BORNOVA MERMER SİLİM

BORNOVA MERMER SİLİM

BORNOVA MERMER SİLİM 


Hayatımızın en önemli zamanlarını ev ve işyerlerimizde geçiriyoruz . Yaşam alanlarımızın görselliklerini dahada mükemmel hale gitmek için bizlere doğanın sunduğu imkanlardan faydalanıyoruz . Doğa harikası olan MERMER ise yaşamımızdaki mekanlarımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Mermerin Kullanım yerleri  Evlerimiz, işyerlerimiz, alışveriş merkezleri, okullar, hanlar ve hamamlar gibi isimlerini saymakla bitiremiyeceğimiz kadar çoktur ve  insan oğlunun vazgeçilmezi olmuş birçok şeyimizle bütünleşmiştir. Görsel güzelliği , sağlamlığı ve hijyenik açıdan güvenilir olması sebebiyle tercih edilen Mermer uygulanan alanlarda zaman içerisinde kullanımlarının durumuna göre  yıpranma ve tahribatlara uğrarlar . İlk günki güzelliği görselliği ve estetikliğni kazanmak için Mermer Silimi Mermer Parlatma Mermer Cilalama ve Mermer Tamiratı gibi uygulamalara ihtiyaç duyulur. BORNOVA Mermer Silim , Firmamız tarafından bu uygulamalar uzman kadrolarımız ve son teknolojik ekipmanlarımız ile özenle uygulanmaktadır.

Hizmetlerimiz içerisinde Mermer Silimi Mermer Cilalama Mermer Parlatma Mermer İmalatı Mermer Satışı Mermer Tamiratı Mermer Mutfak Tezgahı gibi Mermer ile ilgili aklınıza gelebilecek bir çok işi uzman ve profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

BORNOVA MERMER SİLİM

BORNOVA MERMER BAKIMI

 • Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.BORNOVA Mermer Bakımı, BORNOVA Mermer Silimi.
 • Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.

BORNOVA MERMER SİLİM

BORNOVA Mermer Silim BORNOVA  Mermer Patlatma BORNOVA Mermer Cilalama Endüstriyel anlamda mermer kesilip cilalanan ve parlatılabilen her cins organik taşlar mermer olarak kabul edilebilir. Mevcut Taşın cinsi , yapısı ve içeriği ne olursa olsun büyük boyutlarda ve ebatlarda bloklar elde edilebilme, kesilme parlatma cilalanma gibi özel aşamalara tabi olan, o doğal taşın mermer olarak kabul edilmesi lazımdır.

YENİ NESİL MAKİNALARBORNOVA BETON SİLİM

BORNOVA BETON SİLİM

Beton Silimi, Beton Honlama, Beton Parlatma, Beton silimi özel zemin silim makineleri ve elmaslar ile kirli ve kötü görünümlü beton yüzeyleri sıralı işlemler uygulanarak; Beton Kazıma, Beton Honlama ve Beton Parlatma işlemleri ile beton zemini aşındırılıp Mermer ve Granit parlaklığına ulaştırılması işlemleridir. Beton Silimi ve parlatma işlemleri kesinlikle zemin yüzeye herhangi bir kaplama işlemi değildir. Beton silim işlemleri sırasında zemine ve çevreye zararlı hiçbir kimyasal madde uygulanmaz.


BORNOVA MOZAİK SİLİM

BORNOVA MOZAİK SİLİM

1) Tek uygulamada betonun ömrü boyunca dayanıklılık sağlar.

2) Beton tozumalarını tamamen engellediği gibi mozaik zeminlerin nefes almasına da olanak verir. Nemin hapsetmesini engeller.

3) Mozaik mekanik olarak elmaslarla bir kere parlatıldığında, herhangi bir kaplama malzemesi gibi soyulması veya kalkması söz konusu değildir.

4) Parlaklığını çok çok uzun süre korur. Parlatıldıktan sonra cila veya parlatıcı kimyasal kullanılmasına gerek yoktur.

5) Uygulaması çok kolaydır ve uygulama sırasında zemin kullanılmaya devam edilebilir. Örneğin bir fabrika, depo, otopark, veya büyük süpermarketlerin mozaik zeminleri parlatılırken, zemin kullanılmaya devam edilebilir.

6) Kokusuzdur ve uçucu organik bileşikler içermez.

7) Işığı yansıtma özelliği sayesinde aydınlatma masraflarını %40’a kadar azaltır
BORNOVA KARO SİLİM


BORNOVA KARO SİLİM

Yaşam alanlarımızın hemen hemen her yerinde kullanlına Zemin karoları, Okullarda, Kamu alanlarında, ticari yapılarda alış veriş mağazalarında ve dış mekanlarda sıklıkla kullanılan ekonomik bir zemin malzemesidir.

BORNOVA ÇİMSTONEBORNOVA ÇİMSTONE

BORNOVA Çimstone, kuvars esaslı polyester reçine bağlayıcılı bir tür kompoze taştır. Çimstone'un %92-95'ini doğadaki en sert mineral taşlardan biri olan Kuvars oluşturur. Hemen hemen hiçbir asitten ve bazdan etkilenmeyen, alev almayan, 7 Mohs sertlik derecesi ile yüksek çizilme ve aşınma dayanımı gösteren Kuvars'ın sahip olduğu tüm üstünlükleri kullandığı teknoloji sayesinde aynen yüzeylere taşıyan Çimstone, banko, tezgah, zemin, cephe gibi her tür yüzey için mükemmel bir malzemedir. Çimstone, her zevke ve ihtiyaca uygun ürünler sunar. Çimstone, aşınma dayanımı yüksek, leke tutmayan, hijyenik ve sınırsız renk alternatifli özel bir yüzey kaplama malzemesidir.
BORNOVA MUTFAK TEZGAHI

BORNOVA MUTFAK TEZGAHI

Yaşam alanlarımız içerisinde öncelikli bayanlar olmak üzere günlerinin büyük bir kısmı mutfakta geçer. Mutfak Tezgahları ise özellikle yoğun sirkülasyonun olduğu alanlarda taşların ve mermerlerin maruz kaldığı kirlenme, matlık, çizilme, gibi yüzeysel hasarlar Mutfak Tezgahlarımızı, lavabo evye ve benzeri zeminlerimizin kötü görünmesine ve kullanılmaz hale gelmesine yol açmaktadır, Butür zeminlere profesyonel bakım  ve onarım çalışmalarının uygulanması gerektirmektedir. Bu tür Mutfak Tezgahı İmalatı bakımı ve onarımı ve silim hizmetlerini firmamız garantili bir şekilde yapmaktadır.


BORNOVA BASAMAK SİLİM


BORNOVA BASAMAK SİLİM

BORNOVA Basamak Silim, Merdiven Silim makinaları özellikle büyük çaplı cila makinalarının kullanılamadığı merdiven ve sahanlıklarda silim, temizlik ve kir sökme amaçlı olarak kullanılan silim makineleridir.Merdiven Basamak Silim Temizleme makinelerinin fırça çapları ortalama 20-25 cm aralığındadır.Fırça çapının küçük olması merdiven basamaklarının temizlenmesinde büyük kolaylık sağlarlar.Merdiven silim , Temizlik makinaları sadece fırçalama işlemi yapar.Su deposu mevcut değildir.Ayrıca vakumlama da yapmazlar.Merdiven temizleme makinasının altına takılan ped tutucu aparat ile merdiven basamaklarını ve merdiven alınlarını da cila ile parlatabilirsiniz.BORNOVA Basamak Silim.

 
BORNOVA EPOKSİ KALDIRMA

BORNOVA EPOKSİ KALDIRMA

Zemin Yenileme Epoksi Kaldırma işlemi, Avm, Fabrika, Depo, Hastane gibi geniş alan zeminlerde daha onceden yapılmış ancak zaman içinde deforme olmuş yıpranmış. Kaplama türleri bir sıkıntıyı da beraberinde getirmektedir. Bu tür alanlarda farklı bir kaplama yapmak için bu yıpranmış zemin kaplama türlerini zeminden kazımak gerekmektedir. Bunun için zamandan tasaruf sağlayan ve beton zemine zarar vermeden profesyonel Beton Silimi makineleri ve özel kazıyıcı elmaslar ile mevcut zeminde bulunan yıpranmış epoksi, pvc veya yüzeyde bulunan farklı kaplama türlerini kaldırmak daha pratiktir. Bu işlem sonunda istenilen kaplama türü için zemin hazırlığı yapılmış olur. Epoksi Kaldırma.
BORNOVA MERMER SİLİM

 BORNOVA MERMER SİLİM

BORNOVA ve İlçeleri İçerieinse Yüksek teknolojiye sahip yeni nesil makinalar ile silim hizmetleri vermeteyiz. Profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile itinalı ve titiz çöalışmalar sunmaktayız. BORNOVA Mermer Silim Ücretsiz Keşif ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir. iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir düşüncelkerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. • -  Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • -  Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • -  Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • -  Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.
 • -  Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • -  Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • - Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • -  Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • -  Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.


  BORNOVA Mermer Silim BORNOVA Mermer Silimi BORNOVA Mermer Cilalama BORNOVA Mermer Parlatma BORNOVA Mermer Temizleme BORNOVA Mermer Temizlik BORNOVA Mermer Silim Fiyatları BORNOVA Mermer Silim Firmaları BORNOVA Mermer Silim Fabrikası BORNOVA Mermer Dekorasyon BORNOVA Mermer Restorasyon BORNOVA  Mermerciler BORNOVA Mermer Silimci BORNOVA Mermer Silimciler BORNOVA Mermercileri BORNOVA Mermer Sanayi BORNOVA Mermer Fuarı BORNOVA Mermer Tamirat BORNOVA Mermer Bakım BORNOVA Mermer Sanayii BORNOVA Mermer Yapımı BORNOVA Ucuz Mermer BORNOVA Ekonomik Mermer BORNOVA Mermer Satış BORNOVA Mermer Toptancı BORNOVA Mermer Satışı BORNOVA Mermer Ustası BORNOVA Beton Silim BORNOVA Beton Silimi BORNOVA Beton Cilalama BORNOVA Beton Parlatma BORNOVA Beton Temizleme BORNOVA Beton Temizlik BORNOVA Beton Silim Fiyatları BORNOVA Beton Silim Firmaları BORNOVA Beton Silim Fabrikası BORNOVA Beton Dekorasyon BORNOVA Beton Restorasyon BORNOVA  Betonciler BORNOVA Beton Silimci BORNOVA Beton Silimciler BORNOVA Betoncileri BORNOVA Beton Sanayi BORNOVA Beton Fuarı BORNOVA Beton Tamirat BORNOVA Beton Bakım BORNOVA Beton Sanayii BORNOVA Beton Yapımı BORNOVA Ucuz Beton BORNOVA Ekonomik Beton BORNOVA Beton Satış BORNOVA Beton Toptancı BORNOVA Beton Satışı BORNOVA Beton Ustası BORNOVA Mozaik Silim BORNOVA Mozaik Silimi BORNOVA Mozaik Cilalama BORNOVA Mozaik Parlatma BORNOVA Mozaik Temizleme BORNOVA Mozaik Temizlik BORNOVA Mozaik Silim Fiyatları BORNOVA Mozaik Silim Firmaları BORNOVA Mozaik Silim Fabrikası BORNOVA Mozaik Dekorasyon BORNOVA Mozaik Restorasyon BORNOVA  Mozaikciler BORNOVA Mozaik Silimci BORNOVA Mozaik Silimciler BORNOVA Mozaikcileri BORNOVA Mozaik Sanayi BORNOVA Mozaik Fuarı BORNOVA Mozaik Tamirat BORNOVA Mozaik Bakım BORNOVA Mozaik Sanayii BORNOVA Mozaik Yapımı BORNOVA Ucuz Mozaik BORNOVA Ekonomik Mozaik BORNOVA Mozaik Satış BORNOVA Mozaik Toptancı BORNOVA Mozaik Satışı BORNOVA Mozaik Ustası BORNOVA Basamak Silim BORNOVA Basamak Silimi BORNOVA Basamak Cilalama BORNOVA Basamak Parlatma BORNOVA Basamak Temizleme BORNOVA Basamak Temizlik BORNOVA Basamak Silim Fiyatları BORNOVA Basamak Silim Firmaları BORNOVA Basamak Silim Fabrikası BORNOVA Basamak Dekorasyon BORNOVA Basamak Restorasyon BORNOVA  Basamakciler BORNOVA Basamak Silimci BORNOVA Basamak Silimciler BORNOVA Basamakcileri BORNOVA Basamak Sanayi BORNOVA Basamak Fuarı BORNOVA Basamak Tamirat BORNOVA Basamak Bakım BORNOVA Basamak Sanayii BORNOVA Basamak Yapımı BORNOVA Ucuz Basamak BORNOVA Ekonomik Basamak BORNOVA Basamak Satış BORNOVA Basamak Toptancı BORNOVA Basamak Satışı BORNOVA Basamak Ustası BORNOVA Çimstone Silim BORNOVA Çimstone Silimi BORNOVA Çimstone Cilalama BORNOVA Çimstone Parlatma BORNOVA Çimstone Temizleme BORNOVA Çimstone Temizlik BORNOVA Çimstone Silim Fiyatları BORNOVA Çimstone Silim Firmaları BORNOVA Çimstone Silim Fabrikası BORNOVA Çimstone Dekorasyon BORNOVA Çimstone Restorasyon BORNOVA  Çimstoneciler BORNOVA Çimstone Silimci BORNOVA Çimstone Silimciler BORNOVA Çimstonecileri BORNOVA Çimstone Sanayi BORNOVA Çimstone Fuarı BORNOVA Çimstone Tamirat BORNOVA Çimstone Bakım BORNOVA Çimstone Sanayii BORNOVA Çimstone Yapımı BORNOVA Ucuz Çimstone BORNOVA Ekonomik Çimstone BORNOVA Çimstone Satış BORNOVA Çimstone Toptancı BORNOVA Çimstone Satışı BORNOVA Çimstone Ustası BORNOVA Karo Silim BORNOVA Karo Silimi BORNOVA Karo Cilalama BORNOVA Karo Parlatma BORNOVA Karo Temizleme BORNOVA Karo Temizlik BORNOVA Karo Silim Fiyatları BORNOVA Karo Silim Firmaları BORNOVA Karo Silim Fabrikası BORNOVA Karo Dekorasyon BORNOVA Karo Restorasyon BORNOVA  Karociler BORNOVA Karo Silimci BORNOVA Karo Silimciler BORNOVA Karocileri BORNOVA Karo Sanayi BORNOVA Karo Fuarı BORNOVA Karo Tamirat BORNOVA Karo Bakım BORNOVA Karo Sanayii BORNOVA Karo Yapımı BORNOVA Ucuz Karo BORNOVA Ekonomik Karo BORNOVA Karo Satış BORNOVA Karo Toptancı BORNOVA Karo Satışı BORNOVA Karo Ustası BORNOVA Fayans Silim BORNOVA Fayans Silimi BORNOVA Fayans Cilalama BORNOVA Fayans Parlatma BORNOVA Fayans Temizleme BORNOVA Fayans Temizlik BORNOVA Fayans Silim Fiyatları BORNOVA Fayans Silim Firmaları BORNOVA Fayans Silim Fabrikası BORNOVA Fayans Dekorasyon BORNOVA Fayans Restorasyon BORNOVA  Fayansciler BORNOVA Fayans Silimci BORNOVA Fayans Silimciler BORNOVA Fayanscileri BORNOVA Fayans Sanayi BORNOVA Fayans Fuarı BORNOVA Fayans Tamirat BORNOVA Fayans Bakım BORNOVA Fayans Sanayii BORNOVA Fayans Yapımı BORNOVA Ucuz Fayans BORNOVA Ekonomik Fayans BORNOVA Fayans Satış BORNOVA Fayans Toptancı BORNOVA Fayans Satışı BORNOVA Fayans Ustası


BORNOVA MERMER SİLİM BORNOVA MERMER SİLİMCİ BORNOVA MERMER SİLİMİBORNOVA MERMER SİLİMCİLER BORNOVA MERMERCİLER BORNOVA MERMER SİLİM FİYATLARI BORNOVA MERMER SİLİM FİRMALARI BORNOVA MERMER SİLİM ŞİRKETLRİ BORNOVA MERMER SİLİM FABRİKASI BORNOVA MERMER SİLİM FİRMASI BORNOVA MERMER SİLİM TAVSİYE BORNOVA MERMER SİLİM YERİ BORNOVA MERMER SİLİM ADRESİ BORNOVA MERMER SİLİM DÜKKANI BORNOVA MERMER SİLİM USTASI BORNOVA MERMER SİLİMCİLERİ MERMER SİLİM BORNOVA MERMER SİLİMİ BORNOVA