GAZİEMİR MERMER SİLİM

GAZİEMİR MERMER SİLİM

GAZİEMİR MERMER SİLİM


İZMİR GAZİEMİR MERMER SİLİM

Hayatımızın en önemli zamanlarını ev ve işyerlerimizde geçiriyoruz . Yaşam alanlarımızın görselliklerini dahada mükemmel hale gitmek için bizlere doğanın sunduğu imkanlardan faydalanıyoruz . Doğa harikası olan MERMER ise yaşamımızdaki mekanlarımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Mermerin Kullanım yerleri  Evlerimiz, işyerlerimiz, alışveriş merkezleri, okullar, hanlar ve hamamlar gibi isimlerini saymakla bitiremiyeceğimiz kadar çoktur ve  insan oğlunun vazgeçilmezi olmuş birçok şeyimizle bütünleşmiştir. Görsel güzelliği , sağlamlığı ve hijyenik açıdan güvenilir olması sebebiyle tercih edilen Mermer uygulanan alanlarda zaman içerisinde kullanımlarının durumuna göre  yıpranma ve tahribatlara uğrarlar . İlk günki güzelliği görselliği ve estetikliğni kazanmak için Mermer Silimi Mermer Parlatma Mermer Cilalama ve Mermer Tamiratı gibi uygulamalara ihtiyaç duyulur. GAZİEMİR Mermer Silim , Firmamız tarafından bu uygulamalar uzman kadrolarımız ve son teknolojik ekipmanlarımız ile özenle uygulanmaktadır.

Hizmetlerimiz içerisinde Mermer Silimi Mermer Cilalama Mermer Parlatma Mermer İmalatı Mermer Satışı Mermer Tamiratı Mermer Mutfak Tezgahı gibi Mermer ile ilgili aklınıza gelebilecek bir çok işi uzman ve profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

GAZİEMİR MERMER SİLİM

GAZİEMİR MERMER BAKIMI

 • Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.GAZİEMİR Mermer Bakımı, GAZİEMİR Mermer Silimi.
 • Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.

GAZİEMİR MERMER SİLİM

GAZİEMİR Mermer Silim GAZİEMİR  Mermer Patlatma GAZİEMİR Mermer Cilalama Endüstriyel anlamda mermer kesilip cilalanan ve parlatılabilen her cins organik taşlar mermer olarak kabul edilebilir. Mevcut Taşın cinsi , yapısı ve içeriği ne olursa olsun büyük boyutlarda ve ebatlarda bloklar elde edilebilme, kesilme parlatma cilalanma gibi özel aşamalara tabi olan, o doğal taşın mermer olarak kabul edilmesi lazımdır.

YENİ NESİL MAKİNALARGAZİEMİR BETON SİLİM

GAZİEMİR BETON SİLİM

Beton Silimi, Beton Honlama, Beton Parlatma, Beton silimi özel zemin silim makineleri ve elmaslar ile kirli ve kötü görünümlü beton yüzeyleri sıralı işlemler uygulanarak; Beton Kazıma, Beton Honlama ve Beton Parlatma işlemleri ile beton zemini aşındırılıp Mermer ve Granit parlaklığına ulaştırılması işlemleridir. Beton Silimi ve parlatma işlemleri kesinlikle zemin yüzeye herhangi bir kaplama işlemi değildir. Beton silim işlemleri sırasında zemine ve çevreye zararlı hiçbir kimyasal madde uygulanmaz.


GAZİEMİR MOZAİK SİLİM

GAZİEMİR MOZAİK SİLİM

1) Tek uygulamada betonun ömrü boyunca dayanıklılık sağlar.

2) Beton tozumalarını tamamen engellediği gibi mozaik zeminlerin nefes almasına da olanak verir. Nemin hapsetmesini engeller.

3) Mozaik mekanik olarak elmaslarla bir kere parlatıldığında, herhangi bir kaplama malzemesi gibi soyulması veya kalkması söz konusu değildir.

4) Parlaklığını çok çok uzun süre korur. Parlatıldıktan sonra cila veya parlatıcı kimyasal kullanılmasına gerek yoktur.

5) Uygulaması çok kolaydır ve uygulama sırasında zemin kullanılmaya devam edilebilir. Örneğin bir fabrika, depo, otopark, veya büyük süpermarketlerin mozaik zeminleri parlatılırken, zemin kullanılmaya devam edilebilir.

6) Kokusuzdur ve uçucu organik bileşikler içermez.

7) Işığı yansıtma özelliği sayesinde aydınlatma masraflarını %40’a kadar azaltır
GAZİEMİR KARO SİLİM

GAZİEMİR KARO SİLİM

Yaşam alanlarımızın hemen hemen her yerinde kullanlına Zemin karoları, Okullarda, Kamu alanlarında, ticari yapılarda alış veriş mağazalarında ve dış mekanlarda sıklıkla kullanılan ekonomik bir zemin malzemesidir.

GAZİEMİR ÇİMSTONE


GAZİEMİR ÇİMSTONE

GAZİEMİR Çimstone, kuvars esaslı polyester reçine bağlayıcılı bir tür kompoze taştır. Çimstone'un %92-95'ini doğadaki en sert mineral taşlardan biri olan Kuvars oluşturur. Hemen hemen hiçbir asitten ve bazdan etkilenmeyen, alev almayan, 7 Mohs sertlik derecesi ile yüksek çizilme ve aşınma dayanımı gösteren Kuvars'ın sahip olduğu tüm üstünlükleri kullandığı teknoloji sayesinde aynen yüzeylere taşıyan Çimstone, banko, tezgah, zemin, cephe gibi her tür yüzey için mükemmel bir malzemedir. Çimstone, her zevke ve ihtiyaca uygun ürünler sunar. Çimstone, aşınma dayanımı yüksek, leke tutmayan, hijyenik ve sınırsız renk alternatifli özel bir yüzey kaplama malzemesidir.
GAZİEMİR MUTFAK TEZGAHI

GAZİEMİR MUTFAK TEZGAHI

Yaşam alanlarımız içerisinde öncelikli bayanlar olmak üzere günlerinin büyük bir kısmı mutfakta geçer. Mutfak Tezgahları ise özellikle yoğun sirkülasyonun olduğu alanlarda taşların ve mermerlerin maruz kaldığı kirlenme, matlık, çizilme, gibi yüzeysel hasarlar Mutfak Tezgahlarımızı, lavabo evye ve benzeri zeminlerimizin kötü görünmesine ve kullanılmaz hale gelmesine yol açmaktadır, Butür zeminlere profesyonel bakım  ve onarım çalışmalarının uygulanması gerektirmektedir. Bu tür Mutfak Tezgahı İmalatı bakımı ve onarımı ve silim hizmetlerini firmamız garantili bir şekilde yapmaktadır.


GAZİEMİR BASAMAK SİLİM


GAZİEMİR BASAMAK SİLİM

GAZİEMİR Basamak Silim, Merdiven Silim makinaları özellikle büyük çaplı cila makinalarının kullanılamadığı merdiven ve sahanlıklarda silim, temizlik ve kir sökme amaçlı olarak kullanılan silim makineleridir.Merdiven Basamak Silim Temizleme makinelerinin fırça çapları ortalama 20-25 cm aralığındadır.Fırça çapının küçük olması merdiven basamaklarının temizlenmesinde büyük kolaylık sağlarlar.Merdiven silim , Temizlik makinaları sadece fırçalama işlemi yapar.Su deposu mevcut değildir.Ayrıca vakumlama da yapmazlar.Merdiven temizleme makinasının altına takılan ped tutucu aparat ile merdiven basamaklarını ve merdiven alınlarını da cila ile parlatabilirsiniz.GAZİEMİR Basamak Silim.

 
GAZİEMİR EPOKSİ KALDIRMA

GAZİEMİR EPOKSİ KALDIRMA

Zemin Yenileme Epoksi Kaldırma işlemi, Avm, Fabrika, Depo, Hastane gibi geniş alan zeminlerde daha onceden yapılmış ancak zaman içinde deforme olmuş yıpranmış. Kaplama türleri bir sıkıntıyı da beraberinde getirmektedir. Bu tür alanlarda farklı bir kaplama yapmak için bu yıpranmış zemin kaplama türlerini zeminden kazımak gerekmektedir. Bunun için zamandan tasaruf sağlayan ve beton zemine zarar vermeden profesyonel Beton Silimi makineleri ve özel kazıyıcı elmaslar ile mevcut zeminde bulunan yıpranmış epoksi, pvc veya yüzeyde bulunan farklı kaplama türlerini kaldırmak daha pratiktir. Bu işlem sonunda istenilen kaplama türü için zemin hazırlığı yapılmış olur. Epoksi Kaldırma.
GAZİEMİR MERMER SİLİM

 GAZİEMİR MERMER SİLİM

GAZİEMİR ve İlçeleri İçerieinse Yüksek teknolojiye sahip yeni nesil makinalar ile silim hizmetleri vermeteyiz. Profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile itinalı ve titiz çöalışmalar sunmaktayız. GAZİEMİR Mermer Silim Ücretsiz Keşif ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir. iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir düşüncelkerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. • -  Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • -  Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • -  Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • -  Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.
 • -  Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • -  Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • - Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • -  Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • -  Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.


  GAZİEMİR Mermer Silim GAZİEMİR Mermer Silimi GAZİEMİR Mermer Cilalama GAZİEMİR Mermer Parlatma GAZİEMİR Mermer Temizleme GAZİEMİR Mermer Temizlik GAZİEMİR Mermer Silim Fiyatları GAZİEMİR Mermer Silim Firmaları GAZİEMİR Mermer Silim Fabrikası GAZİEMİR Mermer Dekorasyon GAZİEMİR Mermer Restorasyon GAZİEMİR  Mermerciler GAZİEMİR Mermer Silimci GAZİEMİR Mermer Silimciler GAZİEMİR Mermercileri GAZİEMİRMermer Sanayi GAZİEMİR Mermer Fuarı GAZİEMİR Mermer Tamirat GAZİEMİR Mermer Bakım GAZİEMİRMermer Sanayii GAZİEMİR Mermer Yapımı GAZİEMİR Ucuz Mermer GAZİEMİR Ekonomik Mermer GAZİEMİR Mermer Satış GAZİEMİR Mermer Toptancı GAZİEMİR Mermer Satışı GAZİEMİR Mermer Ustası GAZİEMİRBeton Silim GAZİEMİR Beton Silimi GAZİEMİR Beton Cilalama GAZİEMİR Beton Parlatma GAZİEMİRBeton Temizleme GAZİEMİR Beton Temizlik GAZİEMİR Beton Silim Fiyatları GAZİEMİR Beton Silim Firmaları GAZİEMİR Beton Silim Fabrikası GAZİEMİR Beton Dekorasyon GAZİEMİR Beton Restorasyon GAZİEMİR  Betonciler GAZİEMİR Beton Silimci GAZİEMİR Beton Silimciler GAZİEMİR Betoncileri GAZİEMİR Beton Sanayi GAZİEMİR Beton Fuarı GAZİEMİR Beton Tamirat GAZİEMİR Beton Bakım GAZİEMİR Beton Sanayii GAZİEMİR Beton Yapımı GAZİEMİR Ucuz Beton GAZİEMİR Ekonomik Beton GAZİEMİR Beton Satış GAZİEMİRBeton Toptancı GAZİEMİR Beton Satışı GAZİEMİR Beton Ustası GAZİEMİR Mozaik Silim GAZİEMİR Mozaik Silimi GAZİEMİR Mozaik Cilalama GAZİEMİR Mozaik Parlatma GAZİEMİR Mozaik Temizleme GAZİEMİR Mozaik Temizlik GAZİEMİR Mozaik Silim Fiyatları GAZİEMİR Mozaik Silim Firmaları GAZİEMİR Mozaik Silim Fabrikası GAZİEMİRMozaik Dekorasyon GAZİEMİR Mozaik Restorasyon GAZİEMİR  Mozaikciler GAZİEMİR Mozaik Silimci GAZİEMİR Mozaik Silimciler GAZİEMİR Mozaikcileri GAZİEMİR Mozaik Sanayi GAZİEMİR Mozaik Fuarı GAZİEMİRMozaik Tamirat GAZİEMİR Mozaik Bakım GAZİEMİR Mozaik Sanayii GAZİEMİR Mozaik Yapımı GAZİEMİRUcuz Mozaik GAZİEMİR Ekonomik Mozaik GAZİEMİR Mozaik Satış GAZİEMİR Mozaik Toptancı GAZİEMİRMozaik Satışı GAZİEMİR Mozaik Ustası GAZİEMİR Basamak Silim GAZİEMİR Basamak Silimi GAZİEMİRBasamak Cilalama GAZİEMİR Basamak Parlatma GAZİEMİR Basamak Temizleme GAZİEMİR Basamak Temizlik GAZİEMİR Basamak Silim Fiyatları GAZİEMİR Basamak Silim Firmaları GAZİEMİR Basamak Silim Fabrikası GAZİEMİR Basamak Dekorasyon GAZİEMİR Basamak Restorasyon GAZİEMİR  Basamakciler GAZİEMİRBasamak Silimci GAZİEMİR Basamak Silimciler GAZİEMİR Basamakcileri GAZİEMİR Basamak Sanayi GAZİEMİR Basamak Fuarı GAZİEMİR Basamak Tamirat GAZİEMİR Basamak Bakım GAZİEMİR Basamak Sanayii GAZİEMİR Basamak Yapımı GAZİEMİR Ucuz Basamak GAZİEMİR Ekonomik Basamak GAZİEMİR Basamak Satış GAZİEMİR Basamak Toptancı GAZİEMİR Basamak Satışı GAZİEMİR Basamak Ustası GAZİEMİR Çimstone Silim GAZİEMİR Çimstone Silimi GAZİEMİR Çimstone Cilalama GAZİEMİR Çimstone Parlatma GAZİEMİR Çimstone Temizleme GAZİEMİR Çimstone Temizlik GAZİEMİR Çimstone Silim Fiyatları GAZİEMİR Çimstone Silim Firmaları GAZİEMİR Çimstone Silim Fabrikası GAZİEMİR Çimstone Dekorasyon GAZİEMİR Çimstone Restorasyon GAZİEMİR  Çimstoneciler GAZİEMİR Çimstone Silimci GAZİEMİR Çimstone Silimciler GAZİEMİR Çimstonecileri GAZİEMİR Çimstone Sanayi GAZİEMİR Çimstone Fuarı GAZİEMİR Çimstone Tamirat GAZİEMİR Çimstone Bakım GAZİEMİR Çimstone Sanayii GAZİEMİR Çimstone Yapımı GAZİEMİR Ucuz Çimstone GAZİEMİR Ekonomik Çimstone GAZİEMİR Çimstone Satış GAZİEMİR Çimstone Toptancı GAZİEMİR Çimstone Satışı GAZİEMİR Çimstone Ustası GAZİEMİR Karo Silim GAZİEMİR Karo Silimi GAZİEMİR Karo Cilalama GAZİEMİR Karo Parlatma GAZİEMİR Karo Temizleme GAZİEMİR Karo Temizlik GAZİEMİR Karo Silim Fiyatları GAZİEMİR Karo Silim Firmaları GAZİEMİR Karo Silim Fabrikası GAZİEMİR Karo Dekorasyon GAZİEMİR Karo Restorasyon GAZİEMİR  Karociler GAZİEMİR Karo Silimci GAZİEMİR Karo Silimciler GAZİEMİR Karocileri GAZİEMİR Karo Sanayi GAZİEMİR Karo Fuarı GAZİEMİRKaro Tamirat GAZİEMİR Karo Bakım GAZİEMİR Karo Sanayii GAZİEMİR Karo Yapımı GAZİEMİR Ucuz Karo GAZİEMİR Ekonomik Karo GAZİEMİR Karo Satış GAZİEMİR Karo Toptancı GAZİEMİR Karo Satışı GAZİEMİRKaro Ustası GAZİEMİR Fayans Silim GAZİEMİR Fayans Silimi GAZİEMİR Fayans Cilalama GAZİEMİRFayans Parlatma GAZİEMİR Fayans Temizleme GAZİEMİR Fayans Temizlik GAZİEMİR Fayans Silim Fiyatları GAZİEMİR Fayans Silim Firmaları GAZİEMİR Fayans Silim Fabrikası GAZİEMİR Fayans Dekorasyon GAZİEMİR Fayans Restorasyon GAZİEMİR  Fayansciler GAZİEMİR Fayans Silimci GAZİEMİR Fayans Silimciler GAZİEMİR Fayanscileri GAZİEMİR Fayans Sanayi GAZİEMİR Fayans Fuarı GAZİEMİR Fayans Tamirat GAZİEMİRFayans Bakım GAZİEMİR Fayans Sanayii GAZİEMİR Fayans Yapımı GAZİEMİR Ucuz Fayans GAZİEMİREkonomik Fayans GAZİEMİR Fayans Satış GAZİEMİR Fayans Toptancı GAZİEMİR Fayans Satışı GAZİEMİR Fayans Ustası


GAZİEMİR MERMER SİLİM GAZİEMİR MERMER SİLİMCİ GAZİEMİR MERMER SİLİMİGAZİEMİR MERMER SİLİMCİLER GAZİEMİRMERMERCİLER GAZİEMİR MERMER SİLİM FİYATLARI GAZİEMİR MERMER SİLİM FİRMALARI GAZİEMİRMERMER SİLİM ŞİRKETLRİ GAZİEMİR MERMER SİLİM FABRİKASI GAZİEMİR MERMER SİLİM FİRMASI GAZİEMİR MERMER SİLİM TAVSİYE GAZİEMİR MERMER SİLİM YERİ GAZİEMİR MERMER SİLİM ADRESİ GAZİEMİRMERMER SİLİM DÜKKANI GAZİEMİR MERMER SİLİM USTASI GAZİEMİR MERMER SİLİMCİLERİ MERMER SİLİM GAZİEMİR MERMER SİLİMİ GAZİEMİR