ALSANCAK MERMER SİLİM

ALSANCAK MERMER SİLİM


ALSANCAK MERMER SİLİM
ALSANCAK MERMER SİLİM


İZMİR ALSANCAK MERMER SİLİM

Hayatımızın en önemli zamanlarını ev ve işyerlerimizde geçiriyoruz . Yaşam alanlarımızın görselliklerini dahada mükemmel hale gitmek için bizlere doğanın sunduğu imkanlardan faydalanıyoruz . Doğa harikası olan MERMER ise yaşamımızdaki mekanlarımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Mermerin Kullanım yerleri  Evlerimiz, işyerlerimiz, alışveriş merkezleri, okullar, hanlar ve hamamlar gibi isimlerini saymakla bitiremiyeceğimiz kadar çoktur ve  insan oğlunun vazgeçilmezi olmuş birçok şeyimizle bütünleşmiştir. Görsel güzelliği , sağlamlığı ve hijyenik açıdan güvenilir olması sebebiyle tercih edilen Mermer uygulanan alanlarda zaman içerisinde kullanımlarının durumuna göre  yıpranma ve tahribatlara uğrarlar . İlk günki güzelliği görselliği ve estetikliğni kazanmak için Mermer Silimi Mermer Parlatma Mermer Cilalama ve Mermer Tamiratı gibi uygulamalara ihtiyaç duyulur. ALSANCAK Mermer Silim , Firmamız tarafından bu uygulamalar uzman kadrolarımız ve son teknolojik ekipmanlarımız ile özenle uygulanmaktadır.

Hizmetlerimiz içerisinde Mermer Silimi Mermer Cilalama Mermer Parlatma Mermer İmalatı Mermer Satışı Mermer Tamiratı Mermer Mutfak Tezgahı gibi Mermer ile ilgili aklınıza gelebilecek bir çok işi uzman ve profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

ALSANCAK MERMER SİLİM

ALSANCAK MERMER BAKIMI

 • Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.ALSANCAK Mermer Bakımı, ALSANCAK Mermer Silimi.
 • Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.

ALSANCAK MERMER SİLİM

ALSANCAK Mermer Silim ALSANCAK  Mermer Patlatma ALSANCAK Mermer Cilalama Endüstriyel anlamda mermer kesilip cilalanan ve parlatılabilen her cins organik taşlar mermer olarak kabul edilebilir. Mevcut Taşın cinsi , yapısı ve içeriği ne olursa olsun büyük boyutlarda ve ebatlarda bloklar elde edilebilme, kesilme parlatma cilalanma gibi özel aşamalara tabi olan, o doğal taşın mermer olarak kabul edilmesi lazımdır.

YENİ NESİL MAKİNALARALSANCAK BETON SİLİM

ALSANCAK BETON SİLİM

Beton Silimi, Beton Honlama, Beton Parlatma, Beton silimi özel zemin silim makineleri ve elmaslar ile kirli ve kötü görünümlü beton yüzeyleri sıralı işlemler uygulanarak; Beton Kazıma, Beton Honlama ve Beton Parlatma işlemleri ile beton zemini aşındırılıp Mermer ve Granit parlaklığına ulaştırılması işlemleridir. Beton Silimi ve parlatma işlemleri kesinlikle zemin yüzeye herhangi bir kaplama işlemi değildir. Beton silim işlemleri sırasında zemine ve çevreye zararlı hiçbir kimyasal madde uygulanmaz.


ALSANCAK MOZAİK SİLİM

ALSANCAK MOZAİK SİLİM

1) Tek uygulamada betonun ömrü boyunca dayanıklılık sağlar.

2) Beton tozumalarını tamamen engellediği gibi mozaik zeminlerin nefes almasına da olanak verir. Nemin hapsetmesini engeller.

3) Mozaik mekanik olarak elmaslarla bir kere parlatıldığında, herhangi bir kaplama malzemesi gibi soyulması veya kalkması söz konusu değildir.

4) Parlaklığını çok çok uzun süre korur. Parlatıldıktan sonra cila veya parlatıcı kimyasal kullanılmasına gerek yoktur.

5) Uygulaması çok kolaydır ve uygulama sırasında zemin kullanılmaya devam edilebilir. Örneğin bir fabrika, depo, otopark, veya büyük süpermarketlerin mozaik zeminleri parlatılırken, zemin kullanılmaya devam edilebilir.

6) Kokusuzdur ve uçucu organik bileşikler içermez.

7) Işığı yansıtma özelliği sayesinde aydınlatma masraflarını %40’a kadar azaltır
ALSANCAK KARO SİLİM

ALSANCAK KARO SİLİM

Yaşam alanlarımızın hemen hemen her yerinde kullanlına Zemin karoları, Okullarda, Kamu alanlarında, ticari yapılarda alış veriş mağazalarında ve dış mekanlarda sıklıkla kullanılan ekonomik bir zemin malzemesidir.

ALSANCAK ÇİMSTONE


ALSANCAK ÇİMSTONE

ALSANCAK Çimstone, kuvars esaslı polyester reçine bağlayıcılı bir tür kompoze taştır. Çimstone'un %92-95'ini doğadaki en sert mineral taşlardan biri olan Kuvars oluşturur. Hemen hemen hiçbir asitten ve bazdan etkilenmeyen, alev almayan, 7 Mohs sertlik derecesi ile yüksek çizilme ve aşınma dayanımı gösteren Kuvars'ın sahip olduğu tüm üstünlükleri kullandığı teknoloji sayesinde aynen yüzeylere taşıyan Çimstone, banko, tezgah, zemin, cephe gibi her tür yüzey için mükemmel bir malzemedir. Çimstone, her zevke ve ihtiyaca uygun ürünler sunar. Çimstone, aşınma dayanımı yüksek, leke tutmayan, hijyenik ve sınırsız renk alternatifli özel bir yüzey kaplama malzemesidir.
ALSANCAK MUTFAK TEZGAHI

ALSANCAK MUTFAK TEZGAHI

Yaşam alanlarımız içerisinde öncelikli bayanlar olmak üzere günlerinin büyük bir kısmı mutfakta geçer. Mutfak Tezgahları ise özellikle yoğun sirkülasyonun olduğu alanlarda taşların ve mermerlerin maruz kaldığı kirlenme, matlık, çizilme, gibi yüzeysel hasarlar Mutfak Tezgahlarımızı, lavabo evye ve benzeri zeminlerimizin kötü görünmesine ve kullanılmaz hale gelmesine yol açmaktadır, Butür zeminlere profesyonel bakım  ve onarım çalışmalarının uygulanması gerektirmektedir. Bu tür Mutfak Tezgahı İmalatı bakımı ve onarımı ve silim hizmetlerini firmamız garantili bir şekilde yapmaktadır.


ALSANCAK BASAMAK SİLİM


ALSANCAK BASAMAK SİLİM

ALSANCAK Basamak Silim, Merdiven Silim makinaları özellikle büyük çaplı cila makinalarının kullanılamadığı merdiven ve sahanlıklarda silim, temizlik ve kir sökme amaçlı olarak kullanılan silim makineleridir.Merdiven Basamak Silim Temizleme makinelerinin fırça çapları ortalama 20-25 cm aralığındadır.Fırça çapının küçük olması merdiven basamaklarının temizlenmesinde büyük kolaylık sağlarlar.Merdiven silim , Temizlik makinaları sadece fırçalama işlemi yapar.Su deposu mevcut değildir.Ayrıca vakumlama da yapmazlar.Merdiven temizleme makinasının altına takılan ped tutucu aparat ile merdiven basamaklarını ve merdiven alınlarını da cila ile parlatabilirsiniz.ALSANCAK Basamak Silim.

 
ALSANCAK EPOKSİ KALDIRMA

ALSANCAK EPOKSİ KALDIRMA

Zemin Yenileme Epoksi Kaldırma işlemi, Avm, Fabrika, Depo, Hastane gibi geniş alan zeminlerde daha onceden yapılmış ancak zaman içinde deforme olmuş yıpranmış. Kaplama türleri bir sıkıntıyı da beraberinde getirmektedir. Bu tür alanlarda farklı bir kaplama yapmak için bu yıpranmış zemin kaplama türlerini zeminden kazımak gerekmektedir. Bunun için zamandan tasaruf sağlayan ve beton zemine zarar vermeden profesyonel Beton Silimi makineleri ve özel kazıyıcı elmaslar ile mevcut zeminde bulunan yıpranmış epoksi, pvc veya yüzeyde bulunan farklı kaplama türlerini kaldırmak daha pratiktir. Bu işlem sonunda istenilen kaplama türü için zemin hazırlığı yapılmış olur. Epoksi Kaldırma.
ALSANCAK MERMER SİLİM

 ALSANCAK MERMER SİLİM

ALSANCAK ve İlçeleri İçerieinse Yüksek teknolojiye sahip yeni nesil makinalar ile silim hizmetleri vermeteyiz. Profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile itinalı ve titiz çöalışmalar sunmaktayız. ALSANCAK Mermer Silim Ücretsiz Keşif ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir. iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir düşüncelkerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. • -  Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • -  Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • -  Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • -  Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.
 • -  Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • -  Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • - Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • -  Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • -  Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.


  ALSANCAK Mermer Silim ALSANCAK Mermer Silimi ALSANCAK Mermer Cilalama ALSANCAK Mermer Parlatma ALSANCAK Mermer Temizleme ALSANCAK Mermer Temizlik ALSANCAK Mermer Silim Fiyatları ALSANCAK Mermer Silim Firmaları ALSANCAK Mermer Silim Fabrikası ALSANCAK Mermer Dekorasyon ALSANCAK Mermer Restorasyon ALSANCAK  Mermerciler ALSANCAK Mermer Silimci ALSANCAK Mermer Silimciler ALSANCAK Mermercileri ALSANCAKMermer Sanayi ALSANCAK Mermer Fuarı ALSANCAK Mermer Tamirat ALSANCAK Mermer Bakım ALSANCAKMermer Sanayii ALSANCAK Mermer Yapımı ALSANCAK Ucuz Mermer ALSANCAK Ekonomik Mermer ALSANCAK Mermer Satış ALSANCAK Mermer Toptancı ALSANCAK Mermer Satışı ALSANCAK Mermer Ustası ALSANCAKBeton Silim ALSANCAK Beton Silimi ALSANCAK Beton Cilalama ALSANCAK Beton Parlatma ALSANCAKBeton Temizleme ALSANCAK Beton Temizlik ALSANCAK Beton Silim Fiyatları ALSANCAK Beton Silim Firmaları ALSANCAK Beton Silim Fabrikası ALSANCAK Beton Dekorasyon ALSANCAK Beton Restorasyon ALSANCAK  Betonciler ALSANCAK Beton Silimci ALSANCAK Beton Silimciler ALSANCAK Betoncileri ALSANCAK Beton Sanayi ALSANCAK Beton Fuarı ALSANCAK Beton Tamirat ALSANCAK Beton Bakım ALSANCAK Beton Sanayii ALSANCAK Beton Yapımı ALSANCAK Ucuz Beton ALSANCAK Ekonomik Beton ALSANCAK Beton Satış ALSANCAKBeton Toptancı ALSANCAK Beton Satışı ALSANCAK Beton Ustası ALSANCAK Mozaik Silim ALSANCAK Mozaik Silimi ALSANCAK Mozaik Cilalama ALSANCAK Mozaik Parlatma ALSANCAK Mozaik Temizleme ALSANCAK Mozaik Temizlik ALSANCAK Mozaik Silim Fiyatları ALSANCAK Mozaik Silim Firmaları ALSANCAK Mozaik Silim Fabrikası ALSANCAKMozaik Dekorasyon ALSANCAK Mozaik Restorasyon ALSANCAK  Mozaikciler ALSANCAK Mozaik Silimci ALSANCAK Mozaik Silimciler ALSANCAK Mozaikcileri ALSANCAK Mozaik Sanayi ALSANCAK Mozaik Fuarı ALSANCAKMozaik Tamirat ALSANCAK Mozaik Bakım ALSANCAK Mozaik Sanayii ALSANCAK Mozaik Yapımı ALSANCAKUcuz Mozaik ALSANCAK Ekonomik Mozaik ALSANCAK Mozaik Satış ALSANCAK Mozaik Toptancı ALSANCAKMozaik Satışı ALSANCAK Mozaik Ustası ALSANCAK Basamak Silim ALSANCAK Basamak Silimi ALSANCAKBasamak Cilalama ALSANCAK Basamak Parlatma ALSANCAK Basamak Temizleme ALSANCAK Basamak Temizlik ALSANCAK Basamak Silim Fiyatları ALSANCAK Basamak Silim Firmaları ALSANCAK Basamak Silim Fabrikası ALSANCAK Basamak Dekorasyon ALSANCAK Basamak Restorasyon ALSANCAK  Basamakciler ALSANCAKBasamak Silimci ALSANCAK Basamak Silimciler ALSANCAK Basamakcileri ALSANCAK Basamak Sanayi ALSANCAK Basamak Fuarı ALSANCAK Basamak Tamirat ALSANCAK Basamak Bakım ALSANCAK Basamak Sanayii ALSANCAK Basamak Yapımı ALSANCAK Ucuz Basamak ALSANCAK Ekonomik Basamak ALSANCAK Basamak Satış ALSANCAK Basamak Toptancı ALSANCAK Basamak Satışı ALSANCAK Basamak Ustası ALSANCAK Çimstone Silim ALSANCAK Çimstone Silimi ALSANCAK Çimstone Cilalama ALSANCAK Çimstone Parlatma ALSANCAK Çimstone Temizleme ALSANCAK Çimstone Temizlik ALSANCAK Çimstone Silim Fiyatları ALSANCAK Çimstone Silim Firmaları ALSANCAK Çimstone Silim Fabrikası ALSANCAK Çimstone Dekorasyon ALSANCAK Çimstone Restorasyon ALSANCAK  Çimstoneciler ALSANCAK Çimstone Silimci ALSANCAK Çimstone Silimciler ALSANCAK Çimstonecileri ALSANCAK Çimstone Sanayi ALSANCAK Çimstone Fuarı ALSANCAK Çimstone Tamirat ALSANCAK Çimstone Bakım ALSANCAK Çimstone Sanayii ALSANCAK Çimstone Yapımı ALSANCAK Ucuz Çimstone ALSANCAK Ekonomik Çimstone ALSANCAK Çimstone Satış ALSANCAK Çimstone Toptancı ALSANCAK Çimstone Satışı ALSANCAK Çimstone Ustası ALSANCAK Karo Silim ALSANCAK Karo Silimi ALSANCAK Karo Cilalama ALSANCAK Karo Parlatma ALSANCAK Karo Temizleme ALSANCAK Karo Temizlik ALSANCAK Karo Silim Fiyatları ALSANCAK Karo Silim Firmaları ALSANCAK Karo Silim Fabrikası ALSANCAK Karo Dekorasyon ALSANCAK Karo Restorasyon ALSANCAK  Karociler ALSANCAK Karo Silimci ALSANCAK Karo Silimciler ALSANCAK Karocileri ALSANCAK Karo Sanayi ALSANCAK Karo Fuarı ALSANCAKKaro Tamirat ALSANCAK Karo Bakım ALSANCAK Karo Sanayii ALSANCAK Karo Yapımı ALSANCAK Ucuz Karo ALSANCAK Ekonomik Karo ALSANCAK Karo Satış ALSANCAK Karo Toptancı ALSANCAK Karo Satışı ALSANCAKKaro Ustası ALSANCAK Fayans Silim ALSANCAK Fayans Silimi ALSANCAK Fayans Cilalama ALSANCAKFayans Parlatma ALSANCAK Fayans Temizleme ALSANCAK Fayans Temizlik ALSANCAK Fayans Silim Fiyatları ALSANCAK Fayans Silim Firmaları ALSANCAK Fayans Silim Fabrikası ALSANCAK Fayans Dekorasyon ALSANCAK Fayans Restorasyon ALSANCAK  Fayansciler ALSANCAK Fayans Silimci ALSANCAK Fayans Silimciler ALSANCAK Fayanscileri ALSANCAK Fayans Sanayi ALSANCAK Fayans Fuarı ALSANCAK Fayans Tamirat ALSANCAKFayans Bakım ALSANCAK Fayans Sanayii ALSANCAK Fayans Yapımı ALSANCAK Ucuz Fayans ALSANCAKEkonomik Fayans ALSANCAK Fayans Satış ALSANCAK Fayans Toptancı ALSANCAK Fayans Satışı ALSANCAK Fayans Ustası


ALSANCAK MERMER SİLİM ALSANCAK MERMER SİLİMCİ ALSANCAK MERMER SİLİMİALSANCAK MERMER SİLİMCİLER ALSANCAKMERMERCİLER ALSANCAK MERMER SİLİM FİYATLARI ALSANCAK MERMER SİLİM FİRMALARI ALSANCAKMERMER SİLİM ŞİRKETLRİ ALSANCAK MERMER SİLİM FABRİKASI ALSANCAK MERMER SİLİM FİRMASI ALSANCAK MERMER SİLİM TAVSİYE ALSANCAK MERMER SİLİM YERİ ALSANCAK MERMER SİLİM ADRESİ ALSANCAKMERMER SİLİM DÜKKANI ALSANCAK MERMER SİLİM USTASI ALSANCAK MERMER SİLİMCİLERİ MERMER SİLİM ALSANCAK MERMER SİLİMİ ALSANCAK