BODRUM MERMER SİLİM

BODRUM MERMER SİLİM

BODRUM MERMER SİLİM


BODRUM MERMER SİLİM

Hayatımızın en önemli zamanlarını ev ve işyerlerimizde geçiriyoruz . Yaşam alanlarımızın görselliklerini dahada mükemmel hale gitmek için bizlere doğanın sunduğu imkanlardan faydalanıyoruz . Doğa harikası olan MERMER ise yaşamımızdaki mekanlarımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Mermerin Kullanım yerleri  Evlerimiz, işyerlerimiz, alışveriş merkezleri, okullar, hanlar ve hamamlar gibi isimlerini saymakla bitiremiyeceğimiz kadar çoktur ve  insan oğlunun vazgeçilmezi olmuş birçok şeyimizle bütünleşmiştir. Görsel güzelliği , sağlamlığı ve hijyenik açıdan güvenilir olması sebebiyle tercih edilen Mermer uygulanan alanlarda zaman içerisinde kullanımlarının durumuna göre  yıpranma ve tahribatlara uğrarlar . İlk günki güzelliği görselliği ve estetikliğni kazanmak için Mermer Silimi Mermer Parlatma Mermer Cilalama ve Mermer Tamiratı gibi uygulamalara ihtiyaç duyulur. BODRUM Mermer Silim , Firmamız tarafından bu uygulamalar uzman kadrolarımız ve son teknolojik ekipmanlarımız ile özenle uygulanmaktadır.

Hizmetlerimiz içerisinde Mermer Silimi Mermer Cilalama Mermer Parlatma Mermer İmalatı Mermer Satışı Mermer Tamiratı Mermer Mutfak Tezgahı gibi Mermer ile ilgili aklınıza gelebilecek bir çok işi uzman ve profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

BODRUM MERMER SİLİM

BODRUM MERMER BAKIMI

 • Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.BODRUM Mermer Bakımı, BODRUM Mermer Silimi.
 • Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.

BODRUM MERMER SİLİM

BODRUM Mermer Silim BODRUM  Mermer Patlatma BODRUM Mermer Cilalama Endüstriyel anlamda mermer kesilip cilalanan ve parlatılabilen her cins organik taşlar mermer olarak kabul edilebilir. Mevcut Taşın cinsi , yapısı ve içeriği ne olursa olsun büyük boyutlarda ve ebatlarda bloklar elde edilebilme, kesilme parlatma cilalanma gibi özel aşamalara tabi olan, o doğal taşın mermer olarak kabul edilmesi lazımdır.

YENİ NESİL MAKİNALARBODRUM BETON SİLİM

BODRUM BETON SİLİM

Beton Silimi, Beton Honlama, Beton Parlatma, Beton silimi özel zemin silim makineleri ve elmaslar ile kirli ve kötü görünümlü beton yüzeyleri sıralı işlemler uygulanarak; Beton Kazıma, Beton Honlama ve Beton Parlatma işlemleri ile beton zemini aşındırılıp Mermer ve Granit parlaklığına ulaştırılması işlemleridir. Beton Silimi ve parlatma işlemleri kesinlikle zemin yüzeye herhangi bir kaplama işlemi değildir. Beton silim işlemleri sırasında zemine ve çevreye zararlı hiçbir kimyasal madde uygulanmaz.


BODRUM MOZAİK SİLİM

BODRUM MOZAİK SİLİM

1) Tek uygulamada betonun ömrü boyunca dayanıklılık sağlar.

2) Beton tozumalarını tamamen engellediği gibi mozaik zeminlerin nefes almasına da olanak verir. Nemin hapsetmesini engeller.

3) Mozaik mekanik olarak elmaslarla bir kere parlatıldığında, herhangi bir kaplama malzemesi gibi soyulması veya kalkması söz konusu değildir.

4) Parlaklığını çok çok uzun süre korur. Parlatıldıktan sonra cila veya parlatıcı kimyasal kullanılmasına gerek yoktur.

5) Uygulaması çok kolaydır ve uygulama sırasında zemin kullanılmaya devam edilebilir. Örneğin bir fabrika, depo, otopark, veya büyük süpermarketlerin mozaik zeminleri parlatılırken, zemin kullanılmaya devam edilebilir.

6) Kokusuzdur ve uçucu organik bileşikler içermez.

7) Işığı yansıtma özelliği sayesinde aydınlatma masraflarını %40’a kadar azaltır
BODRUM KARO SİLİM

BODRUM KARO SİLİM

Yaşam alanlarımızın hemen hemen her yerinde kullanlına Zemin karoları, Okullarda, Kamu alanlarında, ticari yapılarda alış veriş mağazalarında ve dış mekanlarda sıklıkla kullanılan ekonomik bir zemin malzemesidir.

BODRUM ÇİMSTONE


BODRUM ÇİMSTONE

BODRUM Çimstone, kuvars esaslı polyester reçine bağlayıcılı bir tür kompoze taştır. Çimstone'un %92-95'ini doğadaki en sert mineral taşlardan biri olan Kuvars oluşturur. Hemen hemen hiçbir asitten ve bazdan etkilenmeyen, alev almayan, 7 Mohs sertlik derecesi ile yüksek çizilme ve aşınma dayanımı gösteren Kuvars'ın sahip olduğu tüm üstünlükleri kullandığı teknoloji sayesinde aynen yüzeylere taşıyan Çimstone, banko, tezgah, zemin, cephe gibi her tür yüzey için mükemmel bir malzemedir. Çimstone, her zevke ve ihtiyaca uygun ürünler sunar. Çimstone, aşınma dayanımı yüksek, leke tutmayan, hijyenik ve sınırsız renk alternatifli özel bir yüzey kaplama malzemesidir.
BODRUM MUTFAK TEZGAHI

BODRUM MUTFAK TEZGAHI

Yaşam alanlarımız içerisinde öncelikli bayanlar olmak üzere günlerinin büyük bir kısmı mutfakta geçer. Mutfak Tezgahları ise özellikle yoğun sirkülasyonun olduğu alanlarda taşların ve mermerlerin maruz kaldığı kirlenme, matlık, çizilme, gibi yüzeysel hasarlar Mutfak Tezgahlarımızı, lavabo evye ve benzeri zeminlerimizin kötü görünmesine ve kullanılmaz hale gelmesine yol açmaktadır, Butür zeminlere profesyonel bakım  ve onarım çalışmalarının uygulanması gerektirmektedir. Bu tür Mutfak Tezgahı İmalatı bakımı ve onarımı ve silim hizmetlerini firmamız garantili bir şekilde yapmaktadır.


BODRUM BASAMAK SİLİM


BODRUM BASAMAK SİLİM

BODRUM Basamak Silim, Merdiven Silim makinaları özellikle büyük çaplı cila makinalarının kullanılamadığı merdiven ve sahanlıklarda silim, temizlik ve kir sökme amaçlı olarak kullanılan silim makineleridir.Merdiven Basamak Silim Temizleme makinelerinin fırça çapları ortalama 20-25 cm aralığındadır.Fırça çapının küçük olması merdiven basamaklarının temizlenmesinde büyük kolaylık sağlarlar.Merdiven silim , Temizlik makinaları sadece fırçalama işlemi yapar.Su deposu mevcut değildir.Ayrıca vakumlama da yapmazlar.Merdiven temizleme makinasının altına takılan ped tutucu aparat ile merdiven basamaklarını ve merdiven alınlarını da cila ile parlatabilirsiniz.BODRUM Basamak Silim.

 
BODRUM EPOKSİ KALDIRMA

BODRUM EPOKSİ KALDIRMA

Zemin Yenileme Epoksi Kaldırma işlemi, Avm, Fabrika, Depo, Hastane gibi geniş alan zeminlerde daha onceden yapılmış ancak zaman içinde deforme olmuş yıpranmış. Kaplama türleri bir sıkıntıyı da beraberinde getirmektedir. Bu tür alanlarda farklı bir kaplama yapmak için bu yıpranmış zemin kaplama türlerini zeminden kazımak gerekmektedir. Bunun için zamandan tasaruf sağlayan ve beton zemine zarar vermeden profesyonel Beton Silimi makineleri ve özel kazıyıcı elmaslar ile mevcut zeminde bulunan yıpranmış epoksi, pvc veya yüzeyde bulunan farklı kaplama türlerini kaldırmak daha pratiktir. Bu işlem sonunda istenilen kaplama türü için zemin hazırlığı yapılmış olur. Epoksi Kaldırma.
BODRUM MERMER SİLİM

 BODRUM MERMER SİLİM

BODRUM ve İlçeleri İçerieinse Yüksek teknolojiye sahip yeni nesil makinalar ile silim hizmetleri vermeteyiz. Profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile itinalı ve titiz çöalışmalar sunmaktayız. BODRUM Mermer Silim Ücretsiz Keşif ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir. iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir düşüncelkerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. • -  Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • -  Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • -  Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • -  Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.
 • -  Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • -  Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • - Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • -  Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • -  Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.


  BODRUM Mermer Silim BODRUM Mermer Silimi BODRUM Mermer Cilalama BODRUM Mermer Parlatma BODRUM Mermer Temizleme BODRUM Mermer Temizlik BODRUM Mermer Silim Fiyatları BODRUM Mermer Silim Firmaları BODRUM Mermer Silim Fabrikası BODRUM Mermer Dekorasyon BODRUM Mermer Restorasyon BODRUM  Mermerciler BODRUM Mermer Silimci BODRUM Mermer Silimciler BODRUM Mermercileri BODRUMMermer Sanayi BODRUM Mermer Fuarı BODRUM Mermer Tamirat BODRUM Mermer Bakım BODRUMMermer Sanayii BODRUM Mermer Yapımı BODRUM Ucuz Mermer BODRUM Ekonomik Mermer BODRUM Mermer Satış BODRUM Mermer Toptancı BODRUM Mermer Satışı BODRUM Mermer Ustası BODRUMBeton Silim BODRUM Beton Silimi BODRUM Beton Cilalama BODRUM Beton Parlatma BODRUMBeton Temizleme BODRUM Beton Temizlik BODRUM Beton Silim Fiyatları BODRUM Beton Silim Firmaları BODRUM Beton Silim Fabrikası BODRUM Beton Dekorasyon BODRUM Beton Restorasyon BODRUM  Betonciler BODRUM Beton Silimci BODRUM Beton Silimciler BODRUM Betoncileri BODRUM Beton Sanayi BODRUM Beton Fuarı BODRUM Beton Tamirat BODRUM Beton Bakım BODRUM Beton Sanayii BODRUM Beton Yapımı BODRUM Ucuz Beton BODRUM Ekonomik Beton BODRUM Beton Satış BODRUMBeton Toptancı BODRUM Beton Satışı BODRUM Beton Ustası BODRUM Mozaik Silim BODRUM Mozaik Silimi BODRUM Mozaik Cilalama BODRUM Mozaik Parlatma BODRUM Mozaik Temizleme BODRUM Mozaik Temizlik BODRUM Mozaik Silim Fiyatları BODRUM Mozaik Silim Firmaları BODRUM Mozaik Silim Fabrikası BODRUMMozaik Dekorasyon BODRUM Mozaik Restorasyon BODRUM  Mozaikciler BODRUM Mozaik Silimci BODRUM Mozaik Silimciler BODRUM Mozaikcileri BODRUM Mozaik Sanayi BODRUM Mozaik Fuarı BODRUMMozaik Tamirat BODRUM Mozaik Bakım BODRUM Mozaik Sanayii BODRUM Mozaik Yapımı BODRUMUcuz Mozaik BODRUM Ekonomik Mozaik BODRUM Mozaik Satış BODRUM Mozaik Toptancı BODRUMMozaik Satışı BODRUM Mozaik Ustası BODRUM Basamak Silim BODRUM Basamak Silimi BODRUMBasamak Cilalama BODRUM Basamak Parlatma BODRUM Basamak Temizleme BODRUM Basamak Temizlik BODRUM Basamak Silim Fiyatları BODRUM Basamak Silim Firmaları BODRUM Basamak Silim Fabrikası BODRUM Basamak Dekorasyon BODRUM Basamak Restorasyon BODRUM  Basamakciler BODRUMBasamak Silimci BODRUM Basamak Silimciler BODRUM Basamakcileri BODRUM Basamak Sanayi BODRUM Basamak Fuarı BODRUM Basamak Tamirat BODRUM Basamak Bakım BODRUM Basamak Sanayii BODRUM Basamak Yapımı BODRUM Ucuz Basamak BODRUM Ekonomik Basamak BODRUM Basamak Satış BODRUM Basamak Toptancı BODRUM Basamak Satışı BODRUM Basamak Ustası BODRUM Çimstone Silim BODRUM Çimstone Silimi BODRUM Çimstone Cilalama BODRUM Çimstone Parlatma BODRUM Çimstone Temizleme BODRUM Çimstone Temizlik BODRUM Çimstone Silim Fiyatları BODRUM Çimstone Silim Firmaları BODRUM Çimstone Silim Fabrikası BODRUM Çimstone Dekorasyon BODRUM Çimstone Restorasyon BODRUM  Çimstoneciler BODRUM Çimstone Silimci BODRUM Çimstone Silimciler BODRUM Çimstonecileri BODRUM Çimstone Sanayi BODRUM Çimstone Fuarı BODRUM Çimstone Tamirat BODRUM Çimstone Bakım BODRUM Çimstone Sanayii BODRUM Çimstone Yapımı BODRUM Ucuz Çimstone BODRUM Ekonomik Çimstone BODRUM Çimstone Satış BODRUM Çimstone Toptancı BODRUM Çimstone Satışı BODRUM Çimstone Ustası BODRUM Karo Silim BODRUM Karo Silimi BODRUM Karo Cilalama BODRUM Karo Parlatma BODRUM Karo Temizleme BODRUM Karo Temizlik BODRUM Karo Silim Fiyatları BODRUM Karo Silim Firmaları BODRUM Karo Silim Fabrikası BODRUM Karo Dekorasyon BODRUM Karo Restorasyon BODRUM  Karociler BODRUM Karo Silimci BODRUM Karo Silimciler BODRUM Karocileri BODRUM Karo Sanayi BODRUM Karo Fuarı BODRUMKaro Tamirat BODRUM Karo Bakım BODRUM Karo Sanayii BODRUM Karo Yapımı BODRUM Ucuz Karo BODRUM Ekonomik Karo BODRUM Karo Satış BODRUM Karo Toptancı BODRUM Karo Satışı BODRUMKaro Ustası BODRUM Fayans Silim BODRUM Fayans Silimi BODRUM Fayans Cilalama BODRUMFayans Parlatma BODRUM Fayans Temizleme BODRUM Fayans Temizlik BODRUM Fayans Silim Fiyatları BODRUM Fayans Silim Firmaları BODRUM Fayans Silim Fabrikası BODRUM Fayans Dekorasyon BODRUM Fayans Restorasyon BODRUM  Fayansciler BODRUM Fayans Silimci BODRUM Fayans Silimciler BODRUM Fayanscileri BODRUM Fayans Sanayi BODRUM Fayans Fuarı BODRUM Fayans Tamirat BODRUMFayans Bakım BODRUM Fayans Sanayii BODRUM Fayans Yapımı BODRUM Ucuz Fayans BODRUMEkonomik Fayans BODRUM Fayans Satış BODRUM Fayans Toptancı BODRUM Fayans Satışı BODRUM Fayans Ustası


BODRUM MERMER SİLİM BODRUM MERMER SİLİMCİ BODRUM MERMER SİLİMİBODRUM MERMER SİLİMCİLER BODRUMMERMERCİLER BODRUM MERMER SİLİM FİYATLARI BODRUM MERMER SİLİM FİRMALARI BODRUMMERMER SİLİM ŞİRKETLRİ BODRUM MERMER SİLİM FABRİKASI BODRUM MERMER SİLİM FİRMASI BODRUM MERMER SİLİM TAVSİYE BODRUM MERMER SİLİM YERİ BODRUM MERMER SİLİM ADRESİ BODRUMMERMER SİLİM DÜKKANI BODRUM MERMER SİLİM USTASI BODRUM MERMER SİLİMCİLERİ MERMER SİLİM BODRUM MERMER SİLİMİ BODRUM