KARABAĞLAR MERMER SİLİM

KARABAĞLAR MERMER SİLİM

KARABAĞLAR MERMER SİLİM


İZMİR KARABAĞLAR MERMER SİLİM

Hayatımızın en önemli zamanlarını ev ve işyerlerimizde geçiriyoruz . Yaşam alanlarımızın görselliklerini dahada mükemmel hale gitmek için bizlere doğanın sunduğu imkanlardan faydalanıyoruz . Doğa harikası olan MERMER ise yaşamımızdaki mekanlarımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Mermerin Kullanım yerleri  Evlerimiz, işyerlerimiz, alışveriş merkezleri, okullar, hanlar ve hamamlar gibi isimlerini saymakla bitiremiyeceğimiz kadar çoktur ve  insan oğlunun vazgeçilmezi olmuş birçok şeyimizle bütünleşmiştir. Görsel güzelliği , sağlamlığı ve hijyenik açıdan güvenilir olması sebebiyle tercih edilen Mermer uygulanan alanlarda zaman içerisinde kullanımlarının durumuna göre  yıpranma ve tahribatlara uğrarlar . İlk günki güzelliği görselliği ve estetikliğni kazanmak için Mermer Silimi Mermer Parlatma Mermer Cilalama ve Mermer Tamiratı gibi uygulamalara ihtiyaç duyulur. KARABAĞLAR Mermer Silim , Firmamız tarafından bu uygulamalar uzman kadrolarımız ve son teknolojik ekipmanlarımız ile özenle uygulanmaktadır.

Hizmetlerimiz içerisinde Mermer Silimi Mermer Cilalama Mermer Parlatma Mermer İmalatı Mermer Satışı Mermer Tamiratı Mermer Mutfak Tezgahı gibi Mermer ile ilgili aklınıza gelebilecek bir çok işi uzman ve profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

KARABAĞLAR MERMER SİLİM

KARABAĞLAR MERMER BAKIMI

 • Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.KARABAĞLAR Mermer Bakımı, KARABAĞLAR Mermer Silimi.
 • Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.

KARABAĞLAR MERMER SİLİM

KARABAĞLAR Mermer Silim KARABAĞLAR  Mermer Patlatma KARABAĞLAR Mermer Cilalama Endüstriyel anlamda mermer kesilip cilalanan ve parlatılabilen her cins organik taşlar mermer olarak kabul edilebilir. Mevcut Taşın cinsi , yapısı ve içeriği ne olursa olsun büyük boyutlarda ve ebatlarda bloklar elde edilebilme, kesilme parlatma cilalanma gibi özel aşamalara tabi olan, o doğal taşın mermer olarak kabul edilmesi lazımdır.

YENİ NESİL MAKİNALARKARABAĞLAR BETON SİLİM

KARABAĞLAR BETON SİLİM

Beton Silimi, Beton Honlama, Beton Parlatma, Beton silimi özel zemin silim makineleri ve elmaslar ile kirli ve kötü görünümlü beton yüzeyleri sıralı işlemler uygulanarak; Beton Kazıma, Beton Honlama ve Beton Parlatma işlemleri ile beton zemini aşındırılıp Mermer ve Granit parlaklığına ulaştırılması işlemleridir. Beton Silimi ve parlatma işlemleri kesinlikle zemin yüzeye herhangi bir kaplama işlemi değildir. Beton silim işlemleri sırasında zemine ve çevreye zararlı hiçbir kimyasal madde uygulanmaz.


KARABAĞLAR MOZAİK SİLİM

KARABAĞLAR MOZAİK SİLİM

1) Tek uygulamada betonun ömrü boyunca dayanıklılık sağlar.

2) Beton tozumalarını tamamen engellediği gibi mozaik zeminlerin nefes almasına da olanak verir. Nemin hapsetmesini engeller.

3) Mozaik mekanik olarak elmaslarla bir kere parlatıldığında, herhangi bir kaplama malzemesi gibi soyulması veya kalkması söz konusu değildir.

4) Parlaklığını çok çok uzun süre korur. Parlatıldıktan sonra cila veya parlatıcı kimyasal kullanılmasına gerek yoktur.

5) Uygulaması çok kolaydır ve uygulama sırasında zemin kullanılmaya devam edilebilir. Örneğin bir fabrika, depo, otopark, veya büyük süpermarketlerin mozaik zeminleri parlatılırken, zemin kullanılmaya devam edilebilir.

6) Kokusuzdur ve uçucu organik bileşikler içermez.

7) Işığı yansıtma özelliği sayesinde aydınlatma masraflarını %40’a kadar azaltır
KARABAĞLAR KARO SİLİM

KARABAĞLAR KARO SİLİM

Yaşam alanlarımızın hemen hemen her yerinde kullanlına Zemin karoları, Okullarda, Kamu alanlarında, ticari yapılarda alış veriş mağazalarında ve dış mekanlarda sıklıkla kullanılan ekonomik bir zemin malzemesidir.

KARABAĞLAR ÇİMSTONE


KARABAĞLAR ÇİMSTONE

KARABAĞLAR Çimstone, kuvars esaslı polyester reçine bağlayıcılı bir tür kompoze taştır. Çimstone'un %92-95'ini doğadaki en sert mineral taşlardan biri olan Kuvars oluşturur. Hemen hemen hiçbir asitten ve bazdan etkilenmeyen, alev almayan, 7 Mohs sertlik derecesi ile yüksek çizilme ve aşınma dayanımı gösteren Kuvars'ın sahip olduğu tüm üstünlükleri kullandığı teknoloji sayesinde aynen yüzeylere taşıyan Çimstone, banko, tezgah, zemin, cephe gibi her tür yüzey için mükemmel bir malzemedir. Çimstone, her zevke ve ihtiyaca uygun ürünler sunar. Çimstone, aşınma dayanımı yüksek, leke tutmayan, hijyenik ve sınırsız renk alternatifli özel bir yüzey kaplama malzemesidir.
KARABAĞLAR MUTFAK TEZGAHI

KARABAĞLAR MUTFAK TEZGAHI

Yaşam alanlarımız içerisinde öncelikli bayanlar olmak üzere günlerinin büyük bir kısmı mutfakta geçer. Mutfak Tezgahları ise özellikle yoğun sirkülasyonun olduğu alanlarda taşların ve mermerlerin maruz kaldığı kirlenme, matlık, çizilme, gibi yüzeysel hasarlar Mutfak Tezgahlarımızı, lavabo evye ve benzeri zeminlerimizin kötü görünmesine ve kullanılmaz hale gelmesine yol açmaktadır, Butür zeminlere profesyonel bakım  ve onarım çalışmalarının uygulanması gerektirmektedir. Bu tür Mutfak Tezgahı İmalatı bakımı ve onarımı ve silim hizmetlerini firmamız garantili bir şekilde yapmaktadır.


KARABAĞLAR BASAMAK SİLİM


KARABAĞLAR BASAMAK SİLİM

KARABAĞLAR Basamak Silim, Merdiven Silim makinaları özellikle büyük çaplı cila makinalarının kullanılamadığı merdiven ve sahanlıklarda silim, temizlik ve kir sökme amaçlı olarak kullanılan silim makineleridir.Merdiven Basamak Silim Temizleme makinelerinin fırça çapları ortalama 20-25 cm aralığındadır.Fırça çapının küçük olması merdiven basamaklarının temizlenmesinde büyük kolaylık sağlarlar.Merdiven silim , Temizlik makinaları sadece fırçalama işlemi yapar.Su deposu mevcut değildir.Ayrıca vakumlama da yapmazlar.Merdiven temizleme makinasının altına takılan ped tutucu aparat ile merdiven basamaklarını ve merdiven alınlarını da cila ile parlatabilirsiniz.KARABAĞLAR Basamak Silim.

 
KARABAĞLAR EPOKSİ KALDIRMA

KARABAĞLAR EPOKSİ KALDIRMA

Zemin Yenileme Epoksi Kaldırma işlemi, Avm, Fabrika, Depo, Hastane gibi geniş alan zeminlerde daha onceden yapılmış ancak zaman içinde deforme olmuş yıpranmış. Kaplama türleri bir sıkıntıyı da beraberinde getirmektedir. Bu tür alanlarda farklı bir kaplama yapmak için bu yıpranmış zemin kaplama türlerini zeminden kazımak gerekmektedir. Bunun için zamandan tasaruf sağlayan ve beton zemine zarar vermeden profesyonel Beton Silimi makineleri ve özel kazıyıcı elmaslar ile mevcut zeminde bulunan yıpranmış epoksi, pvc veya yüzeyde bulunan farklı kaplama türlerini kaldırmak daha pratiktir. Bu işlem sonunda istenilen kaplama türü için zemin hazırlığı yapılmış olur. Epoksi Kaldırma.
KARABAĞLAR MERMER SİLİM

 KARABAĞLAR MERMER SİLİM

KARABAĞLAR ve İlçeleri İçerieinse Yüksek teknolojiye sahip yeni nesil makinalar ile silim hizmetleri vermeteyiz. Profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile itinalı ve titiz çöalışmalar sunmaktayız. KARABAĞLAR Mermer Silim Ücretsiz Keşif ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir. iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir düşüncelkerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. • -  Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • -  Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • -  Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • -  Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.
 • -  Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • -  Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • - Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • -  Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • -  Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.


  KARABAĞLAR Mermer Silim KARABAĞLAR Mermer Silimi KARABAĞLAR Mermer Cilalama KARABAĞLAR Mermer Parlatma KARABAĞLAR Mermer Temizleme KARABAĞLAR Mermer Temizlik KARABAĞLAR Mermer Silim Fiyatları KARABAĞLAR Mermer Silim Firmaları KARABAĞLAR Mermer Silim Fabrikası KARABAĞLAR Mermer Dekorasyon KARABAĞLAR Mermer Restorasyon KARABAĞLAR  Mermerciler KARABAĞLAR Mermer Silimci KARABAĞLAR Mermer Silimciler KARABAĞLAR Mermercileri KARABAĞLARMermer Sanayi KARABAĞLAR Mermer Fuarı KARABAĞLAR Mermer Tamirat KARABAĞLAR Mermer Bakım KARABAĞLARMermer Sanayii KARABAĞLAR Mermer Yapımı KARABAĞLAR Ucuz Mermer KARABAĞLAR Ekonomik Mermer KARABAĞLAR Mermer Satış KARABAĞLAR Mermer Toptancı KARABAĞLAR Mermer Satışı KARABAĞLAR Mermer Ustası KARABAĞLARBeton Silim KARABAĞLAR Beton Silimi KARABAĞLAR Beton Cilalama KARABAĞLAR Beton Parlatma KARABAĞLARBeton Temizleme KARABAĞLAR Beton Temizlik KARABAĞLAR Beton Silim Fiyatları KARABAĞLAR Beton Silim Firmaları KARABAĞLAR Beton Silim Fabrikası KARABAĞLAR Beton Dekorasyon KARABAĞLAR Beton Restorasyon KARABAĞLAR  Betonciler KARABAĞLAR Beton Silimci KARABAĞLAR Beton Silimciler KARABAĞLAR Betoncileri KARABAĞLAR Beton Sanayi KARABAĞLAR Beton Fuarı KARABAĞLAR Beton Tamirat KARABAĞLAR Beton Bakım KARABAĞLAR Beton Sanayii KARABAĞLAR Beton Yapımı KARABAĞLAR Ucuz Beton KARABAĞLAR Ekonomik Beton KARABAĞLAR Beton Satış KARABAĞLARBeton Toptancı KARABAĞLAR Beton Satışı KARABAĞLAR Beton Ustası KARABAĞLAR Mozaik Silim KARABAĞLAR Mozaik Silimi KARABAĞLAR Mozaik Cilalama KARABAĞLAR Mozaik Parlatma KARABAĞLAR Mozaik Temizleme KARABAĞLAR Mozaik Temizlik KARABAĞLAR Mozaik Silim Fiyatları KARABAĞLAR Mozaik Silim Firmaları KARABAĞLAR Mozaik Silim Fabrikası KARABAĞLARMozaik Dekorasyon KARABAĞLAR Mozaik Restorasyon KARABAĞLAR  Mozaikciler KARABAĞLAR Mozaik Silimci KARABAĞLAR Mozaik Silimciler KARABAĞLAR Mozaikcileri KARABAĞLAR Mozaik Sanayi KARABAĞLAR Mozaik Fuarı KARABAĞLARMozaik Tamirat KARABAĞLAR Mozaik Bakım KARABAĞLAR Mozaik Sanayii KARABAĞLAR Mozaik Yapımı KARABAĞLARUcuz Mozaik KARABAĞLAR Ekonomik Mozaik KARABAĞLAR Mozaik Satış KARABAĞLAR Mozaik Toptancı KARABAĞLARMozaik Satışı KARABAĞLAR Mozaik Ustası KARABAĞLAR Basamak Silim KARABAĞLAR Basamak Silimi KARABAĞLARBasamak Cilalama KARABAĞLAR Basamak Parlatma KARABAĞLAR Basamak Temizleme KARABAĞLAR Basamak Temizlik KARABAĞLAR Basamak Silim Fiyatları KARABAĞLAR Basamak Silim Firmaları KARABAĞLAR Basamak Silim Fabrikası KARABAĞLAR Basamak Dekorasyon KARABAĞLAR Basamak Restorasyon KARABAĞLAR  Basamakciler KARABAĞLARBasamak Silimci KARABAĞLAR Basamak Silimciler KARABAĞLAR Basamakcileri KARABAĞLAR Basamak Sanayi KARABAĞLAR Basamak Fuarı KARABAĞLAR Basamak Tamirat KARABAĞLAR Basamak Bakım KARABAĞLAR Basamak Sanayii KARABAĞLAR Basamak Yapımı KARABAĞLAR Ucuz Basamak KARABAĞLAR Ekonomik Basamak KARABAĞLAR Basamak Satış KARABAĞLAR Basamak Toptancı KARABAĞLAR Basamak Satışı KARABAĞLAR Basamak Ustası KARABAĞLAR Çimstone Silim KARABAĞLAR Çimstone Silimi KARABAĞLAR Çimstone Cilalama KARABAĞLAR Çimstone Parlatma KARABAĞLAR Çimstone Temizleme KARABAĞLAR Çimstone Temizlik KARABAĞLAR Çimstone Silim Fiyatları KARABAĞLAR Çimstone Silim Firmaları KARABAĞLAR Çimstone Silim Fabrikası KARABAĞLAR Çimstone Dekorasyon KARABAĞLAR Çimstone Restorasyon KARABAĞLAR  Çimstoneciler KARABAĞLAR Çimstone Silimci KARABAĞLAR Çimstone Silimciler KARABAĞLAR Çimstonecileri KARABAĞLAR Çimstone Sanayi KARABAĞLAR Çimstone Fuarı KARABAĞLAR Çimstone Tamirat KARABAĞLAR Çimstone Bakım KARABAĞLAR Çimstone Sanayii KARABAĞLAR Çimstone Yapımı KARABAĞLAR Ucuz Çimstone KARABAĞLAR Ekonomik Çimstone KARABAĞLAR Çimstone Satış KARABAĞLAR Çimstone Toptancı KARABAĞLAR Çimstone Satışı KARABAĞLAR Çimstone Ustası KARABAĞLAR Karo Silim KARABAĞLAR Karo Silimi KARABAĞLAR Karo Cilalama KARABAĞLAR Karo Parlatma KARABAĞLAR Karo Temizleme KARABAĞLAR Karo Temizlik KARABAĞLAR Karo Silim Fiyatları KARABAĞLAR Karo Silim Firmaları KARABAĞLAR Karo Silim Fabrikası KARABAĞLAR Karo Dekorasyon KARABAĞLAR Karo Restorasyon KARABAĞLAR  Karociler KARABAĞLAR Karo Silimci KARABAĞLAR Karo Silimciler KARABAĞLAR Karocileri KARABAĞLAR Karo Sanayi KARABAĞLAR Karo Fuarı KARABAĞLARKaro Tamirat KARABAĞLAR Karo Bakım KARABAĞLAR Karo Sanayii KARABAĞLAR Karo Yapımı KARABAĞLAR Ucuz Karo KARABAĞLAR Ekonomik Karo KARABAĞLAR Karo Satış KARABAĞLAR Karo Toptancı KARABAĞLAR Karo Satışı KARABAĞLARKaro Ustası KARABAĞLAR Fayans Silim KARABAĞLAR Fayans Silimi KARABAĞLAR Fayans Cilalama KARABAĞLARFayans Parlatma KARABAĞLAR Fayans Temizleme KARABAĞLAR Fayans Temizlik KARABAĞLAR Fayans Silim Fiyatları KARABAĞLAR Fayans Silim Firmaları KARABAĞLAR Fayans Silim Fabrikası KARABAĞLAR Fayans Dekorasyon KARABAĞLAR Fayans Restorasyon KARABAĞLAR  Fayansciler KARABAĞLAR Fayans Silimci KARABAĞLAR Fayans Silimciler KARABAĞLAR Fayanscileri KARABAĞLAR Fayans Sanayi KARABAĞLAR Fayans Fuarı KARABAĞLAR Fayans Tamirat KARABAĞLARFayans Bakım KARABAĞLAR Fayans Sanayii KARABAĞLAR Fayans Yapımı KARABAĞLAR Ucuz Fayans KARABAĞLAREkonomik Fayans KARABAĞLAR Fayans Satış KARABAĞLAR Fayans Toptancı KARABAĞLAR Fayans Satışı KARABAĞLAR Fayans Ustası


KARABAĞLAR MERMER SİLİM KARABAĞLAR MERMER SİLİMCİ KARABAĞLAR MERMER SİLİMİKARABAĞLAR MERMER SİLİMCİLER KARABAĞLARMERMERCİLER KARABAĞLAR MERMER SİLİM FİYATLARI KARABAĞLAR MERMER SİLİM FİRMALARI KARABAĞLARMERMER SİLİM ŞİRKETLRİ KARABAĞLAR MERMER SİLİM FABRİKASI KARABAĞLAR MERMER SİLİM FİRMASI KARABAĞLAR MERMER SİLİM TAVSİYE KARABAĞLAR MERMER SİLİM YERİ KARABAĞLAR MERMER SİLİM ADRESİ KARABAĞLARMERMER SİLİM DÜKKANI KARABAĞLAR MERMER SİLİM USTASI KARABAĞLAR MERMER SİLİMCİLERİ MERMER SİLİM KARABAĞLAR MERMER SİLİMİ KARABAĞLAR