BUCA MERMER SİLİM

BUCA MERMER SİLİM


BUCA MERMER SİLİM

BUCA MERMER SİLİM


İZMİR BUCA MERMER SİLİM

Hayatımızın en önemli zamanlarını ev ve işyerlerimizde geçiriyoruz . Yaşam alanlarımızın görselliklerini dahada mükemmel hale gitmek için bizlere doğanın sunduğu imkanlardan faydalanıyoruz . Doğa harikası olan MERMER ise yaşamımızdaki mekanlarımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Mermerin Kullanım yerleri  Evlerimiz, işyerlerimiz, alışveriş merkezleri, okullar, hanlar ve hamamlar gibi isimlerini saymakla bitiremiyeceğimiz kadar çoktur ve  insan oğlunun vazgeçilmezi olmuş birçok şeyimizle bütünleşmiştir. Görsel güzelliği , sağlamlığı ve hijyenik açıdan güvenilir olması sebebiyle tercih edilen Mermer uygulanan alanlarda zaman içerisinde kullanımlarının durumuna göre  yıpranma ve tahribatlara uğrarlar . İlk günki güzelliği görselliği ve estetikliğni kazanmak için Mermer Silimi Mermer Parlatma Mermer Cilalama ve Mermer Tamiratı gibi uygulamalara ihtiyaç duyulur. BUCA Mermer Silim , Firmamız tarafından bu uygulamalar uzman kadrolarımız ve son teknolojik ekipmanlarımız ile özenle uygulanmaktadır.

Hizmetlerimiz içerisinde Mermer Silimi Mermer Cilalama Mermer Parlatma Mermer İmalatı Mermer Satışı Mermer Tamiratı Mermer Mutfak Tezgahı gibi Mermer ile ilgili aklınıza gelebilecek bir çok işi uzman ve profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

BUCA MERMER SİLİM

BUCA MERMER BAKIMI

 • Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.BUCA Mermer Bakımı, BUCA Mermer Silimi.
 • Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.

BUCA MERMER SİLİM

BUCA Mermer Silim BUCA  Mermer Patlatma BUCA Mermer Cilalama Endüstriyel anlamda mermer kesilip cilalanan ve parlatılabilen her cins organik taşlar mermer olarak kabul edilebilir. Mevcut Taşın cinsi , yapısı ve içeriği ne olursa olsun büyük boyutlarda ve ebatlarda bloklar elde edilebilme, kesilme parlatma cilalanma gibi özel aşamalara tabi olan, o doğal taşın mermer olarak kabul edilmesi lazımdır.

YENİ NESİL MAKİNALARBUCA BETON SİLİM

BUCA BETON SİLİM

Beton Silimi, Beton Honlama, Beton Parlatma, Beton silimi özel zemin silim makineleri ve elmaslar ile kirli ve kötü görünümlü beton yüzeyleri sıralı işlemler uygulanarak; Beton Kazıma, Beton Honlama ve Beton Parlatma işlemleri ile beton zemini aşındırılıp Mermer ve Granit parlaklığına ulaştırılması işlemleridir. Beton Silimi ve parlatma işlemleri kesinlikle zemin yüzeye herhangi bir kaplama işlemi değildir. Beton silim işlemleri sırasında zemine ve çevreye zararlı hiçbir kimyasal madde uygulanmaz.


BUCA MOZAİK SİLİM

BUCA MOZAİK SİLİM

1) Tek uygulamada betonun ömrü boyunca dayanıklılık sağlar.

2) Beton tozumalarını tamamen engellediği gibi mozaik zeminlerin nefes almasına da olanak verir. Nemin hapsetmesini engeller.

3) Mozaik mekanik olarak elmaslarla bir kere parlatıldığında, herhangi bir kaplama malzemesi gibi soyulması veya kalkması söz konusu değildir.

4) Parlaklığını çok çok uzun süre korur. Parlatıldıktan sonra cila veya parlatıcı kimyasal kullanılmasına gerek yoktur.

5) Uygulaması çok kolaydır ve uygulama sırasında zemin kullanılmaya devam edilebilir. Örneğin bir fabrika, depo, otopark, veya büyük süpermarketlerin mozaik zeminleri parlatılırken, zemin kullanılmaya devam edilebilir.

6) Kokusuzdur ve uçucu organik bileşikler içermez.

7) Işığı yansıtma özelliği sayesinde aydınlatma masraflarını %40’a kadar azaltır
BUCA KARO SİLİM

BUCA KARO SİLİM

Yaşam alanlarımızın hemen hemen her yerinde kullanlına Zemin karoları, Okullarda, Kamu alanlarında, ticari yapılarda alış veriş mağazalarında ve dış mekanlarda sıklıkla kullanılan ekonomik bir zemin malzemesidir.

BUCA ÇİMSTONE


BUCA ÇİMSTONE

BUCA Çimstone, kuvars esaslı polyester reçine bağlayıcılı bir tür kompoze taştır. Çimstone'un %92-95'ini doğadaki en sert mineral taşlardan biri olan Kuvars oluşturur. Hemen hemen hiçbir asitten ve bazdan etkilenmeyen, alev almayan, 7 Mohs sertlik derecesi ile yüksek çizilme ve aşınma dayanımı gösteren Kuvars'ın sahip olduğu tüm üstünlükleri kullandığı teknoloji sayesinde aynen yüzeylere taşıyan Çimstone, banko, tezgah, zemin, cephe gibi her tür yüzey için mükemmel bir malzemedir. Çimstone, her zevke ve ihtiyaca uygun ürünler sunar. Çimstone, aşınma dayanımı yüksek, leke tutmayan, hijyenik ve sınırsız renk alternatifli özel bir yüzey kaplama malzemesidir.
BUCA MUTFAK TEZGAHI

BUCA MUTFAK TEZGAHI

Yaşam alanlarımız içerisinde öncelikli bayanlar olmak üzere günlerinin büyük bir kısmı mutfakta geçer. Mutfak Tezgahları ise özellikle yoğun sirkülasyonun olduğu alanlarda taşların ve mermerlerin maruz kaldığı kirlenme, matlık, çizilme, gibi yüzeysel hasarlar Mutfak Tezgahlarımızı, lavabo evye ve benzeri zeminlerimizin kötü görünmesine ve kullanılmaz hale gelmesine yol açmaktadır, Butür zeminlere profesyonel bakım  ve onarım çalışmalarının uygulanması gerektirmektedir. Bu tür Mutfak Tezgahı İmalatı bakımı ve onarımı ve silim hizmetlerini firmamız garantili bir şekilde yapmaktadır.


BUCA BASAMAK SİLİM


BUCA BASAMAK SİLİM

BUCA Basamak Silim, Merdiven Silim makinaları özellikle büyük çaplı cila makinalarının kullanılamadığı merdiven ve sahanlıklarda silim, temizlik ve kir sökme amaçlı olarak kullanılan silim makineleridir.Merdiven Basamak Silim Temizleme makinelerinin fırça çapları ortalama 20-25 cm aralığındadır.Fırça çapının küçük olması merdiven basamaklarının temizlenmesinde büyük kolaylık sağlarlar.Merdiven silim , Temizlik makinaları sadece fırçalama işlemi yapar.Su deposu mevcut değildir.Ayrıca vakumlama da yapmazlar.Merdiven temizleme makinasının altına takılan ped tutucu aparat ile merdiven basamaklarını ve merdiven alınlarını da cila ile parlatabilirsiniz.BUCA Basamak Silim.

 
BUCA EPOKSİ KALDIRMA

BUCA EPOKSİ KALDIRMA

Zemin Yenileme Epoksi Kaldırma işlemi, Avm, Fabrika, Depo, Hastane gibi geniş alan zeminlerde daha onceden yapılmış ancak zaman içinde deforme olmuş yıpranmış. Kaplama türleri bir sıkıntıyı da beraberinde getirmektedir. Bu tür alanlarda farklı bir kaplama yapmak için bu yıpranmış zemin kaplama türlerini zeminden kazımak gerekmektedir. Bunun için zamandan tasaruf sağlayan ve beton zemine zarar vermeden profesyonel Beton Silimi makineleri ve özel kazıyıcı elmaslar ile mevcut zeminde bulunan yıpranmış epoksi, pvc veya yüzeyde bulunan farklı kaplama türlerini kaldırmak daha pratiktir. Bu işlem sonunda istenilen kaplama türü için zemin hazırlığı yapılmış olur. Epoksi Kaldırma.
BUCA MERMER SİLİM

 BUCA MERMER SİLİM

BUCA ve İlçeleri İçerieinse Yüksek teknolojiye sahip yeni nesil makinalar ile silim hizmetleri vermeteyiz. Profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile itinalı ve titiz çöalışmalar sunmaktayız. BUCA Mermer Silim Ücretsiz Keşif ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir. iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir düşüncelkerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. • -  Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • -  Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • -  Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • -  Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.
 • -  Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • -  Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • - Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • -  Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • -  Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.


  BUCA Mermer Silim BUCA Mermer Silimi BUCA Mermer Cilalama BUCA Mermer Parlatma BUCA Mermer Temizleme BUCA Mermer Temizlik BUCA Mermer Silim Fiyatları BUCA Mermer Silim Firmaları BUCA Mermer Silim Fabrikası BUCA Mermer Dekorasyon BUCA Mermer Restorasyon BUCA  Mermerciler BUCA Mermer Silimci BUCA Mermer Silimciler BUCA Mermercileri BUCAMermer Sanayi BUCA Mermer Fuarı BUCA Mermer Tamirat BUCA Mermer Bakım BUCAMermer Sanayii BUCA Mermer Yapımı BUCA Ucuz Mermer BUCA Ekonomik Mermer BUCA Mermer Satış BUCA Mermer Toptancı BUCA Mermer Satışı BUCA Mermer Ustası BUCABeton Silim BUCA Beton Silimi BUCA Beton Cilalama BUCA Beton Parlatma BUCABeton Temizleme BUCA Beton Temizlik BUCA Beton Silim Fiyatları BUCA Beton Silim Firmaları BUCA Beton Silim Fabrikası BUCA Beton Dekorasyon BUCA Beton Restorasyon BUCA  Betonciler BUCA Beton Silimci BUCA Beton Silimciler BUCA Betoncileri BUCA Beton Sanayi BUCA Beton Fuarı BUCA Beton Tamirat BUCA Beton Bakım BUCA Beton Sanayii BUCA Beton Yapımı BUCA Ucuz Beton BUCA Ekonomik Beton BUCA Beton Satış BUCABeton Toptancı BUCA Beton Satışı BUCA Beton Ustası BUCA Mozaik Silim BUCA Mozaik Silimi BUCA Mozaik Cilalama BUCA Mozaik Parlatma BUCA Mozaik Temizleme BUCA Mozaik Temizlik BUCA Mozaik Silim Fiyatları BUCA Mozaik Silim Firmaları BUCA Mozaik Silim Fabrikası BUCAMozaik Dekorasyon BUCA Mozaik Restorasyon BUCA  Mozaikciler BUCA Mozaik Silimci BUCA Mozaik Silimciler BUCA Mozaikcileri BUCA Mozaik Sanayi BUCA Mozaik Fuarı BUCAMozaik Tamirat BUCA Mozaik Bakım BUCA Mozaik Sanayii BUCA Mozaik Yapımı BUCAUcuz Mozaik BUCA Ekonomik Mozaik BUCA Mozaik Satış BUCA Mozaik Toptancı BUCAMozaik Satışı BUCA Mozaik Ustası BUCA Basamak Silim BUCA Basamak Silimi BUCABasamak Cilalama BUCA Basamak Parlatma BUCA Basamak Temizleme BUCA Basamak Temizlik BUCA Basamak Silim Fiyatları BUCA Basamak Silim Firmaları BUCA Basamak Silim Fabrikası BUCA Basamak Dekorasyon BUCA Basamak Restorasyon BUCA  Basamakciler BUCABasamak Silimci BUCA Basamak Silimciler BUCA Basamakcileri BUCA Basamak Sanayi BUCA Basamak Fuarı BUCA Basamak Tamirat BUCA Basamak Bakım BUCA Basamak Sanayii BUCA Basamak Yapımı BUCA Ucuz Basamak BUCA Ekonomik Basamak BUCA Basamak Satış BUCA Basamak Toptancı BUCA Basamak Satışı BUCA Basamak Ustası BUCA Çimstone Silim BUCA Çimstone Silimi BUCA Çimstone Cilalama BUCA Çimstone Parlatma BUCA Çimstone Temizleme BUCA Çimstone Temizlik BUCA Çimstone Silim Fiyatları BUCA Çimstone Silim Firmaları BUCA Çimstone Silim Fabrikası BUCA Çimstone Dekorasyon BUCA Çimstone Restorasyon BUCA  Çimstoneciler BUCA Çimstone Silimci BUCA Çimstone Silimciler BUCA Çimstonecileri BUCA Çimstone Sanayi BUCA Çimstone Fuarı BUCA Çimstone Tamirat BUCA Çimstone Bakım BUCA Çimstone Sanayii BUCA Çimstone Yapımı BUCA Ucuz Çimstone BUCA Ekonomik Çimstone BUCA Çimstone Satış BUCA Çimstone Toptancı BUCA Çimstone Satışı BUCA Çimstone Ustası BUCA Karo Silim BUCA Karo Silimi BUCA Karo Cilalama BUCA Karo Parlatma BUCA Karo Temizleme BUCA Karo Temizlik BUCA Karo Silim Fiyatları BUCA Karo Silim Firmaları BUCA Karo Silim Fabrikası BUCA Karo Dekorasyon BUCA Karo Restorasyon BUCA  Karociler BUCA Karo Silimci BUCA Karo Silimciler BUCA Karocileri BUCA Karo Sanayi BUCA Karo Fuarı BUCAKaro Tamirat BUCA Karo Bakım BUCA Karo Sanayii BUCA Karo Yapımı BUCA Ucuz Karo BUCA Ekonomik Karo BUCA Karo Satış BUCA Karo Toptancı BUCA Karo Satışı BUCAKaro Ustası BUCA Fayans Silim BUCA Fayans Silimi BUCA Fayans Cilalama BUCAFayans Parlatma BUCA Fayans Temizleme BUCA Fayans Temizlik BUCA Fayans Silim Fiyatları BUCA Fayans Silim Firmaları BUCA Fayans Silim Fabrikası BUCA Fayans Dekorasyon BUCA Fayans Restorasyon BUCA  Fayansciler BUCA Fayans Silimci BUCA Fayans Silimciler BUCA Fayanscileri BUCA Fayans Sanayi BUCA Fayans Fuarı BUCA Fayans Tamirat BUCAFayans Bakım BUCA Fayans Sanayii BUCA Fayans Yapımı BUCA Ucuz Fayans BUCAEkonomik Fayans BUCA Fayans Satış BUCA Fayans Toptancı BUCA Fayans Satışı BUCA Fayans Ustası


BUCA MERMER SİLİM BUCA MERMER SİLİMCİ BUCA MERMER SİLİMİBUCA MERMER SİLİMCİLER BUCAMERMERCİLER BUCA MERMER SİLİM FİYATLARI BUCA MERMER SİLİM FİRMALARI BUCAMERMER SİLİM ŞİRKETLRİ BUCA MERMER SİLİM FABRİKASI BUCA MERMER SİLİM FİRMASI BUCA MERMER SİLİM TAVSİYE BUCA MERMER SİLİM YERİ BUCA MERMER SİLİM ADRESİ BUCAMERMER SİLİM DÜKKANI BUCA MERMER SİLİM USTASI BUCA MERMER SİLİMCİLERİ MERMER SİLİM BUCA MERMER SİLİMİ BUCA