BAYRAKLI MERMER SİLİMBAYRAKLI MERMER SİLİMİZMİR BAYRAKLI MERMER SİLİM

Hayatımızın en önemli zamanlarını ev ve işyerlerimizde geçiriyoruz . Yaşam alanlarımızın görselliklerini dahada mükemmel hale gitmek için bizlere doğanın sunduğu imkanlardan faydalanıyoruz . Doğa harikası olan MERMER ise yaşamımızdaki mekanlarımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Mermerin Kullanım yerleri  Evlerimiz, işyerlerimiz, alışveriş merkezleri, okullar, hanlar ve hamamlar gibi isimlerini saymakla bitiremiyeceğimiz kadar çoktur ve  insan oğlunun vazgeçilmezi olmuş birçok şeyimizle bütünleşmiştir. Görsel güzelliği , sağlamlığı ve hijyenik açıdan güvenilir olması sebebiyle tercih edilen Mermer uygulanan alanlarda zaman içerisinde kullanımlarının durumuna göre  yıpranma ve tahribatlara uğrarlar . İlk günki güzelliği görselliği ve estetikliğni kazanmak için Mermer Silimi Mermer Parlatma Mermer Cilalama ve Mermer Tamiratı gibi uygulamalara ihtiyaç duyulur. BAYRAKLI Mermer Silim , Firmamız tarafından bu uygulamalar uzman kadrolarımız ve son teknolojik ekipmanlarımız ile özenle uygulanmaktadır.

Hizmetlerimiz içerisinde Mermer Silimi Mermer Cilalama Mermer Parlatma Mermer İmalatı Mermer Satışı Mermer Tamiratı Mermer Mutfak Tezgahı gibi Mermer ile ilgili aklınıza gelebilecek bir çok işi uzman ve profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

BAYRAKLI MERMER SİLİM

BAYRAKLI MERMER BAKIMI

 • Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.BAYRAKLI Mermer Bakımı, BAYRAKLI Mermer Silimi.
 • Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.

BAYRAKLI MERMER SİLİM

BAYRAKLI Mermer Silim BAYRAKLI  Mermer Patlatma BAYRAKLI Mermer Cilalama Endüstriyel anlamda mermer kesilip cilalanan ve parlatılabilen her cins organik taşlar mermer olarak kabul edilebilir. Mevcut Taşın cinsi , yapısı ve içeriği ne olursa olsun büyük boyutlarda ve ebatlarda bloklar elde edilebilme, kesilme parlatma cilalanma gibi özel aşamalara tabi olan, o doğal taşın mermer olarak kabul edilmesi lazımdır.

YENİ NESİL MAKİNALARBAYRAKLI BETON SİLİM

BAYRAKLI BETON SİLİM

Beton Silimi, Beton Honlama, Beton Parlatma, Beton silimi özel zemin silim makineleri ve elmaslar ile kirli ve kötü görünümlü beton yüzeyleri sıralı işlemler uygulanarak; Beton Kazıma, Beton Honlama ve Beton Parlatma işlemleri ile beton zemini aşındırılıp Mermer ve Granit parlaklığına ulaştırılması işlemleridir. Beton Silimi ve parlatma işlemleri kesinlikle zemin yüzeye herhangi bir kaplama işlemi değildir. Beton silim işlemleri sırasında zemine ve çevreye zararlı hiçbir kimyasal madde uygulanmaz.


BAYRAKLI MOZAİK SİLİM

BAYRAKLI MOZAİK SİLİM

1) Tek uygulamada betonun ömrü boyunca dayanıklılık sağlar.

2) Beton tozumalarını tamamen engellediği gibi mozaik zeminlerin nefes almasına da olanak verir. Nemin hapsetmesini engeller.

3) Mozaik mekanik olarak elmaslarla bir kere parlatıldığında, herhangi bir kaplama malzemesi gibi soyulması veya kalkması söz konusu değildir.

4) Parlaklığını çok çok uzun süre korur. Parlatıldıktan sonra cila veya parlatıcı kimyasal kullanılmasına gerek yoktur.

5) Uygulaması çok kolaydır ve uygulama sırasında zemin kullanılmaya devam edilebilir. Örneğin bir fabrika, depo, otopark, veya büyük süpermarketlerin mozaik zeminleri parlatılırken, zemin kullanılmaya devam edilebilir.

6) Kokusuzdur ve uçucu organik bileşikler içermez.

7) Işığı yansıtma özelliği sayesinde aydınlatma masraflarını %40’a kadar azaltır
BAYRAKLI KARO SİLİM

BAYRAKLI KARO SİLİM

Yaşam alanlarımızın hemen hemen her yerinde kullanlına Zemin karoları, Okullarda, Kamu alanlarında, ticari yapılarda alış veriş mağazalarında ve dış mekanlarda sıklıkla kullanılan ekonomik bir zemin malzemesidir.

BAYRAKLI ÇİMSTONE


BAYRAKLI ÇİMSTONE

BAYRAKLI Çimstone, kuvars esaslı polyester reçine bağlayıcılı bir tür kompoze taştır. Çimstone'un %92-95'ini doğadaki en sert mineral taşlardan biri olan Kuvars oluşturur. Hemen hemen hiçbir asitten ve bazdan etkilenmeyen, alev almayan, 7 Mohs sertlik derecesi ile yüksek çizilme ve aşınma dayanımı gösteren Kuvars'ın sahip olduğu tüm üstünlükleri kullandığı teknoloji sayesinde aynen yüzeylere taşıyan Çimstone, banko, tezgah, zemin, cephe gibi her tür yüzey için mükemmel bir malzemedir. Çimstone, her zevke ve ihtiyaca uygun ürünler sunar. Çimstone, aşınma dayanımı yüksek, leke tutmayan, hijyenik ve sınırsız renk alternatifli özel bir yüzey kaplama malzemesidir.
BAYRAKLI MUTFAK TEZGAHI

BAYRAKLI MUTFAK TEZGAHI

Yaşam alanlarımız içerisinde öncelikli bayanlar olmak üzere günlerinin büyük bir kısmı mutfakta geçer. Mutfak Tezgahları ise özellikle yoğun sirkülasyonun olduğu alanlarda taşların ve mermerlerin maruz kaldığı kirlenme, matlık, çizilme, gibi yüzeysel hasarlar Mutfak Tezgahlarımızı, lavabo evye ve benzeri zeminlerimizin kötü görünmesine ve kullanılmaz hale gelmesine yol açmaktadır, Butür zeminlere profesyonel bakım  ve onarım çalışmalarının uygulanması gerektirmektedir. Bu tür Mutfak Tezgahı İmalatı bakımı ve onarımı ve silim hizmetlerini firmamız garantili bir şekilde yapmaktadır.


BAYRAKLI BASAMAK SİLİM


BAYRAKLI BASAMAK SİLİM

BAYRAKLI Basamak Silim, Merdiven Silim makinaları özellikle büyük çaplı cila makinalarının kullanılamadığı merdiven ve sahanlıklarda silim, temizlik ve kir sökme amaçlı olarak kullanılan silim makineleridir.Merdiven Basamak Silim Temizleme makinelerinin fırça çapları ortalama 20-25 cm aralığındadır.Fırça çapının küçük olması merdiven basamaklarının temizlenmesinde büyük kolaylık sağlarlar.Merdiven silim , Temizlik makinaları sadece fırçalama işlemi yapar.Su deposu mevcut değildir.Ayrıca vakumlama da yapmazlar.Merdiven temizleme makinasının altına takılan ped tutucu aparat ile merdiven basamaklarını ve merdiven alınlarını da cila ile parlatabilirsiniz.BAYRAKLI Basamak Silim.

 
BAYRAKLI EPOKSİ KALDIRMA

BAYRAKLI EPOKSİ KALDIRMA

Zemin Yenileme Epoksi Kaldırma işlemi, Avm, Fabrika, Depo, Hastane gibi geniş alan zeminlerde daha onceden yapılmış ancak zaman içinde deforme olmuş yıpranmış. Kaplama türleri bir sıkıntıyı da beraberinde getirmektedir. Bu tür alanlarda farklı bir kaplama yapmak için bu yıpranmış zemin kaplama türlerini zeminden kazımak gerekmektedir. Bunun için zamandan tasaruf sağlayan ve beton zemine zarar vermeden profesyonel Beton Silimi makineleri ve özel kazıyıcı elmaslar ile mevcut zeminde bulunan yıpranmış epoksi, pvc veya yüzeyde bulunan farklı kaplama türlerini kaldırmak daha pratiktir. Bu işlem sonunda istenilen kaplama türü için zemin hazırlığı yapılmış olur. Epoksi Kaldırma.
BAYRAKLI MERMER SİLİM

 BAYRAKLI MERMER SİLİM

BAYRAKLI ve İlçeleri İçerieinse Yüksek teknolojiye sahip yeni nesil makinalar ile silim hizmetleri vermeteyiz. Profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile itinalı ve titiz çöalışmalar sunmaktayız. BAYRAKLI Mermer Silim Ücretsiz Keşif ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir. iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir düşüncelkerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. • -  Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • -  Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • -  Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • -  Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.
 • -  Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • -  Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • - Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • -  Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • -  Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.


  BAYRAKLI Mermer Silim BAYRAKLI Mermer Silimi BAYRAKLI Mermer Cilalama BAYRAKLI Mermer Parlatma BAYRAKLI Mermer Temizleme BAYRAKLI Mermer Temizlik BAYRAKLI Mermer Silim Fiyatları BAYRAKLI Mermer Silim Firmaları BAYRAKLI Mermer Silim Fabrikası BAYRAKLI Mermer Dekorasyon BAYRAKLI Mermer Restorasyon BAYRAKLI  Mermerciler BAYRAKLI Mermer Silimci BAYRAKLI Mermer Silimciler BAYRAKLI Mermercileri BAYRAKLIMermer Sanayi BAYRAKLI Mermer Fuarı BAYRAKLI Mermer Tamirat BAYRAKLI Mermer Bakım BAYRAKLIMermer Sanayii BAYRAKLI Mermer Yapımı BAYRAKLI Ucuz Mermer BAYRAKLI Ekonomik Mermer BAYRAKLI Mermer Satış BAYRAKLI Mermer Toptancı BAYRAKLI Mermer Satışı BAYRAKLI Mermer Ustası BAYRAKLIBeton Silim BAYRAKLI Beton Silimi BAYRAKLI Beton Cilalama BAYRAKLI Beton Parlatma BAYRAKLIBeton Temizleme BAYRAKLI Beton Temizlik BAYRAKLI Beton Silim Fiyatları BAYRAKLI Beton Silim Firmaları BAYRAKLI Beton Silim Fabrikası BAYRAKLI Beton Dekorasyon BAYRAKLI Beton Restorasyon BAYRAKLI  Betonciler BAYRAKLI Beton Silimci BAYRAKLI Beton Silimciler BAYRAKLI Betoncileri BAYRAKLI Beton Sanayi BAYRAKLI Beton Fuarı BAYRAKLI Beton Tamirat BAYRAKLI Beton Bakım BAYRAKLI Beton Sanayii BAYRAKLI Beton Yapımı BAYRAKLI Ucuz Beton BAYRAKLI Ekonomik Beton BAYRAKLI Beton Satış BAYRAKLIBeton Toptancı BAYRAKLI Beton Satışı BAYRAKLI Beton Ustası BAYRAKLI Mozaik Silim BAYRAKLI Mozaik Silimi BAYRAKLI Mozaik Cilalama BAYRAKLI Mozaik Parlatma BAYRAKLI Mozaik Temizleme BAYRAKLI Mozaik Temizlik BAYRAKLI Mozaik Silim Fiyatları BAYRAKLI Mozaik Silim Firmaları BAYRAKLI Mozaik Silim Fabrikası BAYRAKLIMozaik Dekorasyon BAYRAKLI Mozaik Restorasyon BAYRAKLI  Mozaikciler BAYRAKLI Mozaik Silimci BAYRAKLI Mozaik Silimciler BAYRAKLI Mozaikcileri BAYRAKLI Mozaik Sanayi BAYRAKLI Mozaik Fuarı BAYRAKLIMozaik Tamirat BAYRAKLI Mozaik Bakım BAYRAKLI Mozaik Sanayii BAYRAKLI Mozaik Yapımı BAYRAKLIUcuz Mozaik BAYRAKLI Ekonomik Mozaik BAYRAKLI Mozaik Satış BAYRAKLI Mozaik Toptancı BAYRAKLIMozaik Satışı BAYRAKLI Mozaik Ustası BAYRAKLI Basamak Silim BAYRAKLI Basamak Silimi BAYRAKLIBasamak Cilalama BAYRAKLI Basamak Parlatma BAYRAKLI Basamak Temizleme BAYRAKLI Basamak Temizlik BAYRAKLI Basamak Silim Fiyatları BAYRAKLI Basamak Silim Firmaları BAYRAKLI Basamak Silim Fabrikası BAYRAKLI Basamak Dekorasyon BAYRAKLI Basamak Restorasyon BAYRAKLI  Basamakciler BAYRAKLIBasamak Silimci BAYRAKLI Basamak Silimciler BAYRAKLI Basamakcileri BAYRAKLI Basamak Sanayi BAYRAKLI Basamak Fuarı BAYRAKLI Basamak Tamirat BAYRAKLI Basamak Bakım BAYRAKLI Basamak Sanayii BAYRAKLI Basamak Yapımı BAYRAKLI Ucuz Basamak BAYRAKLI Ekonomik Basamak BAYRAKLI Basamak Satış BAYRAKLI Basamak Toptancı BAYRAKLI Basamak Satışı BAYRAKLI Basamak Ustası BAYRAKLI Çimstone Silim BAYRAKLI Çimstone Silimi BAYRAKLI Çimstone Cilalama BAYRAKLI Çimstone Parlatma BAYRAKLI Çimstone Temizleme BAYRAKLI Çimstone Temizlik BAYRAKLI Çimstone Silim Fiyatları BAYRAKLI Çimstone Silim Firmaları BAYRAKLI Çimstone Silim Fabrikası BAYRAKLI Çimstone Dekorasyon BAYRAKLI Çimstone Restorasyon BAYRAKLI  Çimstoneciler BAYRAKLI Çimstone Silimci BAYRAKLI Çimstone Silimciler BAYRAKLI Çimstonecileri BAYRAKLI Çimstone Sanayi BAYRAKLI Çimstone Fuarı BAYRAKLI Çimstone Tamirat BAYRAKLI Çimstone Bakım BAYRAKLI Çimstone Sanayii BAYRAKLI Çimstone Yapımı BAYRAKLI Ucuz Çimstone BAYRAKLI Ekonomik Çimstone BAYRAKLI Çimstone Satış BAYRAKLI Çimstone Toptancı BAYRAKLI Çimstone Satışı BAYRAKLI Çimstone Ustası BAYRAKLI Karo Silim BAYRAKLI Karo Silimi BAYRAKLI Karo Cilalama BAYRAKLI Karo Parlatma BAYRAKLI Karo Temizleme BAYRAKLI Karo Temizlik BAYRAKLI Karo Silim Fiyatları BAYRAKLI Karo Silim Firmaları BAYRAKLI Karo Silim Fabrikası BAYRAKLI Karo Dekorasyon BAYRAKLI Karo Restorasyon BAYRAKLI  Karociler BAYRAKLI Karo Silimci BAYRAKLI Karo Silimciler BAYRAKLI Karocileri BAYRAKLI Karo Sanayi BAYRAKLI Karo Fuarı BAYRAKLIKaro Tamirat BAYRAKLI Karo Bakım BAYRAKLI Karo Sanayii BAYRAKLI Karo Yapımı BAYRAKLI Ucuz Karo BAYRAKLI Ekonomik Karo BAYRAKLI Karo Satış BAYRAKLI Karo Toptancı BAYRAKLI Karo Satışı BAYRAKLIKaro Ustası BAYRAKLI Fayans Silim BAYRAKLI Fayans Silimi BAYRAKLI Fayans Cilalama BAYRAKLIFayans Parlatma BAYRAKLI Fayans Temizleme BAYRAKLI Fayans Temizlik BAYRAKLI Fayans Silim Fiyatları BAYRAKLI Fayans Silim Firmaları BAYRAKLI Fayans Silim Fabrikası BAYRAKLI Fayans Dekorasyon BAYRAKLI Fayans Restorasyon BAYRAKLI  Fayansciler BAYRAKLI Fayans Silimci BAYRAKLI Fayans Silimciler BAYRAKLI Fayanscileri BAYRAKLI Fayans Sanayi BAYRAKLI Fayans Fuarı BAYRAKLI Fayans Tamirat BAYRAKLIFayans Bakım BAYRAKLI Fayans Sanayii BAYRAKLI Fayans Yapımı BAYRAKLI Ucuz Fayans BAYRAKLIEkonomik Fayans BAYRAKLI Fayans Satış BAYRAKLI Fayans Toptancı BAYRAKLI Fayans Satışı BAYRAKLI Fayans Ustası


BAYRAKLI MERMER SİLİM BAYRAKLI MERMER SİLİMCİ BAYRAKLI MERMER SİLİMİBAYRAKLI MERMER SİLİMCİLER BAYRAKLIMERMERCİLER BAYRAKLI MERMER SİLİM FİYATLARI BAYRAKLI MERMER SİLİM FİRMALARI BAYRAKLIMERMER SİLİM ŞİRKETLRİ BAYRAKLI MERMER SİLİM FABRİKASI BAYRAKLI MERMER SİLİM FİRMASI BAYRAKLI MERMER SİLİM TAVSİYE BAYRAKLI MERMER SİLİM YERİ BAYRAKLI MERMER SİLİM ADRESİ BAYRAKLIMERMER SİLİM DÜKKANI BAYRAKLI MERMER SİLİM USTASI BAYRAKLI MERMER SİLİMCİLERİ MERMER SİLİM BAYRAKLI MERMER SİLİMİ BAYRAKLI