BAYINDIR MERMER SİLİM

BAYINDIR MERMER SİLİM


BAYINDIR MERMER SİLİM

BAYINDIR MERMER SİLİM


İZMİR BAYINDIR MERMER SİLİM

Hayatımızın en önemli zamanlarını ev ve işyerlerimizde geçiriyoruz . Yaşam alanlarımızın görselliklerini dahada mükemmel hale gitmek için bizlere doğanın sunduğu imkanlardan faydalanıyoruz . Doğa harikası olan MERMER ise yaşamımızdaki mekanlarımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Mermerin Kullanım yerleri  Evlerimiz, işyerlerimiz, alışveriş merkezleri, okullar, hanlar ve hamamlar gibi isimlerini saymakla bitiremiyeceğimiz kadar çoktur ve  insan oğlunun vazgeçilmezi olmuş birçok şeyimizle bütünleşmiştir. Görsel güzelliği , sağlamlığı ve hijyenik açıdan güvenilir olması sebebiyle tercih edilen Mermer uygulanan alanlarda zaman içerisinde kullanımlarının durumuna göre  yıpranma ve tahribatlara uğrarlar . İlk günki güzelliği görselliği ve estetikliğni kazanmak için Mermer Silimi Mermer Parlatma Mermer Cilalama ve Mermer Tamiratı gibi uygulamalara ihtiyaç duyulur. BAYINDIR Mermer Silim , Firmamız tarafından bu uygulamalar uzman kadrolarımız ve son teknolojik ekipmanlarımız ile özenle uygulanmaktadır.

Hizmetlerimiz içerisinde Mermer Silimi Mermer Cilalama Mermer Parlatma Mermer İmalatı Mermer Satışı Mermer Tamiratı Mermer Mutfak Tezgahı gibi Mermer ile ilgili aklınıza gelebilecek bir çok işi uzman ve profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

BAYINDIR MERMER SİLİM

BAYINDIR MERMER BAKIMI

 • Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.BAYINDIR Mermer Bakımı, BAYINDIR Mermer Silimi.
 • Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.

BAYINDIR MERMER SİLİM

BAYINDIR Mermer Silim BAYINDIR  Mermer Patlatma BAYINDIR Mermer Cilalama Endüstriyel anlamda mermer kesilip cilalanan ve parlatılabilen her cins organik taşlar mermer olarak kabul edilebilir. Mevcut Taşın cinsi , yapısı ve içeriği ne olursa olsun büyük boyutlarda ve ebatlarda bloklar elde edilebilme, kesilme parlatma cilalanma gibi özel aşamalara tabi olan, o doğal taşın mermer olarak kabul edilmesi lazımdır.

YENİ NESİL MAKİNALARBAYINDIR BETON SİLİM

BAYINDIR BETON SİLİM

Beton Silimi, Beton Honlama, Beton Parlatma, Beton silimi özel zemin silim makineleri ve elmaslar ile kirli ve kötü görünümlü beton yüzeyleri sıralı işlemler uygulanarak; Beton Kazıma, Beton Honlama ve Beton Parlatma işlemleri ile beton zemini aşındırılıp Mermer ve Granit parlaklığına ulaştırılması işlemleridir. Beton Silimi ve parlatma işlemleri kesinlikle zemin yüzeye herhangi bir kaplama işlemi değildir. Beton silim işlemleri sırasında zemine ve çevreye zararlı hiçbir kimyasal madde uygulanmaz.


BAYINDIR MOZAİK SİLİM

BAYINDIR MOZAİK SİLİM

1) Tek uygulamada betonun ömrü boyunca dayanıklılık sağlar.

2) Beton tozumalarını tamamen engellediği gibi mozaik zeminlerin nefes almasına da olanak verir. Nemin hapsetmesini engeller.

3) Mozaik mekanik olarak elmaslarla bir kere parlatıldığında, herhangi bir kaplama malzemesi gibi soyulması veya kalkması söz konusu değildir.

4) Parlaklığını çok çok uzun süre korur. Parlatıldıktan sonra cila veya parlatıcı kimyasal kullanılmasına gerek yoktur.

5) Uygulaması çok kolaydır ve uygulama sırasında zemin kullanılmaya devam edilebilir. Örneğin bir fabrika, depo, otopark, veya büyük süpermarketlerin mozaik zeminleri parlatılırken, zemin kullanılmaya devam edilebilir.

6) Kokusuzdur ve uçucu organik bileşikler içermez.

7) Işığı yansıtma özelliği sayesinde aydınlatma masraflarını %40’a kadar azaltır
BAYINDIR KARO SİLİM

BAYINDIR KARO SİLİM

Yaşam alanlarımızın hemen hemen her yerinde kullanlına Zemin karoları, Okullarda, Kamu alanlarında, ticari yapılarda alış veriş mağazalarında ve dış mekanlarda sıklıkla kullanılan ekonomik bir zemin malzemesidir.

BAYINDIR ÇİMSTONE


BAYINDIR ÇİMSTONE

BAYINDIR Çimstone, kuvars esaslı polyester reçine bağlayıcılı bir tür kompoze taştır. Çimstone'un %92-95'ini doğadaki en sert mineral taşlardan biri olan Kuvars oluşturur. Hemen hemen hiçbir asitten ve bazdan etkilenmeyen, alev almayan, 7 Mohs sertlik derecesi ile yüksek çizilme ve aşınma dayanımı gösteren Kuvars'ın sahip olduğu tüm üstünlükleri kullandığı teknoloji sayesinde aynen yüzeylere taşıyan Çimstone, banko, tezgah, zemin, cephe gibi her tür yüzey için mükemmel bir malzemedir. Çimstone, her zevke ve ihtiyaca uygun ürünler sunar. Çimstone, aşınma dayanımı yüksek, leke tutmayan, hijyenik ve sınırsız renk alternatifli özel bir yüzey kaplama malzemesidir.
BAYINDIR MUTFAK TEZGAHI

BAYINDIR MUTFAK TEZGAHI

Yaşam alanlarımız içerisinde öncelikli bayanlar olmak üzere günlerinin büyük bir kısmı mutfakta geçer. Mutfak Tezgahları ise özellikle yoğun sirkülasyonun olduğu alanlarda taşların ve mermerlerin maruz kaldığı kirlenme, matlık, çizilme, gibi yüzeysel hasarlar Mutfak Tezgahlarımızı, lavabo evye ve benzeri zeminlerimizin kötü görünmesine ve kullanılmaz hale gelmesine yol açmaktadır, Butür zeminlere profesyonel bakım  ve onarım çalışmalarının uygulanması gerektirmektedir. Bu tür Mutfak Tezgahı İmalatı bakımı ve onarımı ve silim hizmetlerini firmamız garantili bir şekilde yapmaktadır.


BAYINDIR BASAMAK SİLİM


BAYINDIR BASAMAK SİLİM

BAYINDIR Basamak Silim, Merdiven Silim makinaları özellikle büyük çaplı cila makinalarının kullanılamadığı merdiven ve sahanlıklarda silim, temizlik ve kir sökme amaçlı olarak kullanılan silim makineleridir.Merdiven Basamak Silim Temizleme makinelerinin fırça çapları ortalama 20-25 cm aralığındadır.Fırça çapının küçük olması merdiven basamaklarının temizlenmesinde büyük kolaylık sağlarlar.Merdiven silim , Temizlik makinaları sadece fırçalama işlemi yapar.Su deposu mevcut değildir.Ayrıca vakumlama da yapmazlar.Merdiven temizleme makinasının altına takılan ped tutucu aparat ile merdiven basamaklarını ve merdiven alınlarını da cila ile parlatabilirsiniz.BAYINDIR Basamak Silim.

 
BAYINDIR EPOKSİ KALDIRMA

BAYINDIR EPOKSİ KALDIRMA

Zemin Yenileme Epoksi Kaldırma işlemi, Avm, Fabrika, Depo, Hastane gibi geniş alan zeminlerde daha onceden yapılmış ancak zaman içinde deforme olmuş yıpranmış. Kaplama türleri bir sıkıntıyı da beraberinde getirmektedir. Bu tür alanlarda farklı bir kaplama yapmak için bu yıpranmış zemin kaplama türlerini zeminden kazımak gerekmektedir. Bunun için zamandan tasaruf sağlayan ve beton zemine zarar vermeden profesyonel Beton Silimi makineleri ve özel kazıyıcı elmaslar ile mevcut zeminde bulunan yıpranmış epoksi, pvc veya yüzeyde bulunan farklı kaplama türlerini kaldırmak daha pratiktir. Bu işlem sonunda istenilen kaplama türü için zemin hazırlığı yapılmış olur. Epoksi Kaldırma.
BAYINDIR MERMER SİLİM

 BAYINDIR MERMER SİLİM

BAYINDIR ve İlçeleri İçerieinse Yüksek teknolojiye sahip yeni nesil makinalar ile silim hizmetleri vermeteyiz. Profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile itinalı ve titiz çöalışmalar sunmaktayız. BAYINDIR Mermer Silim Ücretsiz Keşif ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir. iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir düşüncelkerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. • -  Mermer gözenekli bir yapıya sahiptir ve sıvıları çok hızlı bir şekilde içine hapsedebilir. Kahve, portakal suyu, şarap gibi sıvılar dökülür dökülmez ılık bir bez yardımıyla vakit geçirmeden temizlenmelidir.
 • -  Mermeri temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. Fırçalar ve yumuşak olmayan temizlik aparatları, mermerin çizilmesine neden olur.
 • -  Temizlikten sonra mermer üzerinde ıslak alanlar bırakmayın ve yumuşak bir bez ile mermeri mutlaka kurulayın.
 • -  Ağır kirlerde, mermer yüzeyler için hazırlanmış özel leke giderici kimyasallar ya da seyreltilmiş bulaşık deterjanı kullanın.
 • -  Sirkeden uzak durun. Birçok yüzey için doğal bir temizlik maddesi olan sirke, oluşturduğu korozyon nedeniyle mermerler için uygun değildir.
 • -  Açık renkli mermerde, oksijenli su doğal temizlik için pratik bir alternatiftir.
 • - Mermerlerinizi parlatmak istiyorsanız güderi kullanın. Güderi bezler mermer yüzeyleri parlatmak için en hızlı çözümdür.
 • -  Küçük çizikler için sabunlu ve ılık bir bez yardımıyla bastırarak dairesel hareketlerle silin. Daha sonra yüzeyi kurulayın.
 • -  Çok ince taneli yumuşak bir zımpara kağıdı ile, hafif ve dairesel hareketler uygulayarak ovalayın. Sert ve yüksek numaralı zımparaları kullanmayın. Tırnak parlatmak için kullanılan parlatıcı zımparalar mermer çizikleri için oldukça idealdir.


  BAYINDIR Mermer Silim BAYINDIR Mermer Silimi BAYINDIR Mermer Cilalama BAYINDIR Mermer Parlatma BAYINDIR Mermer Temizleme BAYINDIR Mermer Temizlik BAYINDIR Mermer Silim Fiyatları BAYINDIR Mermer Silim Firmaları BAYINDIR Mermer Silim Fabrikası BAYINDIR Mermer Dekorasyon BAYINDIR Mermer Restorasyon BAYINDIR  Mermerciler BAYINDIR Mermer Silimci BAYINDIR Mermer Silimciler BAYINDIR Mermercileri BAYINDIRMermer Sanayi BAYINDIR Mermer Fuarı BAYINDIR Mermer Tamirat BAYINDIR Mermer Bakım BAYINDIRMermer Sanayii BAYINDIR Mermer Yapımı BAYINDIR Ucuz Mermer BAYINDIR Ekonomik Mermer BAYINDIR Mermer Satış BAYINDIR Mermer Toptancı BAYINDIR Mermer Satışı BAYINDIR Mermer Ustası BAYINDIRBeton Silim BAYINDIR Beton Silimi BAYINDIR Beton Cilalama BAYINDIR Beton Parlatma BAYINDIRBeton Temizleme BAYINDIR Beton Temizlik BAYINDIR Beton Silim Fiyatları BAYINDIR Beton Silim Firmaları BAYINDIR Beton Silim Fabrikası BAYINDIR Beton Dekorasyon BAYINDIR Beton Restorasyon BAYINDIR  Betonciler BAYINDIR Beton Silimci BAYINDIR Beton Silimciler BAYINDIR Betoncileri BAYINDIR Beton Sanayi BAYINDIR Beton Fuarı BAYINDIR Beton Tamirat BAYINDIR Beton Bakım BAYINDIR Beton Sanayii BAYINDIR Beton Yapımı BAYINDIR Ucuz Beton BAYINDIR Ekonomik Beton BAYINDIR Beton Satış BAYINDIRBeton Toptancı BAYINDIR Beton Satışı BAYINDIR Beton Ustası BAYINDIR Mozaik Silim BAYINDIR Mozaik Silimi BAYINDIR Mozaik Cilalama BAYINDIR Mozaik Parlatma BAYINDIR Mozaik Temizleme BAYINDIR Mozaik Temizlik BAYINDIR Mozaik Silim Fiyatları BAYINDIR Mozaik Silim Firmaları BAYINDIR Mozaik Silim Fabrikası BAYINDIRMozaik Dekorasyon BAYINDIR Mozaik Restorasyon BAYINDIR  Mozaikciler BAYINDIR Mozaik Silimci BAYINDIR Mozaik Silimciler BAYINDIR Mozaikcileri BAYINDIR Mozaik Sanayi BAYINDIR Mozaik Fuarı BAYINDIRMozaik Tamirat BAYINDIR Mozaik Bakım BAYINDIR Mozaik Sanayii BAYINDIR Mozaik Yapımı BAYINDIRUcuz Mozaik BAYINDIR Ekonomik Mozaik BAYINDIR Mozaik Satış BAYINDIR Mozaik Toptancı BAYINDIRMozaik Satışı BAYINDIR Mozaik Ustası BAYINDIR Basamak Silim BAYINDIR Basamak Silimi BAYINDIRBasamak Cilalama BAYINDIR Basamak Parlatma BAYINDIR Basamak Temizleme BAYINDIR Basamak Temizlik BAYINDIR Basamak Silim Fiyatları BAYINDIR Basamak Silim Firmaları BAYINDIR Basamak Silim Fabrikası BAYINDIR Basamak Dekorasyon BAYINDIR Basamak Restorasyon BAYINDIR  Basamakciler BAYINDIRBasamak Silimci BAYINDIR Basamak Silimciler BAYINDIR Basamakcileri BAYINDIR Basamak Sanayi BAYINDIR Basamak Fuarı BAYINDIR Basamak Tamirat BAYINDIR Basamak Bakım BAYINDIR Basamak Sanayii BAYINDIR Basamak Yapımı BAYINDIR Ucuz Basamak BAYINDIR Ekonomik Basamak BAYINDIR Basamak Satış BAYINDIR Basamak Toptancı BAYINDIR Basamak Satışı BAYINDIR Basamak Ustası BAYINDIR Çimstone Silim BAYINDIR Çimstone Silimi BAYINDIR Çimstone Cilalama BAYINDIR Çimstone Parlatma BAYINDIR Çimstone Temizleme BAYINDIR Çimstone Temizlik BAYINDIR Çimstone Silim Fiyatları BAYINDIR Çimstone Silim Firmaları BAYINDIR Çimstone Silim Fabrikası BAYINDIR Çimstone Dekorasyon BAYINDIR Çimstone Restorasyon BAYINDIR  Çimstoneciler BAYINDIR Çimstone Silimci BAYINDIR Çimstone Silimciler BAYINDIR Çimstonecileri BAYINDIR Çimstone Sanayi BAYINDIR Çimstone Fuarı BAYINDIR Çimstone Tamirat BAYINDIR Çimstone Bakım BAYINDIR Çimstone Sanayii BAYINDIR Çimstone Yapımı BAYINDIR Ucuz Çimstone BAYINDIR Ekonomik Çimstone BAYINDIR Çimstone Satış BAYINDIR Çimstone Toptancı BAYINDIR Çimstone Satışı BAYINDIR Çimstone Ustası BAYINDIR Karo Silim BAYINDIR Karo Silimi BAYINDIR Karo Cilalama BAYINDIR Karo Parlatma BAYINDIR Karo Temizleme BAYINDIR Karo Temizlik BAYINDIR Karo Silim Fiyatları BAYINDIR Karo Silim Firmaları BAYINDIR Karo Silim Fabrikası BAYINDIR Karo Dekorasyon BAYINDIR Karo Restorasyon BAYINDIR  Karociler BAYINDIR Karo Silimci BAYINDIR Karo Silimciler BAYINDIR Karocileri BAYINDIR Karo Sanayi BAYINDIR Karo Fuarı BAYINDIRKaro Tamirat BAYINDIR Karo Bakım BAYINDIR Karo Sanayii BAYINDIR Karo Yapımı BAYINDIR Ucuz Karo BAYINDIR Ekonomik Karo BAYINDIR Karo Satış BAYINDIR Karo Toptancı BAYINDIR Karo Satışı BAYINDIRKaro Ustası BAYINDIR Fayans Silim BAYINDIR Fayans Silimi BAYINDIR Fayans Cilalama BAYINDIRFayans Parlatma BAYINDIR Fayans Temizleme BAYINDIR Fayans Temizlik BAYINDIR Fayans Silim Fiyatları BAYINDIR Fayans Silim Firmaları BAYINDIR Fayans Silim Fabrikası BAYINDIR Fayans Dekorasyon BAYINDIR Fayans Restorasyon BAYINDIR  Fayansciler BAYINDIR Fayans Silimci BAYINDIR Fayans Silimciler BAYINDIR Fayanscileri BAYINDIR Fayans Sanayi BAYINDIR Fayans Fuarı BAYINDIR Fayans Tamirat BAYINDIRFayans Bakım BAYINDIR Fayans Sanayii BAYINDIR Fayans Yapımı BAYINDIR Ucuz Fayans BAYINDIREkonomik Fayans BAYINDIR Fayans Satış BAYINDIR Fayans Toptancı BAYINDIR Fayans Satışı BAYINDIR Fayans Ustası


BAYINDIR MERMER SİLİM BAYINDIR MERMER SİLİMCİ BAYINDIR MERMER SİLİMİBAYINDIR MERMER SİLİMCİLER BAYINDIRMERMERCİLER BAYINDIR MERMER SİLİM FİYATLARI BAYINDIR MERMER SİLİM FİRMALARI BAYINDIRMERMER SİLİM ŞİRKETLRİ BAYINDIR MERMER SİLİM FABRİKASI BAYINDIR MERMER SİLİM FİRMASI BAYINDIR MERMER SİLİM TAVSİYE BAYINDIR MERMER SİLİM YERİ BAYINDIR MERMER SİLİM ADRESİ BAYINDIRMERMER SİLİM DÜKKANI BAYINDIR MERMER SİLİM USTASI BAYINDIR MERMER SİLİMCİLERİ MERMER SİLİM BAYINDIR MERMER SİLİMİ BAYINDIR