BALÇOVA MERMER SİLİM

BALÇOVA MERMER SİLİM


BALÇOVA MERMER SİLİM
BALÇOVA MERMER SİLİM


İZMİR BALÇOVA MERMER SİLİM

Hayatımızın en önemli zamanlarını ev ve işyerlerimizde geçiriyoruz . Yaşam alanlarımızın görselliklerini dahada mükemmel hale gitmek için bizlere doğanın sunduğu imkanlardan faydalanıyoruz . Doğa harikası olan MERMER ise yaşamımızdaki mekanlarımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Mermerin Kullanım yerleri  Evlerimiz, işyerlerimiz, alışveriş merkezleri, okullar, hanlar ve hamamlar gibi isimlerini saymakla bitiremiyeceğimiz kadar çoktur ve  insan oğlunun vazgeçilmezi olmuş birçok şeyimizle bütünleşmiştir. Görsel güzelliği , sağlamlığı ve hijyenik açıdan güvenilir olması sebebiyle tercih edilen Mermer uygulanan alanlarda zaman içerisinde kullanımlarının durumuna göre  yıpranma ve tahribatlara uğrarlar . İlk günki güzelliği görselliği ve estetikliğni kazanmak için Mermer Silimi Mermer Parlatma Mermer Cilalama ve Mermer Tamiratı gibi uygulamalara ihtiyaç duyulur. BALÇOVA Mermer Silim , Firmamız tarafından bu uygulamalar uzman kadrolarımız ve son teknolojik ekipmanlarımız ile özenle uygulanmaktadır.

Hizmetlerimiz içerisinde Mermer Silimi Mermer Cilalama Mermer Parlatma Mermer İmalatı Mermer Satışı Mermer Tamiratı Mermer Mutfak Tezgahı gibi Mermer ile ilgili aklınıza gelebilecek bir çok işi uzman ve profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

BALÇOVA MERMER SİLİM

BALÇOVA MERMER BAKIMI

 • Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.BALÇOVA Mermer Bakımı, BALÇOVA Mermer Silimi.
 • Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.

BALÇOVA MERMER SİLİM

BALÇOVA Mermer Silim BALÇOVA  Mermer Patlatma BALÇOVA Mermer Cilalama Endüstriyel anlamda mermer kesilip cilalanan ve parlatılabilen her cins organik taşlar mermer olarak kabul edilebilir. Mevcut Taşın cinsi , yapısı ve içeriği ne olursa olsun büyük boyutlarda ve ebatlarda bloklar elde edilebilme, kesilme parlatma cilalanma gibi özel aşamalara tabi olan, o doğal taşın mermer olarak kabul edilmesi lazımdır.

YENİ NESİL MAKİNALARBALÇOVA BETON SİLİM

BALÇOVA BETON SİLİM

Beton Silimi, Beton Honlama, Beton Parlatma, Beton silimi özel zemin silim makineleri ve elmaslar ile kirli ve kötü görünümlü beton yüzeyleri sıralı işlemler uygulanarak; Beton Kazıma, Beton Honlama ve Beton Parlatma işlemleri ile beton zemini aşındırılıp Mermer ve Granit parlaklığına ulaştırılması işlemleridir. Beton Silimi ve parlatma işlemleri kesinlikle zemin yüzeye herhangi bir kaplama işlemi değildir. Beton silim işlemleri sırasında zemine ve çevreye zararlı hiçbir kimyasal madde uygulanmaz.


BALÇOVA MOZAİK SİLİM

BALÇOVA MOZAİK SİLİM

1) Tek uygulamada betonun ömrü boyunca dayanıklılık sağlar.

2) Beton tozumalarını tamamen engellediği gibi mozaik zeminlerin nefes almasına da olanak verir. Nemin hapsetmesini engeller.

3) Mozaik mekanik olarak elmaslarla bir kere parlatıldığında, herhangi bir kaplama malzemesi gibi soyulması veya kalkması söz konusu değildir.

4) Parlaklığını çok çok uzun süre korur. Parlatıldıktan sonra cila veya parlatıcı kimyasal kullanılmasına gerek yoktur.

5) Uygulaması çok kolaydır ve uygulama sırasında zemin kullanılmaya devam edilebilir. Örneğin bir fabrika, depo, otopark, veya büyük süpermarketlerin mozaik zeminleri parlatılırken, zemin kullanılmaya devam edilebilir.

6) Kokusuzdur ve uçucu organik bileşikler içermez.

7) Işığı yansıtma özelliği sayesinde aydınlatma masraflarını %40’a kadar azaltır
BALÇOVA KARO SİLİM

BALÇOVA KARO SİLİM

Yaşam alanlarımızın hemen hemen her yerinde kullanlına Zemin karoları, Okullarda, Kamu alanlarında, ticari yapılarda alış veriş mağazalarında ve dış mekanlarda sıklıkla kullanılan ekonomik bir zemin malzemesidir.

BALÇOVA ÇİMSTONE


BALÇOVA ÇİMSTONE

BALÇOVA Çimstone, kuvars esaslı polyester reçine bağlayıcılı bir tür kompoze taştır. Çimstone'un %92-95'ini doğadaki en sert mineral taşlardan biri olan Kuvars oluşturur. Hemen hemen hiçbir asitten ve bazdan etkilenmeyen, alev almayan, 7 Mohs sertlik derecesi ile yüksek çizilme ve aşınma dayanımı gösteren Kuvars'ın sahip olduğu tüm üstünlükleri kullandığı teknoloji sayesinde aynen yüzeylere taşıyan Çimstone, banko, tezgah, zemin, cephe gibi her tür yüzey için mükemmel bir malzemedir. Çimstone, her zevke ve ihtiyaca uygun ürünler sunar. Çimstone, aşınma dayanımı yüksek, leke tutmayan, hijyenik ve sınırsız renk alternatifli özel bir yüzey kaplama malzemesidir.
BALÇOVA MUTFAK TEZGAHI

BALÇOVA MUTFAK TEZGAHI

Yaşam alanlarımız içerisinde öncelikli bayanlar olmak üzere günlerinin büyük bir kısmı mutfakta geçer. Mutfak Tezgahları ise özellikle yoğun sirkülasyonun olduğu alanlarda taşların ve mermerlerin maruz kaldığı kirlenme, matlık, çizilme, gibi yüzeysel hasarlar Mutfak Tezgahlarımızı, lavabo evye ve benzeri zeminlerimizin kötü görünmesine ve kullanılmaz hale gelmesine yol açmaktadır, Butür zeminlere profesyonel bakım  ve onarım çalışmalarının uygulanması gerektirmektedir. Bu tür Mutfak Tezgahı İmalatı bakımı ve onarımı ve silim hizmetlerini firmamız garantili bir şekilde yapmaktadır.


BALÇOVA BASAMAK SİLİM


BALÇOVA BASAMAK SİLİM

BALÇOVA Basamak Silim, Merdiven Silim makinaları özellikle büyük çaplı cila makinalarının kullanılamadığı merdiven ve sahanlıklarda silim, temizlik ve kir sökme amaçlı olarak kullanılan silim makineleridir.Merdiven Basamak Silim Temizleme makinelerinin fırça çapları ortalama 20-25 cm aralığındadır.Fırça çapının küçük olması merdiven basamaklarının temizlenmesinde büyük kolaylık sağlarlar.Merdiven silim , Temizlik makinaları sadece fırçalama işlemi yapar.Su deposu mevcut değildir.Ayrıca vakumlama da yapmazlar.Merdiven temizleme makinasının altına takılan ped tutucu aparat ile merdiven basamaklarını ve merdiven alınlarını da cila ile parlatabilirsiniz.BALÇOVA Basamak Silim.

 
BALÇOVA EPOKSİ KALDIRMA

BALÇOVA EPOKSİ KALDIRMA

Zemin Yenileme Epoksi Kaldırma işlemi, Avm, Fabrika, Depo, Hastane gibi geniş alan zeminlerde daha onceden yapılmış ancak zaman içinde deforme olmuş yıpranmış. Kaplama türleri bir sıkıntıyı da beraberinde getirmektedir. Bu tür alanlarda farklı bir kaplama yapmak için bu yıpranmış zemin kaplama türlerini zeminden kazımak gerekmektedir. Bunun için zamandan tasaruf sağlayan ve beton zemine zarar vermeden profesyonel Beton Silimi makineleri ve özel kazıyıcı elmaslar ile mevcut zeminde bulunan yıpranmış epoksi, pvc veya yüzeyde bulunan farklı kaplama türlerini kaldırmak daha pratiktir. Bu işlem sonunda istenilen kaplama türü için zemin hazırlığı yapılmış olur. Epoksi Kaldırma.
BALÇOVA MERMER SİLİM

 BALÇOVA MERMER SİLİM

BALÇOVA ve İlçeleri İçerieinse Yüksek teknolojiye sahip yeni nesil makinalar ile silim hizmetleri vermeteyiz. Profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile itinalı ve titiz çöalışmalar sunmaktayız. BALÇOVA Mermer Silim Ücretsiz Keşif ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir. iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir düşüncelkerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. • -  Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • -  Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • -  Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • -  Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.
 • -  Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • -  Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • - Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • -  Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • -  Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.


  BALÇOVA Mermer Silim BALÇOVA Mermer Silimi BALÇOVA Mermer Cilalama BALÇOVA Mermer Parlatma BALÇOVA Mermer Temizleme BALÇOVA Mermer Temizlik BALÇOVA Mermer Silim Fiyatları BALÇOVA Mermer Silim Firmaları BALÇOVA Mermer Silim Fabrikası BALÇOVA Mermer Dekorasyon BALÇOVA Mermer Restorasyon BALÇOVA  Mermerciler BALÇOVA Mermer Silimci BALÇOVA Mermer Silimciler BALÇOVA Mermercileri BALÇOVAMermer Sanayi BALÇOVA Mermer Fuarı BALÇOVA Mermer Tamirat BALÇOVA Mermer Bakım BALÇOVAMermer Sanayii BALÇOVA Mermer Yapımı BALÇOVA Ucuz Mermer BALÇOVA Ekonomik Mermer BALÇOVA Mermer Satış BALÇOVA Mermer Toptancı BALÇOVA Mermer Satışı BALÇOVA Mermer Ustası BALÇOVABeton Silim BALÇOVA Beton Silimi BALÇOVA Beton Cilalama BALÇOVA Beton Parlatma BALÇOVABeton Temizleme BALÇOVA Beton Temizlik BALÇOVA Beton Silim Fiyatları BALÇOVA Beton Silim Firmaları BALÇOVA Beton Silim Fabrikası BALÇOVA Beton Dekorasyon BALÇOVA Beton Restorasyon BALÇOVA  Betonciler BALÇOVA Beton Silimci BALÇOVA Beton Silimciler BALÇOVA Betoncileri BALÇOVA Beton Sanayi BALÇOVA Beton Fuarı BALÇOVA Beton Tamirat BALÇOVA Beton Bakım BALÇOVA Beton Sanayii BALÇOVA Beton Yapımı BALÇOVA Ucuz Beton BALÇOVA Ekonomik Beton BALÇOVA Beton Satış BALÇOVABeton Toptancı BALÇOVA Beton Satışı BALÇOVA Beton Ustası BALÇOVA Mozaik Silim BALÇOVA Mozaik Silimi BALÇOVA Mozaik Cilalama BALÇOVA Mozaik Parlatma BALÇOVA Mozaik Temizleme BALÇOVA Mozaik Temizlik BALÇOVA Mozaik Silim Fiyatları BALÇOVA Mozaik Silim Firmaları BALÇOVA Mozaik Silim Fabrikası BALÇOVAMozaik Dekorasyon BALÇOVA Mozaik Restorasyon BALÇOVA  Mozaikciler BALÇOVA Mozaik Silimci BALÇOVA Mozaik Silimciler BALÇOVA Mozaikcileri BALÇOVA Mozaik Sanayi BALÇOVA Mozaik Fuarı BALÇOVAMozaik Tamirat BALÇOVA Mozaik Bakım BALÇOVA Mozaik Sanayii BALÇOVA Mozaik Yapımı BALÇOVAUcuz Mozaik BALÇOVA Ekonomik Mozaik BALÇOVA Mozaik Satış BALÇOVA Mozaik Toptancı BALÇOVAMozaik Satışı BALÇOVA Mozaik Ustası BALÇOVA Basamak Silim BALÇOVA Basamak Silimi BALÇOVABasamak Cilalama BALÇOVA Basamak Parlatma BALÇOVA Basamak Temizleme BALÇOVA Basamak Temizlik BALÇOVA Basamak Silim Fiyatları BALÇOVA Basamak Silim Firmaları BALÇOVA Basamak Silim Fabrikası BALÇOVA Basamak Dekorasyon BALÇOVA Basamak Restorasyon BALÇOVA  Basamakciler BALÇOVABasamak Silimci BALÇOVA Basamak Silimciler BALÇOVA Basamakcileri BALÇOVA Basamak Sanayi BALÇOVA Basamak Fuarı BALÇOVA Basamak Tamirat BALÇOVA Basamak Bakım BALÇOVA Basamak Sanayii BALÇOVA Basamak Yapımı BALÇOVA Ucuz Basamak BALÇOVA Ekonomik Basamak BALÇOVA Basamak Satış BALÇOVA Basamak Toptancı BALÇOVA Basamak Satışı BALÇOVA Basamak Ustası BALÇOVA Çimstone Silim BALÇOVA Çimstone Silimi BALÇOVA Çimstone Cilalama BALÇOVA Çimstone Parlatma BALÇOVA Çimstone Temizleme BALÇOVA Çimstone Temizlik BALÇOVA Çimstone Silim Fiyatları BALÇOVA Çimstone Silim Firmaları BALÇOVA Çimstone Silim Fabrikası BALÇOVA Çimstone Dekorasyon BALÇOVA Çimstone Restorasyon BALÇOVA  Çimstoneciler BALÇOVA Çimstone Silimci BALÇOVA Çimstone Silimciler BALÇOVA Çimstonecileri BALÇOVA Çimstone Sanayi BALÇOVA Çimstone Fuarı BALÇOVA Çimstone Tamirat BALÇOVA Çimstone Bakım BALÇOVA Çimstone Sanayii BALÇOVA Çimstone Yapımı BALÇOVA Ucuz Çimstone BALÇOVA Ekonomik Çimstone BALÇOVA Çimstone Satış BALÇOVA Çimstone Toptancı BALÇOVA Çimstone Satışı BALÇOVA Çimstone Ustası BALÇOVA Karo Silim BALÇOVA Karo Silimi BALÇOVA Karo Cilalama BALÇOVA Karo Parlatma BALÇOVA Karo Temizleme BALÇOVA Karo Temizlik BALÇOVA Karo Silim Fiyatları BALÇOVA Karo Silim Firmaları BALÇOVA Karo Silim Fabrikası BALÇOVA Karo Dekorasyon BALÇOVA Karo Restorasyon BALÇOVA  Karociler BALÇOVA Karo Silimci BALÇOVA Karo Silimciler BALÇOVA Karocileri BALÇOVA Karo Sanayi BALÇOVA Karo Fuarı BALÇOVAKaro Tamirat BALÇOVA Karo Bakım BALÇOVA Karo Sanayii BALÇOVA Karo Yapımı BALÇOVA Ucuz Karo BALÇOVA Ekonomik Karo BALÇOVA Karo Satış BALÇOVA Karo Toptancı BALÇOVA Karo Satışı BALÇOVAKaro Ustası BALÇOVA Fayans Silim BALÇOVA Fayans Silimi BALÇOVA Fayans Cilalama BALÇOVAFayans Parlatma BALÇOVA Fayans Temizleme BALÇOVA Fayans Temizlik BALÇOVA Fayans Silim Fiyatları BALÇOVA Fayans Silim Firmaları BALÇOVA Fayans Silim Fabrikası BALÇOVA Fayans Dekorasyon BALÇOVA Fayans Restorasyon BALÇOVA  Fayansciler BALÇOVA Fayans Silimci BALÇOVA Fayans Silimciler BALÇOVA Fayanscileri BALÇOVA Fayans Sanayi BALÇOVA Fayans Fuarı BALÇOVA Fayans Tamirat BALÇOVAFayans Bakım BALÇOVA Fayans Sanayii BALÇOVA Fayans Yapımı BALÇOVA Ucuz Fayans BALÇOVAEkonomik Fayans BALÇOVA Fayans Satış BALÇOVA Fayans Toptancı BALÇOVA Fayans Satışı BALÇOVA Fayans Ustası


BALÇOVA MERMER SİLİM BALÇOVA MERMER SİLİMCİ BALÇOVA MERMER SİLİMİBALÇOVA MERMER SİLİMCİLER BALÇOVAMERMERCİLER BALÇOVA MERMER SİLİM FİYATLARI BALÇOVA MERMER SİLİM FİRMALARI BALÇOVAMERMER SİLİM ŞİRKETLRİ BALÇOVA MERMER SİLİM FABRİKASI BALÇOVA MERMER SİLİM FİRMASI BALÇOVA MERMER SİLİM TAVSİYE BALÇOVA MERMER SİLİM YERİ BALÇOVA MERMER SİLİM ADRESİ BALÇOVAMERMER SİLİM DÜKKANI BALÇOVA MERMER SİLİM USTASI BALÇOVA MERMER SİLİMCİLERİ MERMER SİLİM BALÇOVA MERMER SİLİMİ BALÇOVA