FOÇA MERMER SİLİM

FOÇA MERMER SİLİM

FOÇA MERMER SİLİM


İZMİR FOÇA MERMER SİLİM

Hayatımızın en önemli zamanlarını ev ve işyerlerimizde geçiriyoruz . Yaşam alanlarımızın görselliklerini dahada mükemmel hale gitmek için bizlere doğanın sunduğu imkanlardan faydalanıyoruz . Doğa harikası olan MERMER ise yaşamımızdaki mekanlarımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Mermerin Kullanım yerleri  Evlerimiz, işyerlerimiz, alışveriş merkezleri, okullar, hanlar ve hamamlar gibi isimlerini saymakla bitiremiyeceğimiz kadar çoktur ve  insan oğlunun vazgeçilmezi olmuş birçok şeyimizle bütünleşmiştir. Görsel güzelliği , sağlamlığı ve hijyenik açıdan güvenilir olması sebebiyle tercih edilen Mermer uygulanan alanlarda zaman içerisinde kullanımlarının durumuna göre  yıpranma ve tahribatlara uğrarlar . İlk günki güzelliği görselliği ve estetikliğni kazanmak için Mermer Silimi Mermer Parlatma Mermer Cilalama ve Mermer Tamiratı gibi uygulamalara ihtiyaç duyulur. FOÇA Mermer Silim , Firmamız tarafından bu uygulamalar uzman kadrolarımız ve son teknolojik ekipmanlarımız ile özenle uygulanmaktadır.

Hizmetlerimiz içerisinde Mermer Silimi Mermer Cilalama Mermer Parlatma Mermer İmalatı Mermer Satışı Mermer Tamiratı Mermer Mutfak Tezgahı gibi Mermer ile ilgili aklınıza gelebilecek bir çok işi uzman ve profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

FOÇA MERMER SİLİM

FOÇA MERMER BAKIMI

 • Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.FOÇA Mermer Bakımı, FOÇA Mermer Silimi.
 • Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.

FOÇA MERMER SİLİM

FOÇA Mermer Silim FOÇA  Mermer Patlatma FOÇA Mermer Cilalama Endüstriyel anlamda mermer kesilip cilalanan ve parlatılabilen her cins organik taşlar mermer olarak kabul edilebilir. Mevcut Taşın cinsi , yapısı ve içeriği ne olursa olsun büyük boyutlarda ve ebatlarda bloklar elde edilebilme, kesilme parlatma cilalanma gibi özel aşamalara tabi olan, o doğal taşın mermer olarak kabul edilmesi lazımdır.

YENİ NESİL MAKİNALARFOÇA BETON SİLİM

FOÇA BETON SİLİM

Beton Silimi, Beton Honlama, Beton Parlatma, Beton silimi özel zemin silim makineleri ve elmaslar ile kirli ve kötü görünümlü beton yüzeyleri sıralı işlemler uygulanarak; Beton Kazıma, Beton Honlama ve Beton Parlatma işlemleri ile beton zemini aşındırılıp Mermer ve Granit parlaklığına ulaştırılması işlemleridir. Beton Silimi ve parlatma işlemleri kesinlikle zemin yüzeye herhangi bir kaplama işlemi değildir. Beton silim işlemleri sırasında zemine ve çevreye zararlı hiçbir kimyasal madde uygulanmaz.


FOÇA MOZAİK SİLİM

FOÇA MOZAİK SİLİM

1) Tek uygulamada betonun ömrü boyunca dayanıklılık sağlar.

2) Beton tozumalarını tamamen engellediği gibi mozaik zeminlerin nefes almasına da olanak verir. Nemin hapsetmesini engeller.

3) Mozaik mekanik olarak elmaslarla bir kere parlatıldığında, herhangi bir kaplama malzemesi gibi soyulması veya kalkması söz konusu değildir.

4) Parlaklığını çok çok uzun süre korur. Parlatıldıktan sonra cila veya parlatıcı kimyasal kullanılmasına gerek yoktur.

5) Uygulaması çok kolaydır ve uygulama sırasında zemin kullanılmaya devam edilebilir. Örneğin bir fabrika, depo, otopark, veya büyük süpermarketlerin mozaik zeminleri parlatılırken, zemin kullanılmaya devam edilebilir.

6) Kokusuzdur ve uçucu organik bileşikler içermez.

7) Işığı yansıtma özelliği sayesinde aydınlatma masraflarını %40’a kadar azaltır
FOÇA KARO SİLİM

FOÇA KARO SİLİM

Yaşam alanlarımızın hemen hemen her yerinde kullanlına Zemin karoları, Okullarda, Kamu alanlarında, ticari yapılarda alış veriş mağazalarında ve dış mekanlarda sıklıkla kullanılan ekonomik bir zemin malzemesidir.

FOÇA ÇİMSTONE


FOÇA ÇİMSTONE

FOÇA Çimstone, kuvars esaslı polyester reçine bağlayıcılı bir tür kompoze taştır. Çimstone'un %92-95'ini doğadaki en sert mineral taşlardan biri olan Kuvars oluşturur. Hemen hemen hiçbir asitten ve bazdan etkilenmeyen, alev almayan, 7 Mohs sertlik derecesi ile yüksek çizilme ve aşınma dayanımı gösteren Kuvars'ın sahip olduğu tüm üstünlükleri kullandığı teknoloji sayesinde aynen yüzeylere taşıyan Çimstone, banko, tezgah, zemin, cephe gibi her tür yüzey için mükemmel bir malzemedir. Çimstone, her zevke ve ihtiyaca uygun ürünler sunar. Çimstone, aşınma dayanımı yüksek, leke tutmayan, hijyenik ve sınırsız renk alternatifli özel bir yüzey kaplama malzemesidir.
FOÇA MUTFAK TEZGAHI

FOÇA MUTFAK TEZGAHI

Yaşam alanlarımız içerisinde öncelikli bayanlar olmak üzere günlerinin büyük bir kısmı mutfakta geçer. Mutfak Tezgahları ise özellikle yoğun sirkülasyonun olduğu alanlarda taşların ve mermerlerin maruz kaldığı kirlenme, matlık, çizilme, gibi yüzeysel hasarlar Mutfak Tezgahlarımızı, lavabo evye ve benzeri zeminlerimizin kötü görünmesine ve kullanılmaz hale gelmesine yol açmaktadır, Butür zeminlere profesyonel bakım  ve onarım çalışmalarının uygulanması gerektirmektedir. Bu tür Mutfak Tezgahı İmalatı bakımı ve onarımı ve silim hizmetlerini firmamız garantili bir şekilde yapmaktadır.


FOÇA BASAMAK SİLİM


FOÇA BASAMAK SİLİM

FOÇA Basamak Silim, Merdiven Silim makinaları özellikle büyük çaplı cila makinalarının kullanılamadığı merdiven ve sahanlıklarda silim, temizlik ve kir sökme amaçlı olarak kullanılan silim makineleridir.Merdiven Basamak Silim Temizleme makinelerinin fırça çapları ortalama 20-25 cm aralığındadır.Fırça çapının küçük olması merdiven basamaklarının temizlenmesinde büyük kolaylık sağlarlar.Merdiven silim , Temizlik makinaları sadece fırçalama işlemi yapar.Su deposu mevcut değildir.Ayrıca vakumlama da yapmazlar.Merdiven temizleme makinasının altına takılan ped tutucu aparat ile merdiven basamaklarını ve merdiven alınlarını da cila ile parlatabilirsiniz.FOÇA Basamak Silim.

 
FOÇA EPOKSİ KALDIRMA

FOÇA EPOKSİ KALDIRMA

Zemin Yenileme Epoksi Kaldırma işlemi, Avm, Fabrika, Depo, Hastane gibi geniş alan zeminlerde daha onceden yapılmış ancak zaman içinde deforme olmuş yıpranmış. Kaplama türleri bir sıkıntıyı da beraberinde getirmektedir. Bu tür alanlarda farklı bir kaplama yapmak için bu yıpranmış zemin kaplama türlerini zeminden kazımak gerekmektedir. Bunun için zamandan tasaruf sağlayan ve beton zemine zarar vermeden profesyonel Beton Silimi makineleri ve özel kazıyıcı elmaslar ile mevcut zeminde bulunan yıpranmış epoksi, pvc veya yüzeyde bulunan farklı kaplama türlerini kaldırmak daha pratiktir. Bu işlem sonunda istenilen kaplama türü için zemin hazırlığı yapılmış olur. Epoksi Kaldırma.
FOÇA MERMER SİLİM

 FOÇA MERMER SİLİM

FOÇA ve İlçeleri İçerieinse Yüksek teknolojiye sahip yeni nesil makinalar ile silim hizmetleri vermeteyiz. Profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile itinalı ve titiz çöalışmalar sunmaktayız. FOÇA Mermer Silim Ücretsiz Keşif ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir. iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir düşüncelkerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. • -  Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • -  Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • -  Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • -  Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.
 • -  Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • -  Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • - Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • -  Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • -  Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.


  FOÇA Mermer Silim FOÇA Mermer Silimi FOÇA Mermer Cilalama FOÇA Mermer Parlatma FOÇA Mermer Temizleme FOÇA Mermer Temizlik FOÇA Mermer Silim Fiyatları FOÇA Mermer Silim Firmaları FOÇA Mermer Silim Fabrikası FOÇA Mermer Dekorasyon FOÇA Mermer Restorasyon FOÇA  Mermerciler FOÇA Mermer Silimci FOÇA Mermer Silimciler FOÇA Mermercileri FOÇAMermer Sanayi FOÇA Mermer Fuarı FOÇA Mermer Tamirat FOÇA Mermer Bakım FOÇAMermer Sanayii FOÇA Mermer Yapımı FOÇA Ucuz Mermer FOÇA Ekonomik Mermer FOÇA Mermer Satış FOÇA Mermer Toptancı FOÇA Mermer Satışı FOÇA Mermer Ustası FOÇABeton Silim FOÇA Beton Silimi FOÇA Beton Cilalama FOÇA Beton Parlatma FOÇABeton Temizleme FOÇA Beton Temizlik FOÇA Beton Silim Fiyatları FOÇA Beton Silim Firmaları FOÇA Beton Silim Fabrikası FOÇA Beton Dekorasyon FOÇA Beton Restorasyon FOÇA  Betonciler FOÇA Beton Silimci FOÇA Beton Silimciler FOÇA Betoncileri FOÇA Beton Sanayi FOÇA Beton Fuarı FOÇA Beton Tamirat FOÇA Beton Bakım FOÇA Beton Sanayii FOÇA Beton Yapımı FOÇA Ucuz Beton FOÇA Ekonomik Beton FOÇA Beton Satış FOÇABeton Toptancı FOÇA Beton Satışı FOÇA Beton Ustası FOÇA Mozaik Silim FOÇA Mozaik Silimi FOÇA Mozaik Cilalama FOÇA Mozaik Parlatma FOÇA Mozaik Temizleme FOÇA Mozaik Temizlik FOÇA Mozaik Silim Fiyatları FOÇA Mozaik Silim Firmaları FOÇA Mozaik Silim Fabrikası FOÇAMozaik Dekorasyon FOÇA Mozaik Restorasyon FOÇA  Mozaikciler FOÇA Mozaik Silimci FOÇA Mozaik Silimciler FOÇA Mozaikcileri FOÇA Mozaik Sanayi FOÇA Mozaik Fuarı FOÇAMozaik Tamirat FOÇA Mozaik Bakım FOÇA Mozaik Sanayii FOÇA Mozaik Yapımı FOÇAUcuz Mozaik FOÇA Ekonomik Mozaik FOÇA Mozaik Satış FOÇA Mozaik Toptancı FOÇAMozaik Satışı FOÇA Mozaik Ustası FOÇA Basamak Silim FOÇA Basamak Silimi FOÇABasamak Cilalama FOÇA Basamak Parlatma FOÇA Basamak Temizleme FOÇA Basamak Temizlik FOÇA Basamak Silim Fiyatları FOÇA Basamak Silim Firmaları FOÇA Basamak Silim Fabrikası FOÇA Basamak Dekorasyon FOÇA Basamak Restorasyon FOÇA  Basamakciler FOÇABasamak Silimci FOÇA Basamak Silimciler FOÇA Basamakcileri FOÇA Basamak Sanayi FOÇA Basamak Fuarı FOÇA Basamak Tamirat FOÇA Basamak Bakım FOÇA Basamak Sanayii FOÇA Basamak Yapımı FOÇA Ucuz Basamak FOÇA Ekonomik Basamak FOÇA Basamak Satış FOÇA Basamak Toptancı FOÇA Basamak Satışı FOÇA Basamak Ustası FOÇA Çimstone Silim FOÇA Çimstone Silimi FOÇA Çimstone Cilalama FOÇA Çimstone Parlatma FOÇA Çimstone Temizleme FOÇA Çimstone Temizlik FOÇA Çimstone Silim Fiyatları FOÇA Çimstone Silim Firmaları FOÇA Çimstone Silim Fabrikası FOÇA Çimstone Dekorasyon FOÇA Çimstone Restorasyon FOÇA  Çimstoneciler FOÇA Çimstone Silimci FOÇA Çimstone Silimciler FOÇA Çimstonecileri FOÇA Çimstone Sanayi FOÇA Çimstone Fuarı FOÇA Çimstone Tamirat FOÇA Çimstone Bakım FOÇA Çimstone Sanayii FOÇA Çimstone Yapımı FOÇA Ucuz Çimstone FOÇA Ekonomik Çimstone FOÇA Çimstone Satış FOÇA Çimstone Toptancı FOÇA Çimstone Satışı FOÇA Çimstone Ustası FOÇA Karo Silim FOÇA Karo Silimi FOÇA Karo Cilalama FOÇA Karo Parlatma FOÇA Karo Temizleme FOÇA Karo Temizlik FOÇA Karo Silim Fiyatları FOÇA Karo Silim Firmaları FOÇA Karo Silim Fabrikası FOÇA Karo Dekorasyon FOÇA Karo Restorasyon FOÇA  Karociler FOÇA Karo Silimci FOÇA Karo Silimciler FOÇA Karocileri FOÇA Karo Sanayi FOÇA Karo Fuarı FOÇAKaro Tamirat FOÇA Karo Bakım FOÇA Karo Sanayii FOÇA Karo Yapımı FOÇA Ucuz Karo FOÇA Ekonomik Karo FOÇA Karo Satış FOÇA Karo Toptancı FOÇA Karo Satışı FOÇAKaro Ustası FOÇA Fayans Silim FOÇA Fayans Silimi FOÇA Fayans Cilalama FOÇAFayans Parlatma FOÇA Fayans Temizleme FOÇA Fayans Temizlik FOÇA Fayans Silim Fiyatları FOÇA Fayans Silim Firmaları FOÇA Fayans Silim Fabrikası FOÇA Fayans Dekorasyon FOÇA Fayans Restorasyon FOÇA  Fayansciler FOÇA Fayans Silimci FOÇA Fayans Silimciler FOÇA Fayanscileri FOÇA Fayans Sanayi FOÇA Fayans Fuarı FOÇA Fayans Tamirat FOÇAFayans Bakım FOÇA Fayans Sanayii FOÇA Fayans Yapımı FOÇA Ucuz Fayans FOÇAEkonomik Fayans FOÇA Fayans Satış FOÇA Fayans Toptancı FOÇA Fayans Satışı FOÇA Fayans Ustası


FOÇA MERMER SİLİM FOÇA MERMER SİLİMCİ FOÇA MERMER SİLİMİFOÇA MERMER SİLİMCİLER FOÇAMERMERCİLER FOÇA MERMER SİLİM FİYATLARI FOÇA MERMER SİLİM FİRMALARI FOÇAMERMER SİLİM ŞİRKETLRİ FOÇA MERMER SİLİM FABRİKASI FOÇA MERMER SİLİM FİRMASI FOÇA MERMER SİLİM TAVSİYE FOÇA MERMER SİLİM YERİ FOÇA MERMER SİLİM ADRESİ FOÇAMERMER SİLİM DÜKKANI FOÇA MERMER SİLİM USTASI FOÇA MERMER SİLİMCİLERİ MERMER SİLİM FOÇA MERMER SİLİMİ FOÇA