GÜZELBAHÇE MERMER SİLİM

GÜZELBAHÇE MERMER SİLİM

GÜZELBAHÇE MERMER SİLİM


İZMİR GÜZELBAHÇE MERMER SİLİM

Hayatımızın en önemli zamanlarını ev ve işyerlerimizde geçiriyoruz . Yaşam alanlarımızın görselliklerini dahada mükemmel hale gitmek için bizlere doğanın sunduğu imkanlardan faydalanıyoruz . Doğa harikası olan MERMER ise yaşamımızdaki mekanlarımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Mermerin Kullanım yerleri  Evlerimiz, işyerlerimiz, alışveriş merkezleri, okullar, hanlar ve hamamlar gibi isimlerini saymakla bitiremiyeceğimiz kadar çoktur ve  insan oğlunun vazgeçilmezi olmuş birçok şeyimizle bütünleşmiştir. Görsel güzelliği , sağlamlığı ve hijyenik açıdan güvenilir olması sebebiyle tercih edilen Mermer uygulanan alanlarda zaman içerisinde kullanımlarının durumuna göre  yıpranma ve tahribatlara uğrarlar . İlk günki güzelliği görselliği ve estetikliğni kazanmak için Mermer Silimi Mermer Parlatma Mermer Cilalama ve Mermer Tamiratı gibi uygulamalara ihtiyaç duyulur. GÜZELBAHÇE Mermer Silim , Firmamız tarafından bu uygulamalar uzman kadrolarımız ve son teknolojik ekipmanlarımız ile özenle uygulanmaktadır.

Hizmetlerimiz içerisinde Mermer Silimi Mermer Cilalama Mermer Parlatma Mermer İmalatı Mermer Satışı Mermer Tamiratı Mermer Mutfak Tezgahı gibi Mermer ile ilgili aklınıza gelebilecek bir çok işi uzman ve profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

GÜZELBAHÇE MERMER SİLİM

GÜZELBAHÇE MERMER BAKIMI

 • Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.GÜZELBAHÇE Mermer Bakımı, GÜZELBAHÇE Mermer Silimi.
 • Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.

GÜZELBAHÇE MERMER SİLİM

GÜZELBAHÇE Mermer Silim GÜZELBAHÇE  Mermer Patlatma GÜZELBAHÇE Mermer Cilalama Endüstriyel anlamda mermer kesilip cilalanan ve parlatılabilen her cins organik taşlar mermer olarak kabul edilebilir. Mevcut Taşın cinsi , yapısı ve içeriği ne olursa olsun büyük boyutlarda ve ebatlarda bloklar elde edilebilme, kesilme parlatma cilalanma gibi özel aşamalara tabi olan, o doğal taşın mermer olarak kabul edilmesi lazımdır.

YENİ NESİL MAKİNALARGÜZELBAHÇE BETON SİLİM

GÜZELBAHÇE BETON SİLİM

Beton Silimi, Beton Honlama, Beton Parlatma, Beton silimi özel zemin silim makineleri ve elmaslar ile kirli ve kötü görünümlü beton yüzeyleri sıralı işlemler uygulanarak; Beton Kazıma, Beton Honlama ve Beton Parlatma işlemleri ile beton zemini aşındırılıp Mermer ve Granit parlaklığına ulaştırılması işlemleridir. Beton Silimi ve parlatma işlemleri kesinlikle zemin yüzeye herhangi bir kaplama işlemi değildir. Beton silim işlemleri sırasında zemine ve çevreye zararlı hiçbir kimyasal madde uygulanmaz.


GÜZELBAHÇE MOZAİK SİLİM

GÜZELBAHÇE MOZAİK SİLİM

1) Tek uygulamada betonun ömrü boyunca dayanıklılık sağlar.

2) Beton tozumalarını tamamen engellediği gibi mozaik zeminlerin nefes almasına da olanak verir. Nemin hapsetmesini engeller.

3) Mozaik mekanik olarak elmaslarla bir kere parlatıldığında, herhangi bir kaplama malzemesi gibi soyulması veya kalkması söz konusu değildir.

4) Parlaklığını çok çok uzun süre korur. Parlatıldıktan sonra cila veya parlatıcı kimyasal kullanılmasına gerek yoktur.

5) Uygulaması çok kolaydır ve uygulama sırasında zemin kullanılmaya devam edilebilir. Örneğin bir fabrika, depo, otopark, veya büyük süpermarketlerin mozaik zeminleri parlatılırken, zemin kullanılmaya devam edilebilir.

6) Kokusuzdur ve uçucu organik bileşikler içermez.

7) Işığı yansıtma özelliği sayesinde aydınlatma masraflarını %40’a kadar azaltır
GÜZELBAHÇE KARO SİLİM

GÜZELBAHÇE KARO SİLİM

Yaşam alanlarımızın hemen hemen her yerinde kullanlına Zemin karoları, Okullarda, Kamu alanlarında, ticari yapılarda alış veriş mağazalarında ve dış mekanlarda sıklıkla kullanılan ekonomik bir zemin malzemesidir.

GÜZELBAHÇE ÇİMSTONE


GÜZELBAHÇE ÇİMSTONE

GÜZELBAHÇE Çimstone, kuvars esaslı polyester reçine bağlayıcılı bir tür kompoze taştır. Çimstone'un %92-95'ini doğadaki en sert mineral taşlardan biri olan Kuvars oluşturur. Hemen hemen hiçbir asitten ve bazdan etkilenmeyen, alev almayan, 7 Mohs sertlik derecesi ile yüksek çizilme ve aşınma dayanımı gösteren Kuvars'ın sahip olduğu tüm üstünlükleri kullandığı teknoloji sayesinde aynen yüzeylere taşıyan Çimstone, banko, tezgah, zemin, cephe gibi her tür yüzey için mükemmel bir malzemedir. Çimstone, her zevke ve ihtiyaca uygun ürünler sunar. Çimstone, aşınma dayanımı yüksek, leke tutmayan, hijyenik ve sınırsız renk alternatifli özel bir yüzey kaplama malzemesidir.
GÜZELBAHÇE MUTFAK TEZGAHI

GÜZELBAHÇE MUTFAK TEZGAHI

Yaşam alanlarımız içerisinde öncelikli bayanlar olmak üzere günlerinin büyük bir kısmı mutfakta geçer. Mutfak Tezgahları ise özellikle yoğun sirkülasyonun olduğu alanlarda taşların ve mermerlerin maruz kaldığı kirlenme, matlık, çizilme, gibi yüzeysel hasarlar Mutfak Tezgahlarımızı, lavabo evye ve benzeri zeminlerimizin kötü görünmesine ve kullanılmaz hale gelmesine yol açmaktadır, Butür zeminlere profesyonel bakım  ve onarım çalışmalarının uygulanması gerektirmektedir. Bu tür Mutfak Tezgahı İmalatı bakımı ve onarımı ve silim hizmetlerini firmamız garantili bir şekilde yapmaktadır.


GÜZELBAHÇE BASAMAK SİLİM


GÜZELBAHÇE BASAMAK SİLİM

GÜZELBAHÇE Basamak Silim, Merdiven Silim makinaları özellikle büyük çaplı cila makinalarının kullanılamadığı merdiven ve sahanlıklarda silim, temizlik ve kir sökme amaçlı olarak kullanılan silim makineleridir.Merdiven Basamak Silim Temizleme makinelerinin fırça çapları ortalama 20-25 cm aralığındadır.Fırça çapının küçük olması merdiven basamaklarının temizlenmesinde büyük kolaylık sağlarlar.Merdiven silim , Temizlik makinaları sadece fırçalama işlemi yapar.Su deposu mevcut değildir.Ayrıca vakumlama da yapmazlar.Merdiven temizleme makinasının altına takılan ped tutucu aparat ile merdiven basamaklarını ve merdiven alınlarını da cila ile parlatabilirsiniz.GÜZELBAHÇE Basamak Silim.

 
GÜZELBAHÇE EPOKSİ KALDIRMA

GÜZELBAHÇE EPOKSİ KALDIRMA

Zemin Yenileme Epoksi Kaldırma işlemi, Avm, Fabrika, Depo, Hastane gibi geniş alan zeminlerde daha onceden yapılmış ancak zaman içinde deforme olmuş yıpranmış. Kaplama türleri bir sıkıntıyı da beraberinde getirmektedir. Bu tür alanlarda farklı bir kaplama yapmak için bu yıpranmış zemin kaplama türlerini zeminden kazımak gerekmektedir. Bunun için zamandan tasaruf sağlayan ve beton zemine zarar vermeden profesyonel Beton Silimi makineleri ve özel kazıyıcı elmaslar ile mevcut zeminde bulunan yıpranmış epoksi, pvc veya yüzeyde bulunan farklı kaplama türlerini kaldırmak daha pratiktir. Bu işlem sonunda istenilen kaplama türü için zemin hazırlığı yapılmış olur. Epoksi Kaldırma.
GÜZELBAHÇE MERMER SİLİM

 GÜZELBAHÇE MERMER SİLİM

GÜZELBAHÇE ve İlçeleri İçerieinse Yüksek teknolojiye sahip yeni nesil makinalar ile silim hizmetleri vermeteyiz. Profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile itinalı ve titiz çöalışmalar sunmaktayız. GÜZELBAHÇE Mermer Silim Ücretsiz Keşif ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir. iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir düşüncelkerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. • -  Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • -  Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • -  Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • -  Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.
 • -  Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • -  Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • - Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • -  Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • -  Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.


  GÜZELBAHÇE Mermer Silim GÜZELBAHÇE Mermer Silimi GÜZELBAHÇE Mermer Cilalama GÜZELBAHÇE Mermer Parlatma GÜZELBAHÇE Mermer Temizleme GÜZELBAHÇE Mermer Temizlik GÜZELBAHÇE Mermer Silim Fiyatları GÜZELBAHÇE Mermer Silim Firmaları GÜZELBAHÇE Mermer Silim Fabrikası GÜZELBAHÇE Mermer Dekorasyon GÜZELBAHÇE Mermer Restorasyon GÜZELBAHÇE  Mermerciler GÜZELBAHÇE Mermer Silimci GÜZELBAHÇE Mermer Silimciler GÜZELBAHÇE Mermercileri GÜZELBAHÇEMermer Sanayi GÜZELBAHÇE Mermer Fuarı GÜZELBAHÇE Mermer Tamirat GÜZELBAHÇE Mermer Bakım GÜZELBAHÇEMermer Sanayii GÜZELBAHÇE Mermer Yapımı GÜZELBAHÇE Ucuz Mermer GÜZELBAHÇE Ekonomik Mermer GÜZELBAHÇE Mermer Satış GÜZELBAHÇE Mermer Toptancı GÜZELBAHÇE Mermer Satışı GÜZELBAHÇE Mermer Ustası GÜZELBAHÇEBeton Silim GÜZELBAHÇE Beton Silimi GÜZELBAHÇE Beton Cilalama GÜZELBAHÇE Beton Parlatma GÜZELBAHÇEBeton Temizleme GÜZELBAHÇE Beton Temizlik GÜZELBAHÇE Beton Silim Fiyatları GÜZELBAHÇE Beton Silim Firmaları GÜZELBAHÇE Beton Silim Fabrikası GÜZELBAHÇE Beton Dekorasyon GÜZELBAHÇE Beton Restorasyon GÜZELBAHÇE  Betonciler GÜZELBAHÇE Beton Silimci GÜZELBAHÇE Beton Silimciler GÜZELBAHÇE Betoncileri GÜZELBAHÇE Beton Sanayi GÜZELBAHÇE Beton Fuarı GÜZELBAHÇE Beton Tamirat GÜZELBAHÇE Beton Bakım GÜZELBAHÇE Beton Sanayii GÜZELBAHÇE Beton Yapımı GÜZELBAHÇE Ucuz Beton GÜZELBAHÇE Ekonomik Beton GÜZELBAHÇE Beton Satış GÜZELBAHÇEBeton Toptancı GÜZELBAHÇE Beton Satışı GÜZELBAHÇE Beton Ustası GÜZELBAHÇE Mozaik Silim GÜZELBAHÇE Mozaik Silimi GÜZELBAHÇE Mozaik Cilalama GÜZELBAHÇE Mozaik Parlatma GÜZELBAHÇE Mozaik Temizleme GÜZELBAHÇE Mozaik Temizlik GÜZELBAHÇE Mozaik Silim Fiyatları GÜZELBAHÇE Mozaik Silim Firmaları GÜZELBAHÇE Mozaik Silim Fabrikası GÜZELBAHÇEMozaik Dekorasyon GÜZELBAHÇE Mozaik Restorasyon GÜZELBAHÇE  Mozaikciler GÜZELBAHÇE Mozaik Silimci GÜZELBAHÇE Mozaik Silimciler GÜZELBAHÇE Mozaikcileri GÜZELBAHÇE Mozaik Sanayi GÜZELBAHÇE Mozaik Fuarı GÜZELBAHÇEMozaik Tamirat GÜZELBAHÇE Mozaik Bakım GÜZELBAHÇE Mozaik Sanayii GÜZELBAHÇE Mozaik Yapımı GÜZELBAHÇEUcuz Mozaik GÜZELBAHÇE Ekonomik Mozaik GÜZELBAHÇE Mozaik Satış GÜZELBAHÇE Mozaik Toptancı GÜZELBAHÇEMozaik Satışı GÜZELBAHÇE Mozaik Ustası GÜZELBAHÇE Basamak Silim GÜZELBAHÇE Basamak Silimi GÜZELBAHÇEBasamak Cilalama GÜZELBAHÇE Basamak Parlatma GÜZELBAHÇE Basamak Temizleme GÜZELBAHÇE Basamak Temizlik GÜZELBAHÇE Basamak Silim Fiyatları GÜZELBAHÇE Basamak Silim Firmaları GÜZELBAHÇE Basamak Silim Fabrikası GÜZELBAHÇE Basamak Dekorasyon GÜZELBAHÇE Basamak Restorasyon GÜZELBAHÇE  Basamakciler GÜZELBAHÇEBasamak Silimci GÜZELBAHÇE Basamak Silimciler GÜZELBAHÇE Basamakcileri GÜZELBAHÇE Basamak Sanayi GÜZELBAHÇE Basamak Fuarı GÜZELBAHÇE Basamak Tamirat GÜZELBAHÇE Basamak Bakım GÜZELBAHÇE Basamak Sanayii GÜZELBAHÇE Basamak Yapımı GÜZELBAHÇE Ucuz Basamak GÜZELBAHÇE Ekonomik Basamak GÜZELBAHÇE Basamak Satış GÜZELBAHÇE Basamak Toptancı GÜZELBAHÇE Basamak Satışı GÜZELBAHÇE Basamak Ustası GÜZELBAHÇE Çimstone Silim GÜZELBAHÇE Çimstone Silimi GÜZELBAHÇE Çimstone Cilalama GÜZELBAHÇE Çimstone Parlatma GÜZELBAHÇE Çimstone Temizleme GÜZELBAHÇE Çimstone Temizlik GÜZELBAHÇE Çimstone Silim Fiyatları GÜZELBAHÇE Çimstone Silim Firmaları GÜZELBAHÇE Çimstone Silim Fabrikası GÜZELBAHÇE Çimstone Dekorasyon GÜZELBAHÇE Çimstone Restorasyon GÜZELBAHÇE  Çimstoneciler GÜZELBAHÇE Çimstone Silimci GÜZELBAHÇE Çimstone Silimciler GÜZELBAHÇE Çimstonecileri GÜZELBAHÇE Çimstone Sanayi GÜZELBAHÇE Çimstone Fuarı GÜZELBAHÇE Çimstone Tamirat GÜZELBAHÇE Çimstone Bakım GÜZELBAHÇE Çimstone Sanayii GÜZELBAHÇE Çimstone Yapımı GÜZELBAHÇE Ucuz Çimstone GÜZELBAHÇE Ekonomik Çimstone GÜZELBAHÇE Çimstone Satış GÜZELBAHÇE Çimstone Toptancı GÜZELBAHÇE Çimstone Satışı GÜZELBAHÇE Çimstone Ustası GÜZELBAHÇE Karo Silim GÜZELBAHÇE Karo Silimi GÜZELBAHÇE Karo Cilalama GÜZELBAHÇE Karo Parlatma GÜZELBAHÇE Karo Temizleme GÜZELBAHÇE Karo Temizlik GÜZELBAHÇE Karo Silim Fiyatları GÜZELBAHÇE Karo Silim Firmaları GÜZELBAHÇE Karo Silim Fabrikası GÜZELBAHÇE Karo Dekorasyon GÜZELBAHÇE Karo Restorasyon GÜZELBAHÇE  Karociler GÜZELBAHÇE Karo Silimci GÜZELBAHÇE Karo Silimciler GÜZELBAHÇE Karocileri GÜZELBAHÇE Karo Sanayi GÜZELBAHÇE Karo Fuarı GÜZELBAHÇEKaro Tamirat GÜZELBAHÇE Karo Bakım GÜZELBAHÇE Karo Sanayii GÜZELBAHÇE Karo Yapımı GÜZELBAHÇE Ucuz Karo GÜZELBAHÇE Ekonomik Karo GÜZELBAHÇE Karo Satış GÜZELBAHÇE Karo Toptancı GÜZELBAHÇE Karo Satışı GÜZELBAHÇEKaro Ustası GÜZELBAHÇE Fayans Silim GÜZELBAHÇE Fayans Silimi GÜZELBAHÇE Fayans Cilalama GÜZELBAHÇEFayans Parlatma GÜZELBAHÇE Fayans Temizleme GÜZELBAHÇE Fayans Temizlik GÜZELBAHÇE Fayans Silim Fiyatları GÜZELBAHÇE Fayans Silim Firmaları GÜZELBAHÇE Fayans Silim Fabrikası GÜZELBAHÇE Fayans Dekorasyon GÜZELBAHÇE Fayans Restorasyon GÜZELBAHÇE  Fayansciler GÜZELBAHÇE Fayans Silimci GÜZELBAHÇE Fayans Silimciler GÜZELBAHÇE Fayanscileri GÜZELBAHÇE Fayans Sanayi GÜZELBAHÇE Fayans Fuarı GÜZELBAHÇE Fayans Tamirat GÜZELBAHÇEFayans Bakım GÜZELBAHÇE Fayans Sanayii GÜZELBAHÇE Fayans Yapımı GÜZELBAHÇE Ucuz Fayans GÜZELBAHÇEEkonomik Fayans GÜZELBAHÇE Fayans Satış GÜZELBAHÇE Fayans Toptancı GÜZELBAHÇE Fayans Satışı GÜZELBAHÇE Fayans Ustası


GÜZELBAHÇE MERMER SİLİM GÜZELBAHÇE MERMER SİLİMCİ GÜZELBAHÇE MERMER SİLİMİGÜZELBAHÇE MERMER SİLİMCİLER GÜZELBAHÇEMERMERCİLER GÜZELBAHÇE MERMER SİLİM FİYATLARI GÜZELBAHÇE MERMER SİLİM FİRMALARI GÜZELBAHÇEMERMER SİLİM ŞİRKETLRİ GÜZELBAHÇE MERMER SİLİM FABRİKASI GÜZELBAHÇE MERMER SİLİM FİRMASI GÜZELBAHÇE MERMER SİLİM TAVSİYE GÜZELBAHÇE MERMER SİLİM YERİ GÜZELBAHÇE MERMER SİLİM ADRESİ GÜZELBAHÇEMERMER SİLİM DÜKKANI GÜZELBAHÇE MERMER SİLİM USTASI GÜZELBAHÇE MERMER SİLİMCİLERİ MERMER SİLİM GÜZELBAHÇE MERMER SİLİMİ GÜZELBAHÇE