMER SİLİM DİKİLİ MERMER SİLİMCİ DİKİLİ MERMER SİLİMİDİKİLİ MERMER SİLİMCİLER DİKİLİMERMERCİLER DİKİLİ MERMER SİLİM FİYATLARI DİKİLİ MERMER SİLİM FİRMALARI DİKİLİMERMER SİLİM ŞİRKETLRİ DİKİLİ MERMER SİLİM FABRİKASI DİKİLİ MERMER SİLİM FİRMASI DİKİLİ MERMER SİLİM TAVSİYE DİKİLİ MERMER SİLİM YERİ DİKİLİ MERMER SİLİM ADRESİ DİKİLİMERMER SİLİM DÜKKANI DİKİLİ MERMER SİLİM USTASI DİKİLİ MERMER SİLİMCİLERİ MERMER SİLİM DİKİLİ MERMER SİLİMİ DİKİLİ