ÇEŞME MERMER SİLİM

ÇEŞME MERMER SİLİM


ÇEŞME MERMER SİLİM

ÇEŞME MERMER SİLİM


İZMİR ÇEŞME MERMER SİLİM

Hayatımızın en önemli zamanlarını ev ve işyerlerimizde geçiriyoruz . Yaşam alanlarımızın görselliklerini dahada mükemmel hale gitmek için bizlere doğanın sunduğu imkanlardan faydalanıyoruz . Doğa harikası olan MERMER ise yaşamımızdaki mekanlarımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Mermerin Kullanım yerleri  Evlerimiz, işyerlerimiz, alışveriş merkezleri, okullar, hanlar ve hamamlar gibi isimlerini saymakla bitiremiyeceğimiz kadar çoktur ve  insan oğlunun vazgeçilmezi olmuş birçok şeyimizle bütünleşmiştir. Görsel güzelliği , sağlamlığı ve hijyenik açıdan güvenilir olması sebebiyle tercih edilen Mermer uygulanan alanlarda zaman içerisinde kullanımlarının durumuna göre  yıpranma ve tahribatlara uğrarlar . İlk günki güzelliği görselliği ve estetikliğni kazanmak için Mermer Silimi Mermer Parlatma Mermer Cilalama ve Mermer Tamiratı gibi uygulamalara ihtiyaç duyulur. ÇEŞME Mermer Silim , Firmamız tarafından bu uygulamalar uzman kadrolarımız ve son teknolojik ekipmanlarımız ile özenle uygulanmaktadır.

Hizmetlerimiz içerisinde Mermer Silimi Mermer Cilalama Mermer Parlatma Mermer İmalatı Mermer Satışı Mermer Tamiratı Mermer Mutfak Tezgahı gibi Mermer ile ilgili aklınıza gelebilecek bir çok işi uzman ve profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

ÇEŞME MERMER SİLİM

ÇEŞME MERMER BAKIMI

 • Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.ÇEŞME Mermer Bakımı, ÇEŞME Mermer Silimi.
 • Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.

ÇEŞME MERMER SİLİM

ÇEŞME Mermer Silim ÇEŞME  Mermer Patlatma ÇEŞME Mermer Cilalama Endüstriyel anlamda mermer kesilip cilalanan ve parlatılabilen her cins organik taşlar mermer olarak kabul edilebilir. Mevcut Taşın cinsi , yapısı ve içeriği ne olursa olsun büyük boyutlarda ve ebatlarda bloklar elde edilebilme, kesilme parlatma cilalanma gibi özel aşamalara tabi olan, o doğal taşın mermer olarak kabul edilmesi lazımdır.

YENİ NESİL MAKİNALARÇEŞME BETON SİLİM

ÇEŞME BETON SİLİM

Beton Silimi, Beton Honlama, Beton Parlatma, Beton silimi özel zemin silim makineleri ve elmaslar ile kirli ve kötü görünümlü beton yüzeyleri sıralı işlemler uygulanarak; Beton Kazıma, Beton Honlama ve Beton Parlatma işlemleri ile beton zemini aşındırılıp Mermer ve Granit parlaklığına ulaştırılması işlemleridir. Beton Silimi ve parlatma işlemleri kesinlikle zemin yüzeye herhangi bir kaplama işlemi değildir. Beton silim işlemleri sırasında zemine ve çevreye zararlı hiçbir kimyasal madde uygulanmaz.


ÇEŞME MOZAİK SİLİM

ÇEŞME MOZAİK SİLİM

1) Tek uygulamada betonun ömrü boyunca dayanıklılık sağlar.

2) Beton tozumalarını tamamen engellediği gibi mozaik zeminlerin nefes almasına da olanak verir. Nemin hapsetmesini engeller.

3) Mozaik mekanik olarak elmaslarla bir kere parlatıldığında, herhangi bir kaplama malzemesi gibi soyulması veya kalkması söz konusu değildir.

4) Parlaklığını çok çok uzun süre korur. Parlatıldıktan sonra cila veya parlatıcı kimyasal kullanılmasına gerek yoktur.

5) Uygulaması çok kolaydır ve uygulama sırasında zemin kullanılmaya devam edilebilir. Örneğin bir fabrika, depo, otopark, veya büyük süpermarketlerin mozaik zeminleri parlatılırken, zemin kullanılmaya devam edilebilir.

6) Kokusuzdur ve uçucu organik bileşikler içermez.

7) Işığı yansıtma özelliği sayesinde aydınlatma masraflarını %40’a kadar azaltır
ÇEŞME KARO SİLİM

ÇEŞME KARO SİLİM

Yaşam alanlarımızın hemen hemen her yerinde kullanlına Zemin karoları, Okullarda, Kamu alanlarında, ticari yapılarda alış veriş mağazalarında ve dış mekanlarda sıklıkla kullanılan ekonomik bir zemin malzemesidir.

ÇEŞME ÇİMSTONE


ÇEŞME ÇİMSTONE

ÇEŞME Çimstone, kuvars esaslı polyester reçine bağlayıcılı bir tür kompoze taştır. Çimstone'un %92-95'ini doğadaki en sert mineral taşlardan biri olan Kuvars oluşturur. Hemen hemen hiçbir asitten ve bazdan etkilenmeyen, alev almayan, 7 Mohs sertlik derecesi ile yüksek çizilme ve aşınma dayanımı gösteren Kuvars'ın sahip olduğu tüm üstünlükleri kullandığı teknoloji sayesinde aynen yüzeylere taşıyan Çimstone, banko, tezgah, zemin, cephe gibi her tür yüzey için mükemmel bir malzemedir. Çimstone, her zevke ve ihtiyaca uygun ürünler sunar. Çimstone, aşınma dayanımı yüksek, leke tutmayan, hijyenik ve sınırsız renk alternatifli özel bir yüzey kaplama malzemesidir.
ÇEŞME MUTFAK TEZGAHI

ÇEŞME MUTFAK TEZGAHI

Yaşam alanlarımız içerisinde öncelikli bayanlar olmak üzere günlerinin büyük bir kısmı mutfakta geçer. Mutfak Tezgahları ise özellikle yoğun sirkülasyonun olduğu alanlarda taşların ve mermerlerin maruz kaldığı kirlenme, matlık, çizilme, gibi yüzeysel hasarlar Mutfak Tezgahlarımızı, lavabo evye ve benzeri zeminlerimizin kötü görünmesine ve kullanılmaz hale gelmesine yol açmaktadır, Butür zeminlere profesyonel bakım  ve onarım çalışmalarının uygulanması gerektirmektedir. Bu tür Mutfak Tezgahı İmalatı bakımı ve onarımı ve silim hizmetlerini firmamız garantili bir şekilde yapmaktadır.


ÇEŞME BASAMAK SİLİM


ÇEŞME BASAMAK SİLİM

ÇEŞME Basamak Silim, Merdiven Silim makinaları özellikle büyük çaplı cila makinalarının kullanılamadığı merdiven ve sahanlıklarda silim, temizlik ve kir sökme amaçlı olarak kullanılan silim makineleridir.Merdiven Basamak Silim Temizleme makinelerinin fırça çapları ortalama 20-25 cm aralığındadır.Fırça çapının küçük olması merdiven basamaklarının temizlenmesinde büyük kolaylık sağlarlar.Merdiven silim , Temizlik makinaları sadece fırçalama işlemi yapar.Su deposu mevcut değildir.Ayrıca vakumlama da yapmazlar.Merdiven temizleme makinasının altına takılan ped tutucu aparat ile merdiven basamaklarını ve merdiven alınlarını da cila ile parlatabilirsiniz.ÇEŞME Basamak Silim.

 
ÇEŞME EPOKSİ KALDIRMA

ÇEŞME EPOKSİ KALDIRMA

Zemin Yenileme Epoksi Kaldırma işlemi, Avm, Fabrika, Depo, Hastane gibi geniş alan zeminlerde daha onceden yapılmış ancak zaman içinde deforme olmuş yıpranmış. Kaplama türleri bir sıkıntıyı da beraberinde getirmektedir. Bu tür alanlarda farklı bir kaplama yapmak için bu yıpranmış zemin kaplama türlerini zeminden kazımak gerekmektedir. Bunun için zamandan tasaruf sağlayan ve beton zemine zarar vermeden profesyonel Beton Silimi makineleri ve özel kazıyıcı elmaslar ile mevcut zeminde bulunan yıpranmış epoksi, pvc veya yüzeyde bulunan farklı kaplama türlerini kaldırmak daha pratiktir. Bu işlem sonunda istenilen kaplama türü için zemin hazırlığı yapılmış olur. Epoksi Kaldırma.
ÇEŞME MERMER SİLİM

 ÇEŞME MERMER SİLİM

ÇEŞME ve İlçeleri İçerieinse Yüksek teknolojiye sahip yeni nesil makinalar ile silim hizmetleri vermeteyiz. Profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile itinalı ve titiz çöalışmalar sunmaktayız. ÇEŞME Mermer Silim Ücretsiz Keşif ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir. iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir düşüncelkerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. • -  Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • -  Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • -  Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • -  Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.
 • -  Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • -  Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • - Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • -  Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • -  Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.


  ÇEŞME Mermer Silim ÇEŞME Mermer Silimi ÇEŞME Mermer Cilalama ÇEŞME Mermer Parlatma ÇEŞME Mermer Temizleme ÇEŞME Mermer Temizlik ÇEŞME Mermer Silim Fiyatları ÇEŞME Mermer Silim Firmaları ÇEŞME Mermer Silim Fabrikası ÇEŞME Mermer Dekorasyon ÇEŞME Mermer Restorasyon ÇEŞME  Mermerciler ÇEŞME Mermer Silimci ÇEŞME Mermer Silimciler ÇEŞME Mermercileri ÇEŞMEMermer Sanayi ÇEŞME Mermer Fuarı ÇEŞME Mermer Tamirat ÇEŞME Mermer Bakım ÇEŞMEMermer Sanayii ÇEŞME Mermer Yapımı ÇEŞME Ucuz Mermer ÇEŞME Ekonomik Mermer ÇEŞME Mermer Satış ÇEŞME Mermer Toptancı ÇEŞME Mermer Satışı ÇEŞME Mermer Ustası ÇEŞMEBeton Silim ÇEŞME Beton Silimi ÇEŞME Beton Cilalama ÇEŞME Beton Parlatma ÇEŞMEBeton Temizleme ÇEŞME Beton Temizlik ÇEŞME Beton Silim Fiyatları ÇEŞME Beton Silim Firmaları ÇEŞME Beton Silim Fabrikası ÇEŞME Beton Dekorasyon ÇEŞME Beton Restorasyon ÇEŞME  Betonciler ÇEŞME Beton Silimci ÇEŞME Beton Silimciler ÇEŞME Betoncileri ÇEŞME Beton Sanayi ÇEŞME Beton Fuarı ÇEŞME Beton Tamirat ÇEŞME Beton Bakım ÇEŞME Beton Sanayii ÇEŞME Beton Yapımı ÇEŞME Ucuz Beton ÇEŞME Ekonomik Beton ÇEŞME Beton Satış ÇEŞMEBeton Toptancı ÇEŞME Beton Satışı ÇEŞME Beton Ustası ÇEŞME Mozaik Silim ÇEŞME Mozaik Silimi ÇEŞME Mozaik Cilalama ÇEŞME Mozaik Parlatma ÇEŞME Mozaik Temizleme ÇEŞME Mozaik Temizlik ÇEŞME Mozaik Silim Fiyatları ÇEŞME Mozaik Silim Firmaları ÇEŞME Mozaik Silim Fabrikası ÇEŞMEMozaik Dekorasyon ÇEŞME Mozaik Restorasyon ÇEŞME  Mozaikciler ÇEŞME Mozaik Silimci ÇEŞME Mozaik Silimciler ÇEŞME Mozaikcileri ÇEŞME Mozaik Sanayi ÇEŞME Mozaik Fuarı ÇEŞMEMozaik Tamirat ÇEŞME Mozaik Bakım ÇEŞME Mozaik Sanayii ÇEŞME Mozaik Yapımı ÇEŞMEUcuz Mozaik ÇEŞME Ekonomik Mozaik ÇEŞME Mozaik Satış ÇEŞME Mozaik Toptancı ÇEŞMEMozaik Satışı ÇEŞME Mozaik Ustası ÇEŞME Basamak Silim ÇEŞME Basamak Silimi ÇEŞMEBasamak Cilalama ÇEŞME Basamak Parlatma ÇEŞME Basamak Temizleme ÇEŞME Basamak Temizlik ÇEŞME Basamak Silim Fiyatları ÇEŞME Basamak Silim Firmaları ÇEŞME Basamak Silim Fabrikası ÇEŞME Basamak Dekorasyon ÇEŞME Basamak Restorasyon ÇEŞME  Basamakciler ÇEŞMEBasamak Silimci ÇEŞME Basamak Silimciler ÇEŞME Basamakcileri ÇEŞME Basamak Sanayi ÇEŞME Basamak Fuarı ÇEŞME Basamak Tamirat ÇEŞME Basamak Bakım ÇEŞME Basamak Sanayii ÇEŞME Basamak Yapımı ÇEŞME Ucuz Basamak ÇEŞME Ekonomik Basamak ÇEŞME Basamak Satış ÇEŞME Basamak Toptancı ÇEŞME Basamak Satışı ÇEŞME Basamak Ustası ÇEŞME Çimstone Silim ÇEŞME Çimstone Silimi ÇEŞME Çimstone Cilalama ÇEŞME Çimstone Parlatma ÇEŞME Çimstone Temizleme ÇEŞME Çimstone Temizlik ÇEŞME Çimstone Silim Fiyatları ÇEŞME Çimstone Silim Firmaları ÇEŞME Çimstone Silim Fabrikası ÇEŞME Çimstone Dekorasyon ÇEŞME Çimstone Restorasyon ÇEŞME  Çimstoneciler ÇEŞME Çimstone Silimci ÇEŞME Çimstone Silimciler ÇEŞME Çimstonecileri ÇEŞME Çimstone Sanayi ÇEŞME Çimstone Fuarı ÇEŞME Çimstone Tamirat ÇEŞME Çimstone Bakım ÇEŞME Çimstone Sanayii ÇEŞME Çimstone Yapımı ÇEŞME Ucuz Çimstone ÇEŞME Ekonomik Çimstone ÇEŞME Çimstone Satış ÇEŞME Çimstone Toptancı ÇEŞME Çimstone Satışı ÇEŞME Çimstone Ustası ÇEŞME Karo Silim ÇEŞME Karo Silimi ÇEŞME Karo Cilalama ÇEŞME Karo Parlatma ÇEŞME Karo Temizleme ÇEŞME Karo Temizlik ÇEŞME Karo Silim Fiyatları ÇEŞME Karo Silim Firmaları ÇEŞME Karo Silim Fabrikası ÇEŞME Karo Dekorasyon ÇEŞME Karo Restorasyon ÇEŞME  Karociler ÇEŞME Karo Silimci ÇEŞME Karo Silimciler ÇEŞME Karocileri ÇEŞME Karo Sanayi ÇEŞME Karo Fuarı ÇEŞMEKaro Tamirat ÇEŞME Karo Bakım ÇEŞME Karo Sanayii ÇEŞME Karo Yapımı ÇEŞME Ucuz Karo ÇEŞME Ekonomik Karo ÇEŞME Karo Satış ÇEŞME Karo Toptancı ÇEŞME Karo Satışı ÇEŞMEKaro Ustası ÇEŞME Fayans Silim ÇEŞME Fayans Silimi ÇEŞME Fayans Cilalama ÇEŞMEFayans Parlatma ÇEŞME Fayans Temizleme ÇEŞME Fayans Temizlik ÇEŞME Fayans Silim Fiyatları ÇEŞME Fayans Silim Firmaları ÇEŞME Fayans Silim Fabrikası ÇEŞME Fayans Dekorasyon ÇEŞME Fayans Restorasyon ÇEŞME  Fayansciler ÇEŞME Fayans Silimci ÇEŞME Fayans Silimciler ÇEŞME Fayanscileri ÇEŞME Fayans Sanayi ÇEŞME Fayans Fuarı ÇEŞME Fayans Tamirat ÇEŞMEFayans Bakım ÇEŞME Fayans Sanayii ÇEŞME Fayans Yapımı ÇEŞME Ucuz Fayans ÇEŞMEEkonomik Fayans ÇEŞME Fayans Satış ÇEŞME Fayans Toptancı ÇEŞME Fayans Satışı ÇEŞME Fayans Ustası


ÇEŞME MERMER SİLİM ÇEŞME MERMER SİLİMCİ ÇEŞME MERMER SİLİMİÇEŞME MERMER SİLİMCİLER ÇEŞMEMERMERCİLER ÇEŞME MERMER SİLİM FİYATLARI ÇEŞME MERMER SİLİM FİRMALARI ÇEŞMEMERMER SİLİM ŞİRKETLRİ ÇEŞME MERMER SİLİM FABRİKASI ÇEŞME MERMER SİLİM FİRMASI ÇEŞME MERMER SİLİM TAVSİYE ÇEŞME MERMER SİLİM YERİ ÇEŞME MERMER SİLİM ADRESİ ÇEŞMEMERMER SİLİM DÜKKANI ÇEŞME MERMER SİLİM USTASI ÇEŞME MERMER SİLİMCİLERİ MERMER SİLİM ÇEŞME MERMER SİLİMİ ÇEŞME