KONAK MERMER SİLİM

KONAK MERMER SİLİM
KONAK MERMER SİLİM


İZMİR KONAK MERMER SİLİM

Hayatımızın en önemli zamanlarını ev ve işyerlerimizde geçiriyoruz . Yaşam alanlarımızın görselliklerini dahada mükemmel hale gitmek için bizlere doğanın sunduğu imkanlardan faydalanıyoruz . Doğa harikası olan MERMER ise yaşamımızdaki mekanlarımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Mermerin Kullanım yerleri  Evlerimiz, işyerlerimiz, alışveriş merkezleri, okullar, hanlar ve hamamlar gibi isimlerini saymakla bitiremiyeceğimiz kadar çoktur ve  insan oğlunun vazgeçilmezi olmuş birçok şeyimizle bütünleşmiştir. Görsel güzelliği , sağlamlığı ve hijyenik açıdan güvenilir olması sebebiyle tercih edilen Mermer uygulanan alanlarda zaman içerisinde kullanımlarının durumuna göre  yıpranma ve tahribatlara uğrarlar . İlk günki güzelliği görselliği ve estetikliğni kazanmak için Mermer Silimi Mermer Parlatma Mermer Cilalama ve Mermer Tamiratı gibi uygulamalara ihtiyaç duyulur. KONAK Mermer Silim , Firmamız tarafından bu uygulamalar uzman kadrolarımız ve son teknolojik ekipmanlarımız ile özenle uygulanmaktadır.

Hizmetlerimiz içerisinde Mermer Silimi Mermer Cilalama Mermer Parlatma Mermer İmalatı Mermer Satışı Mermer Tamiratı Mermer Mutfak Tezgahı gibi Mermer ile ilgili aklınıza gelebilecek bir çok işi uzman ve profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

KONAK MERMER SİLİM

KONAK MERMER BAKIMI

 • Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.KONAK Mermer Bakımı, KONAK Mermer Silimi.
 • Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.

KONAK MERMER SİLİM

KONAK Mermer Silim KONAK  Mermer Patlatma KONAK Mermer Cilalama Endüstriyel anlamda mermer kesilip cilalanan ve parlatılabilen her cins organik taşlar mermer olarak kabul edilebilir. Mevcut Taşın cinsi , yapısı ve içeriği ne olursa olsun büyük boyutlarda ve ebatlarda bloklar elde edilebilme, kesilme parlatma cilalanma gibi özel aşamalara tabi olan, o doğal taşın mermer olarak kabul edilmesi lazımdır.

YENİ NESİL MAKİNALARKONAK BETON SİLİM

KONAK BETON SİLİM

Beton Silimi, Beton Honlama, Beton Parlatma, Beton silimi özel zemin silim makineleri ve elmaslar ile kirli ve kötü görünümlü beton yüzeyleri sıralı işlemler uygulanarak; Beton Kazıma, Beton Honlama ve Beton Parlatma işlemleri ile beton zemini aşındırılıp Mermer ve Granit parlaklığına ulaştırılması işlemleridir. Beton Silimi ve parlatma işlemleri kesinlikle zemin yüzeye herhangi bir kaplama işlemi değildir. Beton silim işlemleri sırasında zemine ve çevreye zararlı hiçbir kimyasal madde uygulanmaz.


KONAK MOZAİK SİLİM

KONAK MOZAİK SİLİM

1) Tek uygulamada betonun ömrü boyunca dayanıklılık sağlar.

2) Beton tozumalarını tamamen engellediği gibi mozaik zeminlerin nefes almasına da olanak verir. Nemin hapsetmesini engeller.

3) Mozaik mekanik olarak elmaslarla bir kere parlatıldığında, herhangi bir kaplama malzemesi gibi soyulması veya kalkması söz konusu değildir.

4) Parlaklığını çok çok uzun süre korur. Parlatıldıktan sonra cila veya parlatıcı kimyasal kullanılmasına gerek yoktur.

5) Uygulaması çok kolaydır ve uygulama sırasında zemin kullanılmaya devam edilebilir. Örneğin bir fabrika, depo, otopark, veya büyük süpermarketlerin mozaik zeminleri parlatılırken, zemin kullanılmaya devam edilebilir.

6) Kokusuzdur ve uçucu organik bileşikler içermez.

7) Işığı yansıtma özelliği sayesinde aydınlatma masraflarını %40’a kadar azaltır
KONAK KARO SİLİM

KONAK KARO SİLİM

Yaşam alanlarımızın hemen hemen her yerinde kullanlına Zemin karoları, Okullarda, Kamu alanlarında, ticari yapılarda alış veriş mağazalarında ve dış mekanlarda sıklıkla kullanılan ekonomik bir zemin malzemesidir.

KONAK ÇİMSTONE


KONAK ÇİMSTONE

KONAK Çimstone, kuvars esaslı polyester reçine bağlayıcılı bir tür kompoze taştır. Çimstone'un %92-95'ini doğadaki en sert mineral taşlardan biri olan Kuvars oluşturur. Hemen hemen hiçbir asitten ve bazdan etkilenmeyen, alev almayan, 7 Mohs sertlik derecesi ile yüksek çizilme ve aşınma dayanımı gösteren Kuvars'ın sahip olduğu tüm üstünlükleri kullandığı teknoloji sayesinde aynen yüzeylere taşıyan Çimstone, banko, tezgah, zemin, cephe gibi her tür yüzey için mükemmel bir malzemedir. Çimstone, her zevke ve ihtiyaca uygun ürünler sunar. Çimstone, aşınma dayanımı yüksek, leke tutmayan, hijyenik ve sınırsız renk alternatifli özel bir yüzey kaplama malzemesidir.
KONAK MUTFAK TEZGAHI

KONAK MUTFAK TEZGAHI

Yaşam alanlarımız içerisinde öncelikli bayanlar olmak üzere günlerinin büyük bir kısmı mutfakta geçer. Mutfak Tezgahları ise özellikle yoğun sirkülasyonun olduğu alanlarda taşların ve mermerlerin maruz kaldığı kirlenme, matlık, çizilme, gibi yüzeysel hasarlar Mutfak Tezgahlarımızı, lavabo evye ve benzeri zeminlerimizin kötü görünmesine ve kullanılmaz hale gelmesine yol açmaktadır, Butür zeminlere profesyonel bakım  ve onarım çalışmalarının uygulanması gerektirmektedir. Bu tür Mutfak Tezgahı İmalatı bakımı ve onarımı ve silim hizmetlerini firmamız garantili bir şekilde yapmaktadır.


KONAK BASAMAK SİLİM


KONAK BASAMAK SİLİM

KONAK Basamak Silim, Merdiven Silim makinaları özellikle büyük çaplı cila makinalarının kullanılamadığı merdiven ve sahanlıklarda silim, temizlik ve kir sökme amaçlı olarak kullanılan silim makineleridir.Merdiven Basamak Silim Temizleme makinelerinin fırça çapları ortalama 20-25 cm aralığındadır.Fırça çapının küçük olması merdiven basamaklarının temizlenmesinde büyük kolaylık sağlarlar.Merdiven silim , Temizlik makinaları sadece fırçalama işlemi yapar.Su deposu mevcut değildir.Ayrıca vakumlama da yapmazlar.Merdiven temizleme makinasının altına takılan ped tutucu aparat ile merdiven basamaklarını ve merdiven alınlarını da cila ile parlatabilirsiniz.KONAK Basamak Silim.

 
KONAK EPOKSİ KALDIRMA

KONAK EPOKSİ KALDIRMA

Zemin Yenileme Epoksi Kaldırma işlemi, Avm, Fabrika, Depo, Hastane gibi geniş alan zeminlerde daha onceden yapılmış ancak zaman içinde deforme olmuş yıpranmış. Kaplama türleri bir sıkıntıyı da beraberinde getirmektedir. Bu tür alanlarda farklı bir kaplama yapmak için bu yıpranmış zemin kaplama türlerini zeminden kazımak gerekmektedir. Bunun için zamandan tasaruf sağlayan ve beton zemine zarar vermeden profesyonel Beton Silimi makineleri ve özel kazıyıcı elmaslar ile mevcut zeminde bulunan yıpranmış epoksi, pvc veya yüzeyde bulunan farklı kaplama türlerini kaldırmak daha pratiktir. Bu işlem sonunda istenilen kaplama türü için zemin hazırlığı yapılmış olur. Epoksi Kaldırma.
KONAK MERMER SİLİM

 KONAK MERMER SİLİM

KONAK ve İlçeleri İçerieinse Yüksek teknolojiye sahip yeni nesil makinalar ile silim hizmetleri vermeteyiz. Profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile itinalı ve titiz çöalışmalar sunmaktayız. KONAK Mermer Silim Ücretsiz Keşif ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir. iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir düşüncelkerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. • -  Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • -  Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • -  Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • -  Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.
 • -  Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • -  Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • - Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • -  Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • -  Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.


  KONAK Mermer Silim KONAK Mermer Silimi KONAK Mermer Cilalama KONAK Mermer Parlatma KONAK Mermer Temizleme KONAK Mermer Temizlik KONAK Mermer Silim Fiyatları KONAK Mermer Silim Firmaları KONAK Mermer Silim Fabrikası KONAK Mermer Dekorasyon KONAK Mermer Restorasyon KONAK  Mermerciler KONAK Mermer Silimci KONAK Mermer Silimciler KONAK Mermercileri KONAKMermer Sanayi KONAK Mermer Fuarı KONAK Mermer Tamirat KONAK Mermer Bakım KONAKMermer Sanayii KONAK Mermer Yapımı KONAK Ucuz Mermer KONAK Ekonomik Mermer KONAK Mermer Satış KONAK Mermer Toptancı KONAK Mermer Satışı KONAK Mermer Ustası KONAKBeton Silim KONAK Beton Silimi KONAK Beton Cilalama KONAK Beton Parlatma KONAKBeton Temizleme KONAK Beton Temizlik KONAK Beton Silim Fiyatları KONAK Beton Silim Firmaları KONAK Beton Silim Fabrikası KONAK Beton Dekorasyon KONAK Beton Restorasyon KONAK  Betonciler KONAK Beton Silimci KONAK Beton Silimciler KONAK Betoncileri KONAK Beton Sanayi KONAK Beton Fuarı KONAK Beton Tamirat KONAK Beton Bakım KONAK Beton Sanayii KONAK Beton Yapımı KONAK Ucuz Beton KONAK Ekonomik Beton KONAK Beton Satış KONAKBeton Toptancı KONAK Beton Satışı KONAK Beton Ustası KONAK Mozaik Silim KONAK Mozaik Silimi KONAK Mozaik Cilalama KONAK Mozaik Parlatma KONAK Mozaik Temizleme KONAK Mozaik Temizlik KONAK Mozaik Silim Fiyatları KONAK Mozaik Silim Firmaları KONAK Mozaik Silim Fabrikası KONAKMozaik Dekorasyon KONAK Mozaik Restorasyon KONAK  Mozaikciler KONAK Mozaik Silimci KONAK Mozaik Silimciler KONAK Mozaikcileri KONAK Mozaik Sanayi KONAK Mozaik Fuarı KONAKMozaik Tamirat KONAK Mozaik Bakım KONAK Mozaik Sanayii KONAK Mozaik Yapımı KONAKUcuz Mozaik KONAK Ekonomik Mozaik KONAK Mozaik Satış KONAK Mozaik Toptancı KONAKMozaik Satışı KONAK Mozaik Ustası KONAK Basamak Silim KONAK Basamak Silimi KONAKBasamak Cilalama KONAK Basamak Parlatma KONAK Basamak Temizleme KONAK Basamak Temizlik KONAK Basamak Silim Fiyatları KONAK Basamak Silim Firmaları KONAK Basamak Silim Fabrikası KONAK Basamak Dekorasyon KONAK Basamak Restorasyon KONAK  Basamakciler KONAKBasamak Silimci KONAK Basamak Silimciler KONAK Basamakcileri KONAK Basamak Sanayi KONAK Basamak Fuarı KONAK Basamak Tamirat KONAK Basamak Bakım KONAK Basamak Sanayii KONAK Basamak Yapımı KONAK Ucuz Basamak KONAK Ekonomik Basamak KONAK Basamak Satış KONAK Basamak Toptancı KONAK Basamak Satışı KONAK Basamak Ustası KONAK Çimstone Silim KONAK Çimstone Silimi KONAK Çimstone Cilalama KONAK Çimstone Parlatma KONAK Çimstone Temizleme KONAK Çimstone Temizlik KONAK Çimstone Silim Fiyatları KONAK Çimstone Silim Firmaları KONAK Çimstone Silim Fabrikası KONAK Çimstone Dekorasyon KONAK Çimstone Restorasyon KONAK  Çimstoneciler KONAK Çimstone Silimci KONAK Çimstone Silimciler KONAK Çimstonecileri KONAK Çimstone Sanayi KONAK Çimstone Fuarı KONAK Çimstone Tamirat KONAK Çimstone Bakım KONAK Çimstone Sanayii KONAK Çimstone Yapımı KONAK Ucuz Çimstone KONAK Ekonomik Çimstone KONAK Çimstone Satış KONAK Çimstone Toptancı KONAK Çimstone Satışı KONAK Çimstone Ustası KONAK Karo Silim KONAK Karo Silimi KONAK Karo Cilalama KONAK Karo Parlatma KONAK Karo Temizleme KONAK Karo Temizlik KONAK Karo Silim Fiyatları KONAK Karo Silim Firmaları KONAK Karo Silim Fabrikası KONAK Karo Dekorasyon KONAK Karo Restorasyon KONAK  Karociler KONAK Karo Silimci KONAK Karo Silimciler KONAK Karocileri KONAK Karo Sanayi KONAK Karo Fuarı KONAKKaro Tamirat KONAK Karo Bakım KONAK Karo Sanayii KONAK Karo Yapımı KONAK Ucuz Karo KONAK Ekonomik Karo KONAK Karo Satış KONAK Karo Toptancı KONAK Karo Satışı KONAKKaro Ustası KONAK Fayans Silim KONAK Fayans Silimi KONAK Fayans Cilalama KONAKFayans Parlatma KONAK Fayans Temizleme KONAK Fayans Temizlik KONAK Fayans Silim Fiyatları KONAK Fayans Silim Firmaları KONAK Fayans Silim Fabrikası KONAK Fayans Dekorasyon KONAK Fayans Restorasyon KONAK  Fayansciler KONAK Fayans Silimci KONAK Fayans Silimciler KONAK Fayanscileri KONAK Fayans Sanayi KONAK Fayans Fuarı KONAK Fayans Tamirat KONAKFayans Bakım KONAK Fayans Sanayii KONAK Fayans Yapımı KONAK Ucuz Fayans KONAKEkonomik Fayans KONAK Fayans Satış KONAK Fayans Toptancı KONAK Fayans Satışı KONAK Fayans Ustası


KONAK MERMER SİLİM KONAK MERMER SİLİMCİ KONAK MERMER SİLİMİKONAK MERMER SİLİMCİLER KONAKMERMERCİLER KONAK MERMER SİLİM FİYATLARI KONAK MERMER SİLİM FİRMALARI KONAKMERMER SİLİM ŞİRKETLRİ KONAK MERMER SİLİM FABRİKASI KONAK MERMER SİLİM FİRMASI KONAK MERMER SİLİM TAVSİYE KONAK MERMER SİLİM YERİ KONAK MERMER SİLİM ADRESİ KONAKMERMER SİLİM DÜKKANI KONAK MERMER SİLİM USTASI KONAK MERMER SİLİMCİLERİ MERMER SİLİM KONAK MERMER SİLİMİ KONAK